2013 Kayseri İl DIŞI İsteyecek Olanlar...

Kodla Büyü
hocam kayserili misiniz? biz de kayseri isteyceğiz kayseri. edebiyat branşım ama kayseriyi hiç gitmedik. nasıl bir yerdir? insanı iklimi okulları falan bilgi verebilir misiniz?

merkezi 1milyon nüfusu olan bir şehirdir. İlde 2 devlet 2 vakıf üniversitesi vardır. Şehir içinde tramway ve belediye otobüsleri ile taşımacılık yapılmaktadır. İklim olarak iç anadolu şehirlerinde kaldıysan karasal iklimdir. Melikgazi ilçesindeki okullar diğer ilçelerdeki okullara göre daha iyidir. kiralar yerine göre değişmektedir.

mehmettuna68 hocam. okulun biri büyük ihtimalle sizde. geriye kaldı 9 okul. 88 le biri gelir mi ki?? :) :oops: :oops:

ben merkez yazmıyacam direk ilçeleri yazacam.
nasıl olsa merkez bana gelmez
sarız açılsaydı benden baska yazan olmazdı orayı :? :cry:

mehmettuna68' Alıntı:
merkezi 1milyon nüfusu olan bir şehirdir. İlde 2 devlet 2 vakıf üniversitesi vardır. Şehir içinde tramway ve belediye otobüsleri ile taşımacılık yapılmaktadır. İklim olarak iç anadolu şehirlerinde kaldıysan karasal iklimdir. Melikgazi ilçesindeki okullar diğer ilçelerdeki okullara göre daha iyidir. kiralar yerine göre değişmektedir.
teşekkür. bana genellikle çpl açılmış. ama benim eş özrüne kalacak gibi...

Adanada eşim ve ben merkez ve iyi bir okuldayız. Eşim kayserili Acaba Kayseri merkeze tayin istesek mi diye düşünüyoruz. Bir fikir verebilen olursa çok iyi olur.

i.d.' Alıntı:
Adanada eşim ve ben merkez ve iyi bir okuldayız. Eşim kayserili Acaba Kayseri merkeze tayin istesek mi diye düşünüyoruz. Bir fikir verebilen olursa çok iyi olur.

eşin ve senin kaç puanınız var hocam?

Ankara istiyorduk ama merkez açılmayınca kayseri düşünmeye başladı k

Bu sene bende istemiş olsaydım 132 puanım vardı ama biz geçen sene kullandık hakkımızı Kayseri nasiip olursa 2 sene sonra artıkın :) Osman hilmi kalpaklıpğlu Ortaokulu Kayseri forumun dibinde harika yeri var kime gelirse artık :)

Geçen sene hiç açılmamıştı. Ankara istedim orada gelmedi.. 6 yıldır doğudayım..
merkezi istemeyi düşünüyorum. Bakalım inş. gelir..
Herkes için hayırlısı olsun ...

bilgisavar_38' Alıntı:
Geçen sene hiç açılmamıştı. Ankara istedim orada gelmedi.. 6 yıldır doğudayım..
merkezi istemeyi düşünüyorum. Bakalım inş. gelir..
Herkes için hayırlısı olsun ...
puan kaç hocam

Bende kayseri sarıoğlandaki tek bilgisayarcıyım ankaraya tayin isteyeceğim bakalım hayırlısı

Merak ettiğim bir soru var şimdi ben tayin isteyeceğim eğer gelirse benim okulum bilgisayar öğretmeninden mahrum kalacak. Acaba benim yerime yani görev yaptığım okula başkası tayin isteyemez mi

yakopasa' Alıntı:
Merak ettiğim bir soru var şimdi ben tayin isteyeceğim eğer gelirse benim okulum bilgisayar öğretmeninden mahrum kalacak. Acaba benim yerime yani görev yaptığım okula başkası tayin isteyemez mi

ozurden isteyebilir hocam

esariaslan' Alıntı:
yakopasa' Alıntı:

ozurden isteyebilir hocam
anladım hocam bide öğrenim özrü açılır mı acaba. çok soru sordum ama :)

hocam kayserideki kocasinan-boztepe ortaokulu ve kocasinan -osman düşüngel ortaokulu hakkında bilgisi olanlar rica tesem bilgi verebilir mi? :roll:

afsinli310' Alıntı:
hocam kayserideki kocasinan-boztepe ortaokulu ve kocasinan -osman düşüngel ortaokulu hakkında bilgisi olanlar rica tesem bilgi verebilir mi? :roll:

boztepe ile osman düşüngel arasında dağlar kadar fark var hocam mekan profili açısından...

osman düşüngel merkezi bir okul..boztepe merkezden uzak.
veli öğrenci profili elbette çok farklı ama 2 tarafından avantaj ve dezavantajları var... osman düşüngel maddi durumu genelde iyi olan kesimdir, boztepe çok daha düşüktür..

osman düşüngele ulaşım şehrin neresinde olursanız olun rahattır.

afsinli310' Alıntı:

hocam boztepe havaalanı arkasında otobusler gidiyor kayserinin kenar kısmında osman düşüngel kayseri merkezinde sivas caddesine 300 metre fevzicakmak mah. yeri guzel

Geri