2013 Antalya il dışı isteyecekler

Kodla Büyü

evrim0626

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merkezde çok yer açılmamış ilçeler açılmış genelde. 4 sınıfı olan kaştan çayköy okulu açılmış mesela:S kimler antalya düşünüyor? bu okullarla benim işim zor puan 55 böte

ildeki ihtiyacın yüzde 15 ini açıyorlar bizim branşta genelde ben de antalyadan konyaya gelmeye çalışıyorum ama ildışı tayinler çok zor maalesef becayiş hakkı da vermiyorlar.

puanım 70 hocam zorunlu hizmetim de bitti bakalım yazacam bi ümit gelirse diye köyde olsa yazmayı düşünüyorum

murathan21' Alıntı:
kemer ve kumlucayı yazmayı düşünüyorum puan 105

KUMLUCA dayım ve şu an iki okulda da BT sınıfı yok haberiniz olsun ama olsun derseniz Zİya büyük bir okul ve Pansiyonlu uygun olabilir Bilgi almak isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz

arkadaşlar kaştan 4 okul zorunlu hizmet kaş merkezi bile değil finike öle manavgat yibo öle bu nası il dışı ya:S

murathan21' Alıntı:

hocam ben kumluca da görev yapıyorum. acaba hangi okullar açılmış, yazabilir misiniz?

*Not: Gelirseniz sevinirim Kumluca taraflarına...

pasteur' Alıntı:
murathan21' Alıntı:

hocam ben kumluca da görev yapıyorum. acaba hangi okullar açılmış, yazabilir misiniz?

*Not: Gelirseniz sevinirim Kumluca taraflarına...

Mavikent Durali Yazıcı Ortaokulu
Ziya Gökalp Yatılı Bölge Ortaokulu
Kumluca İmam Hatip Ortaokulu
hocam bu okullar hakkında bilgin var mı BT ler var mı

Ziya büyük okul en az 5 şube vardır odası yok ama aralarında en iyisidirMerkeze 4-5 km
Mavikent durali Yazıcı bi ara orada çalıştım küçük bi bt sınıfı var ama merkeze 15 km 2-3 şube
imam hatip daha yeni açıldı tek şube var diğer okullara görevlendirirler önermem
Kiralar merkez sıfır evler 500 10 yıllık evler 400
Öğretmen evi vardır ve idare eder

Ali Hocam ile beraber 4 kişiydik 1 kişi gitti bende gidebilirim yani formotörlük kesin çıkar gelen olursa
Yine de merkeze uzaktır merkeze gidip gelmek adamı pert eder .

sonsuzartibir' Alıntı:
Ziya büyük okul en az 5 şube vardır odası yok ama aralarında en iyisidirMerkeze 4-5 km
Mavikent durali Yazıcı bi ara orada çalıştım küçük bi bt sınıfı var ama merkeze 15 km 2-3 şube
imam hatip daha yeni açıldı tek şube var diğer okullara görevlendirirler önermem
Kiralar merkez sıfır evler 500 10 yıllık evler 400
Öğretmen evi vardır ve idare eder

Ali Hocam ile beraber 4 kişiydik 1 kişi gitti bende gidebilirim yani formotörlük kesin çıkar gelen olursa
Yine de merkeze uzaktır merkeze gidip gelmek adamı pert eder .
bilgiler için teşekkürler hocam. peki hayat nasıldır normal dönemde orda. ev okul arası gidip gelinirmi yoksa sosyallik varmıdır öğretmenler arası

kemer de fiyatlar son derece makul 2 yıl yazın 1 de 15 tatilde işim düşmüştü. Kemer ayrıca manavgat tarafına gore son derece havası daha serin ve sıkmaz . Rüzgar alır.... tavsiye ederim. Manavgat serik burlarda yasamaz hem sıcaklık hemde kışın ınanılmaz sıkıcı ve garip şekilde kıralar anlamsız pahalı. Manavgatta kıra verecine istanbulda kira ver bari İSTANBUL

