2012 Ağustos Dönemi Celbi(Asker Öğretmenlik )

Kodla Büyü
byramdan' Alıntı:
12880319394 banada bir bakıverisz sieze zahmet

Adı ve Soyadı RAMAZAN GÖKCÜL
Baba Adı MUSTAFA
Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
Sınıfı Piyade
Statüsü MEB Emrine Öğretmen
Branşı -
İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 58'İNCİ P. EĞT.A.K.LIĞI
- BURDUR
İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12 Ağustos 2012
Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri MEB tarafından belirlenecektir.
- -
DİKKAT En geç 12 Ağustos 2012 günü mesai bitimine kadar 58'İNCİ P. EĞT.A.K.LIĞI(BURDUR) NA KATILINIZ.
Broşür Birlik bilgilendirme broşürüne ulaşmak için tıklayınız

HOCAM Bİ KOLANI İÇERİM ORDA

fatih22222' Alıntı:
byramdan' Alıntı:

Adı ve Soyadı RAMAZAN GÖKCÜL
Baba Adı MUSTAFA
Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
Sınıfı Piyade
Statüsü MEB Emrine Öğretmen
Branşı -
İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 58'İNCİ P. EĞT.A.K.LIĞI
- BURDUR
Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri MEB tarafından belirlenecektir.
- -
DİKKAT En geç 12 Ağustos 2012 günü mesai bitimine kadar 58'İNCİ P. EĞT.A.K.LIĞI(BURDUR) NA KATILINIZ.
Broşür Birlik bilgilendirme broşürüne ulaşmak için tıklayınız

HOCAM Bİ KOLANI İÇERİM ORDA
alley_upp' Alıntı:
byramdan' Alıntı:
ASKER OGRETMEN HOCAM HAYIRLI OLSUN LA RAMO SEN MISIN ?
phileo' Alıntı:
byramdan' Alıntı:

58'İNCİ P. EĞT.A.K.LIĞI
- BURDUR

asker öğretmen hayırlı olsun hocam

çok sağolun hocalarım baktım bende TEŞEKKÜR EDERİM :D

heye mehmet benim :D
sende durum ne

kütahya hava komutanlığı için de baya güzel yorumlar var, torpilli askerlik falan filan :D İnşallah güzel bi şekilde tamamlarız :d

beyler cumleten hayirli ugurlu olsun.ben de asker ogretmen ciktim cok sukur.bundan sonraki asamayla ilgili detayli bilgisi olan varsa paylassin :)

Sen gel 2 senedir doğuda kötü bir ilçenin kötü bir okulunda öğretmenlik yap sonrada sana kısa dönem jandarma er çıksın iyi mi! :?

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi
İL J.K.LIĞI/MUĞLA - MUĞLA
Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri
İL J.K.LIĞI/DENİZLİ - DENİZLİ

Kulis' Alıntı:
Sen gel 2 senedir doğuda kötü bir ilçenin kötü bir okulunda öğretmenlik yap sonrada sana kısa dönem jandarma er çıksın iyi mi! :?

Muğla çok iyidir hocam Hacı Ali Uzmanla bol fıkralı, bol içecek ısmarlamalı, bir acemilik sizi bekliyor. Bölük komutanınız Cem üsteğmen ve alay komutanı kısa dönemleri çok sever ama asker öğretmenliğin yerini tutmaz tabi...

İç Güv. Eğt. ve Tatb. Mrk. 40'ıncı P. Eğt. A. 1'inci P. Eğt. Tb. 3'üncü P. Eğt. Bl. K.lığı
ISPARTA

BEN DE ŞANS OLSA ZATEN ANASINI....

PREDATOR X' Alıntı:
bi de hocalarim varsa aramizda asker ogretmenlik yapmis olan soyleyebilir mi bu 15 gun icin tam olarak ne goturelim yanimizda ?

Yeşil iç çamaşırı en az 5 adet, siyah çorap en az 5 adet, traş bıçağı, traş köpüğü, yara bandı kalan herşeyi veriyorlar..

varmı benim bahtsız piyade er olan.. acemilik ankara etimesgut, usta birliği kırklareli..

hbasdereli' Alıntı:
Kulis' Alıntı:

Muğla çok iyidir hocam Hacı Ali Uzmanla bol fıkralı, bol içecek ısmarlamalı, bir acemilik sizi bekliyor. Bölük komutanınız Cem üsteğmen ve alay komutanı kısa dönemleri çok sever ama asker öğretmenliğin yerini tutmaz tabi...

Teşekkür ederim hocam; teselli ikramiyesi oldu :)

61>34' Alıntı:
parssan' Alıntı:
61>34' Alıntı:
varmı benim bahtsız piyade er olan.. acemilik ankara etimesgut, usta birliği kırklareli..

ne olur değişelim hocam çalıştığım yer tekirdağ :)

hava kuvvetleri kütahya :)

valla karadenizden kalkıp oralara gitmek zor olacak.. bi bilgiliniz varmı anlatabilirmisiniz

hocam bi bilgim yok çalıştığım yere yakın diye istedim :)

kardeşime de izmir narlıdere ,usta birliği de sakarya adapazarı çıktı hava savunma sınıfı.

Şırnağın köyünde öğretmenlik yap bana çıksın Balıkesir İl jandarma hiç adaleti yok bu işin .. :verymad:

webtiger' Alıntı:
Şırnağın köyünde öğretmenlik yap bana çıksın Balıkesir İl jandarma hiç adaleti yok bu işin .. :verymad:

Öyle düşünmeyin, tamam bu işte mantık yok kesin. Ben de Mardin'den Bursa'ya gittim. Ama düşünün Van'da deprem sırasında vefat edenler arasında asker öğretmenler de vardı. Hayırlısını biz bilemeyiz.

Geri