2000 corsa 1.4 e tüp taktıran varmı?/takılırmı?

Kodla Büyü

sezginozturk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2000 opel corsa 1.4 gls araca sıralı sistem tüp taktırmayı düşünüyorum.
Bu araç a tüp takılırmı değermi sizce?
Fikirler için teşekkürler.

hocam bende corsa hayranıyım..dizelmi acaba..fiyatları 2000 model civarı ne kadar acaba?

güzel...bende alırsam lpli 2000 model civarı 10-11 bin tl verip bir araba düşünüyorum yaza bakalım hayırlısıyla

hocam hiç gerek yok bence zaten 1.4 hemde küçük araba tüp takınca hiç yürümezz.şahsi kanaatimdir bu..

benim 2003 var benzinli 1.4 ... sıralı lpg taktırdım çok iyi tassarruf sağlıyor.. :+1: araba çekişinden pek bi şey kaybetmiyor... öneririm :wink:

bende de 2001 corsa comfort var bende sıralı sistem tüp taktırcam Zavolli veya Brc düşünüyorum en iyisi italyan markalı olanlara diyorlar..

mr3555' Alıntı:
benim 2003 var benzinli 1.4 ... sıralı lpg taktırdım çok iyi tassarruf sağlıyor.. :+1: araba çekişinden pek bi şey kaybetmiyor... öneririm :wink:
hocam hangi marka taktırdın.
hesaplayabildinmi hocam yaklaşık km de ne yakıyor.

sıralı sistem çekişten düşmez hocam taktır neredeyse yarı yarıya yakıtın düşer. Bagajın biraz daralabilir ama simit tüp taktırırsın, 13 jant ince lastik alıp stepne yaparsın.
yalnız forumlardan falan araştır bazı markalar bazı araç modelleriyle problem yaşıyor, fiyatına veya markasına takılma corsa kullananlar en çok hangi lpg markasını tavsiye ediyorsa onu taktır

Bırakın arkadaşlar corsayı falan bende 2000 model peugeot 206 var... Tam modifiyelik... :++: :++:

1.4 arabaya lpg zor çekişi fark eder. kendi kanaatim lpg de en az 1600 olacak bence

Geri