2004 Megane 2 HB dizel full arabamız satılıktır...

Kodla Büyü
Arabam temizdir. Yıpratmadan koruduk. Güneş göstermedim desem yeridir. 23'e kadar inebilirim...

hocam bırak 23 ü 20 ye insen yine alan çıkmaz 170 bine gelmiş dizel araçtan kusura bakma da hayır gelmez yine de iyi satışlar

yadigartbaykal' Alıntı:
dizel araç tabusu bizim millette var yok 80000 kmyi geçti mi arıza yapar. toyota ile inanın bir defa olsun arıza vermedi.
arabanız çok güzel görünüyor ama yine de 170000 olması dezavantaj
hocam sende toyotayla renoyu kıyaslamışsın el insaf.

Millet torosu, broadwayı satıyor 12-13'e. Bence 23 civarı uygun fiyat. İnternet sitelerinde araştırdım. Benim araba full opsiyonlu. Cam tavan, xenon far filan da var. Km, opsiyon, yıl bazında benim arabaya yakın durumda olan arabalar 22-25 arası satılıyor. Ben de orta nokta olarak seçtim. Şimdilik 23'e kadar inerim. Hayırlısı bakalım...

15 tatil olmadan araba almam gerekiyor. O nedenle fiyatı tekrar düşürdüm. İlan onay sürecinde olabilir....

Hatayı o arabayı alırken yapmışsın sen hocam. Piyasası olmayan, tutulmayan bir model. Haliyle o paraya daha yüksek model başka bir araç alınabilir.

aynı aracı satan birisi olarak 2 seçeneğiniz var sayın hocam :)
1- satmayacaksınız
2- fiyatı düşüreceksiniz
malesef...

Pazarlık payımız var ya zaten. O ne güne duruyor... :mrgreen:

alacaklara hayırlı olsun ama bu kış vakti o fiyata biraz zor satarsın bekle temmuzu belki çıkar bi babayiğit

İmzaya bakarsak durumun iyi gibi hocam yeni araban mercedes mi? hayırlı satışlar

Ben de para ne gezer? Babam verecek parayı. 57.000 - 58.000 tl civarı otomatik C5 alacağız...

Bir çok galeri 21-21,5 TL verdi zaten. Demek ki 22-23 eder benim arabam da. Siz de iyice öldürdünüz beni haaaa.... :mrgreen:

Hatta galerinin biri aklımda, Mersin'de Burhan Otomotiv geçen hafta 21,5 verdi. Kabul etmedim...

agd85' Alıntı:
yadigartbaykal' Alıntı:
dizel araç tabusu bizim millette var yok 80000 kmyi geçti mi arıza yapar. toyota ile inanın bir defa olsun arıza vermedi.
arabanız çok güzel görünüyor ama yine de 170000 olması dezavantaj
hocam sende toyotayla renoyu kıyaslamışsın el insaf.

benzinlisi toyotaya lafım yok ama dizelde renault toyotayı gömer hocam kanıt istersen şu an mercedes a serisi ve yeni ticari aracı citan için motoru renaulttan alıyor toyota ise resmen dizel motoru beceremediğini kabul eder gibi bmw ile anlaştı dizel motor yapması için link aşağıda

http://www.arabam.com/haber/Otomobil-ve ... tay-295407

Artık km düşürmek zor. Sorgulamada hepsi çıkıyor. Hele Tuvtürk çıkalı imkansız...

Alıcıya tabii ki hayırlı olsun. "Keşke almasaydım" demeyeceğine de inanıyorum. Ben arabamı seviyorum hala. Ama 6 kişi olduk. Sığmıyoruz maalesef....

hocam öncelikle sana hayırlı satışlar
konuyu saptırmak istemiyorum ama bi sorum olacak arkadaşlar megane II 2009-08 dizel otomatik vites hakkında ne düşünüyorsunuz, boyle bir arabaya 28-29bin vermek değer mi? bu özellikler sizce tutlur mu satarken daha sonrada?

Hocam bende megane II Hb bakıyorum ama benzin+lpg li
sanırım fiyatınız biraz modele ve kilometreye göre yüksek ama yinede hayırlı satışlar

Aldığımda km'si yüksekti. Ama arabamız servis bakımlıdır. Ne varsa yaptırdık. Xenonları patladı, tanesine 400 TL verdik. Çakma xenon bile almadık yani...

Geri