2014 Dünya Kupasını Kim Kazanır

Kodla Büyü
Hazırlık maçlarını falan takip ettiğimden ve takım oyununu iyi oynamalarından ötürü ALMANYA...

brezilya alır....
ispanya finale çıkamaz...
almanya italya hollanda daha şanslı final için.

ya bazı arkadaşlar hangi grup hangi grupla eşleştiğini bilmeden yorum yazmıs. Arkadaşlar lütfen anlayanlar ve takıp edenler yazsın kalabalık etmeyın

şimdilik brezilya-hırvatistan maçının ilk yarısı berabere bitsin de kim kazanırsa kazansın :D haha

ama ben artık arjantinin zamanı geldi diye düşünüyorum defansta önemli hatalar yapmazlarsa messi ile di maria iyi anlaşırsa bence arjantinden daha formda ofans yok

bence ne ispanya ne hollanda bişey yapamıcak hatta şili ispanyayı eleyebilir bile gruptan çıkamayabilir ispanya ben arjantinden bişey bekliyorum artık

xxxben' Alıntı:
1.alamanya
2.hollanda
3.ispanya
1. Hollanda
2. Almanya
3.fransa
4. Spain

Brazil ve arjantin çeyrek finalde kalirlar.

Ayrica robben, 2. Golünde pique ve ramosu maymuna çevirdi resmen. Güzel goldü.

Xavi ve iniesta yaşlandı artık. ispanya yarı final anca oynar...

Futbol basit bir oyundur; 22 kişinin 90 dakika topu kovaladığı sonunda herzaman Almanların kazandığı bir oyundur.

almanlar maçı kazandıktan sonra sevincini gördünüzmü arkadaşlar. Ne kadar mütevazi idiler. Gurur, kibir, enaniyet hiç yoktu. Bu yüzden almanlar büyükler işte. Birde bizim aldığımızı hayal edin. Hele takımın başında Fatih Terim olsun. Senaryo nolurdu dersiniz.

Geri