2014 Dünya Kupasını Kim Kazanır

Kodla Büyü
Brezilyalılar 2 dir kaybediyorlar zaten. O nedenle bu kupayı bırakmazlar artık. Hem de kendi evlerinde oynayacaklar.

Almanya ya da İtalya diyorum ben. İtalya gizli favori. Gelen yorumlarda İspanya yanıtı olmaması da enteresan.
http://www.zaytung.com/sondakikadetay.asp?newsid=251413
Türkiye, bir Dünya Kupası öncesi daha hangi takımı tutacağını belirlemek için referanduma gidiyor... :):)

Ekli dosyalar

• Adsız(149).jpg
    Adsız(149).jpg
    32.8 KB · Görüntüleme: 1,731
Brezilya şampiyon olamaz, bu kupa birazda tecrübeyle alınır. Brezilyanın kadrosu o kadar tecrübeli değil. Arjantinde zor, evet hücum güçlü ama onlarda da savunma yok. Bu nedenle yine Almanya, İspanya gibi takımlar öne çıkıyor

okanformula' Alıntı:
Brezilya şampiyon olamaz, bu kupa birazda tecrübeyle alınır. Brezilyanın kadrosu o kadar tecrübeli değil. Arjantinde zor, evet hücum güçlü ama onlarda da savunma yok. Bu nedenle yine Almanya, İspanya gibi takımlar öne çıkıyor
Brezil gönüllerin şampiyonu oOo

Gönlümden geçen ve destekleyeceğim ülke elbette BOSNA HERSEK ... :+1: :alkis:
Favorim : Brezilya. Taraftarı önünde kaybetmezler ...

Gönlüm Arjantin den yana, Gizli favori Belçika ama bu Almanlarda durmaz bence...Final Almanya &.................? Brezilya ya şans vermiyorum...

bloklar arası kopukluk olmazsa kollektif futbol oynayan berazilya alabilir alamanya da alabilir.. sonuçta bu futbol oyunu üç ihtimalli bir oyun.. top da yuvarlak..

brezilya finali bile göremez kısa ve net. Almanya ispanya finale kadar karşılaşmazlarsa bu ikisi oynar almanya kazanır.

kısa ve öz brezilya almanya finali olur oradan artık nolursa......................... :)

Geri