Alanyadaki 2 ÇPLyi de (Okurcalar Berat-Hayriye ÇPL ile Avsallar ÇPL yi) düşünüyorum.Bilginiz olsun. Büyük ihtimalle izmirden sonra olur,daha karar veremedim. Bu okullar hakkında bilgisi olan var mı?
Puanım 106 TEF.

alanya manavgat ve serike göre iyidir hocam . Daha gelişmiş .... ama antalya izmir gibi değil izmirin insanı serinleten o hafif ruzgarını unut .... izmir içinde uzak bir ilçe ile ilçi tayınlerle merkezi tavsiye ederim . İzmir bir başka bence ..... antalya kesinlikle bir buyuk sehir değil antalyanın adı sadece tatilden dolayı buyutuluyor yoksa kısın paso evdesın aklında bulunsun. kıralar mantıksız derecelerde

Antalya turistlikdir gel 1 hafta gel git yazlık asla değildir. İzmirle tabi kıyaslanmaz. Merkezde değilseniz ev-okul-okul-ev
Merkezdeyseniz Ev-Durak-Okul-Durak-Ev :D

sadece meslek liselerini yazacağım ben. bir de merkezde Kepez'de var. Şimdilk kesin olan bu 3 okuldan başkasını yazmayacağım. sıralamamı henüz yapmadım.

Kepez'de açılan varsak imam hatip merkez değil hocam google earth den bakarsan bu okul düden şelalesini bile geçtinden sonra en uçta sanayi bölgesin ücra bir okul .... yol bir hayli uzak birde kepez'de göç alan yer öğrenci kalitesi öğreci sorunları fazla aklında bulunsun ... kepezde ki okulda bir de ek ders yok norm ders sayılarını fılan sordum ham maaşa talim kalma durumu var . Yeni açıldığından şube sayısı toplamda 7

paladin13' Alıntı:
alanya manavgat ve serike göre iyidir hocam . Daha gelişmiş .... ama antalya izmir gibi değil izmirin insanı serinleten o hafif ruzgarını unut .... izmir içinde uzak bir ilçe ile ilçi tayınlerle merkezi tavsiye ederim . İzmir bir başka bence ..... antalya kesinlikle bir buyuk sehir değil antalyanın adı sadece tatilden dolayı buyutuluyor yoksa kısın paso evdesın aklında bulunsun. kıralar mantıksız derecelerde
millet tercih etmesin diye yazmışsın bunları galiba. merkezi 1 milyon 70 bin kişi olan şehir büyükşehir olmaz tabiki küçücük şehir. kışın paso evde duruyorsan antalyada yaşamasını bilmiyon demek. şehirleri birbirinle kıyaslamayı pek sevmem çünkü her şehrin ayrı bir güzelliği vardır. ev sahipleri kiracı bulamazken, kiralar mantıksız derece denmiş bu da yanlıştır herkesin bilgisine

sonsuzartibir' Alıntı:
Antalya turistlikdir gel 1 hafta gel git yazlık asla değildir. İzmirle tabi kıyaslanmaz. Merkezde değilseniz ev-okul-okul-ev
Merkezdeyseniz Ev-Durak-Okul-Durak-Ev :D
bu arkadaş da çok sosyalmiş. antalya gibi bir yerde ev-okul arası gidip gelmek

Fikirlerimi söyledim ... (palavra tanımı hoş değil) yıllardır Antalya'ya gider gelirim . Gözlemlerim bunlar. İzmir'i tanıyormusun bilmiyorum ama Antalya İzmir'in İ'si olmıyacak düzeyde. Kaliteli ve güvenli bir sitede kiralar mantıklı değil. Yabancı akını olduğundan istanbul gibi kiralarda artış var. Gene de görüşüne saygım var demek sen bu şekilde gözlem yapmışsın derim ama "palavra" sözcüğünü kullanmam.

Not tercih konusunda sıkıntım yok puanım 136 ve 1.tercihimi yazdım zaten. Bazı zaruri sebeplerim olmasa İzmir direk geçerdim.

Sonucta herkesin fikri kararı ... burda kimseye baskı yapılmıyor

Geri