2013 Model Dijital Pano :)

Kodla Büyü
2013 model dijital pano:) dijital panodan ziyade bilgi ekranı .. okulumuzun girişine bir smart tv aldık. smart tv nin ekran çözünürlüğünü baz alarak hazırladım, görüşleriniz yorumlarınız değerlidir.

Son düzenleme:
hangi programda hazırladınız bunu hocam? ellerinize sağlık çok güzel olmuş paylaşırsanız sevinirim.

bunun bir yönetim paneli varmı. bilgileri tarihe göre kendisi düzenliyor değilmi.

Sayın hocam; resimlerin ve yazıların belli bir süre sonunda değişmesini hangi kodlar ile sağladınız. Paylaşırsanız kullanmayı düşünüyorum.

tayinci42' Alıntı:
bunun bir yönetim paneli varmı. bilgileri tarihe göre kendisi düzenliyor değilmi.

evet aynen öyle :) yönetim panelini yazmaya fırsatım olmadı daha.bu bile çok zamanımı aldı, ama admin panelde olacak inşallah. ama aslında çok ta yönetim paneline ihtiyaç duymuyorum, bnm belirlediğim resimleri belirli saatte belirli günde çekiyor

Valla bakıyorum da imreniyorum görev yaptığım okulların birinde böyle bir pano yapılacak olsa tamamen Flash' da hazırlayacağım bir pano. Okul olmadan da hazırlamak boşunaymış gibi geliyor.

Emeğinize sağlık hocam...

güzel olmuş hocam, tebrikler.
Dikkatimi çeken, hava durumu "İstanbul" ayarlı, "İzmir" olması gerekir gibi sanki ;)

Okulumuz taşınır da, yeni binamıza TV alırsak; ben de yapmayı planlıyorum. Buradan da paylaşırım kodları...

Bu arada, kodlarınızı inceledim de...
jguery, css ve php bilginiz - uygulamanız gayet başarılı.
Öğrencilerinizin neler yapabildiklerini görmek-duymak isterdim. Merak ettim de...

yetsin' Alıntı:
güzel olmuş hocam, tebrikler.
Dikkatimi çeken, hava durumu "İstanbul" ayarlı, "İzmir" olması gerekir gibi sanki ;)

Okulumuz taşınır da, yeni binamıza TV alırsak; ben de yapmayı planlıyorum. Buradan da paylaşırım kodları...
hocam hava durumu sıkıntılı :) ntv hava dan çekiyorum ama ntvhava.com dan ne kadar izmir olarak ayarlasamda belli bi süre sonra tekrar istanbul oluyor. senin de ntvhava.com dan izmir olarak ayarlamalısın ki izmir çıksın :) bunu sadece televizyondan için yaptığımdan orda bi sıkıntı yok sürekli izmir :)

ziyaunal' Alıntı:
saatler sizin orada geri alınmadı mı :D
Güzel olmuş elinize sağlık
:) televizyonun saatinde bi sıkıntı var çözemedim ne kadar doğru ayarlasamda bi saat geriden geliyor. o yüzden ben de kodlarımda +1 verim :) televizyonda doğu çıkıyor yani saat. herşey tv ye göre :)

Geri