2013 yer değiştirme sonuçları

Kodla Büyü
yuca' Alıntı:
antipc' Alıntı:
Osmaniye Toprakkale geldi 53 puanla.

1 OSMANİYE/MERKEZ/Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu 117 1945
2 OSMANİYE/MERKEZ/Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu 83 1264
3 OSMANİYE/TOPRAKKALE/Tüysüz Ortaokulu 53 1464
4 OSMANİYE/DÜZİÇİ/Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi 101 2314
5 OSMANİYE/DÜZİÇİ/İrfanlı Ortaokulu 77 1216
6 OSMANİYE/BAHÇE/Cansan Ortaokulu 81 1920

Osmaniye'nin diğer okulları kaçla kapattı acaba, merak ediyorum. Herkese hayırlı olsun

hayırlı olsun
bende 54 puanla osmaniyeden ayrıldım. merkez namık kemal de idim.

Teşekkür ederim hocam, sizin atamanızda hayırlı olsun.

arkadaşlar ben bugün taa balıkesirden diyarbakıra yola çıkacaktımki mutemetliği aradığımda bana hocam boşuna gelme ilişiği kesemessin erken maaş verecez o yüzden bayramın sonunu beklemen lazım dediler e benm düğün falan filan dedim hocam sıkıntı yok 30 ağustosa kadar süreniz var dediler bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba

taatoo' Alıntı:
arkadaşlar ben bugün taa balıkesirden diyarbakıra yola çıkacaktımki mutemetliği aradığımda bana hocam boşuna gelme ilişiği kesemessin erken maaş verecez o yüzden bayramın sonunu beklemen lazım dediler e benm düğün falan filan dedim hocam sıkıntı yok 30 ağustosa kadar süreniz var dediler bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba
Sırf mutemetliğin verdiği bilgiye göre hareket etme hocam. Sıkıntı oluşmasın. Klavuzu okudun mu? okul idarene sor. araştır bence

araştırdım hocam ilçeyide ilide aradım buradaki ilede sordum hep aynı cevapki zaten çoğu ilde aynı cevap veriliyo, klavuzu baya okudum hocam, memurlarnette bakanlığa sormuşlar herkes tatilde dye madur etmemk için 30una kadar işlemleri yapabilirsinz diyolar, zaten yazıda yayınlamış ilçe 30temmuz 12den sonra ilişik kesmeyin diye bayram 12sinde bitiyo bende 19unda balayından dönüyom gider hallederim olmadı birine vekalet veririm hocam

Bu ilişik kesmeyi ben de tam anlamadım desem yeridir. Memurlar.net 'te 2 Eylül'e kadar diğer okulda başlamanız koşuluyla istediğiniz zaman kesebilirsiniz şeklinde haber var, bazı illerde maliyle sorun yaşanmasın diye 12 'sinden sonra gelin demişler. Bugün ben Giresun il milli eğitimi aradım. Adamlarda zaten bir hava var, niye arayıp soruyorsun gibisinden tavırlar falan, diğer illerde farklı uygulamalar olduğunu, okulun ve ilçe milli eğitim müdürünün ilişik kesmenin son süresini tam bilmediklerini de belirttim, bana dedikleri şu:" Başka illerin ne yaptıkları bizim umrumuzda değil, yönetmeliğe göre kararname size tebliğ edildikten sonra 15 gün içinde ilişiği kesmelisiniz.". Ben de teşekküler deyip kapattım ne diyeyim başka.

coderfree' Alıntı:
Bu ilişik kesmeyi ben de tam anlamadım desem yeridir. Memurlar.net 'te 2 Eylül'e kadar diğer okulda başlamanız koşuluyla istediğiniz zaman kesebilirsiniz şeklinde haber var, bazı illerde maliyle sorun yaşanmasın diye 12 'sinden sonra gelin demişler. Bugün ben Giresun il milli eğitimi aradım. Adamlarda zaten bir hava var, niye arayıp soruyorsun gibisinden tavırlar falan, diğer illerde farklı uygulamalar olduğunu, okulun ve ilçe milli eğitim müdürünün ilişik kesmenin son süresini tam bilmediklerini de belirttim, bana dedikleri şu:" Başka illerin ne yaptıkları bizim umrumuzda değil, yönetmeliğe göre kararname size tebliğ edildikten sonra 15 gün içinde ilişiği kesmelisiniz.". Ben de teşekküler deyip kapattım ne diyeyim başka.

hocam öğretmenler tatilde diye eylüle kadar başlanması lazım madur olmayalım diye bir süre koymadılar...Yanlız ben il milli eğitmler görüştüğümde 12 sinden sonra ilişki kesin dediler çünkü maaşlar erken yatacak eğer ilişki kesilirse erkenden maaşlarda sıkıntı olabilir ve maaş alamayabilirsiniz ondan dolayı dediler...Bilginize

fatih22222' Alıntı:
hocam öğretmenler tatilde diye eylüle kadar başlanması lazım madur olmayalım diye bir süre koymadılar...Yanlız ben il milli eğitmler görüştüğümde 12 sinden sonra ilişki kesin dediler çünkü maaşlar erken yatacak eğer ilişki kesilirse erkenden maaşlarda sıkıntı olabilir ve maaş alamayabilirsiniz ondan dolayı dediler...Bilginize
Artık ben de öyle yapacağım hocam 12 'sine aldım otobüs biletini, 13 'ü gibi ilişiği keserim inşallah.

yav arkadaşlar benim tayinim antalyaya çıktı bayramdan sonra ilişkimi kessem olurmu bi 15 gün muhabbeti var aklımı karıştıran bu konuya ilişkin bişeyde yazmıyor klavuzda şu tarihler arasında diye bi yardımcı olursanız sevinirim :)

albay4604' Alıntı:
yav arkadaşlar benim tayinim antalyaya çıktı bayramdan sonra ilişkimi kessem olurmu bi 15 gün muhabbeti var aklımı karıştıran bu konuya ilişkin bişeyde yazmıyor klavuzda şu tarihler arasında diye bi yardımcı olursanız sevinirim :)
yok hocam hiçbir sıkıntı yok 15 gün muhabbeti sadece ilişiği kestikten sonra 15 gün içinde başlaman lazım
ilişiği kesmen için 30ağustosa kadar zaman var mesela bende 18ağustosta kescem ilçeyide ilide aradım hiçbir problem yok hocam

hatta mal müdürlüğü yazı göndermiş diyolar hocam 15inden sonra kesebileceksnz diyolar

Arkadaşlar Düzcede çalışıyorum 170 puanım var norm kadro fazlası olduğum halde müdürün işgüzarlığı yüzünden tayin isteyemedim il içinde gitmek istediğim tüm okullar doldu. Mazerette inşallah iyi okullar açılır.

Geri