2014000049 nolu Fatih Projesi teknoloji kullanımı kursu

Kodla Büyü
Denizliden Katılan var mı?
Kurs içeriği; video düzenleme, resim düzenleme, ses düzenleme falan mı?
Kursla ilgili içerik elinde olan var mı acaba?

brodil' Alıntı:
Arkadaşlar daha bir ay önce gittim Ankara'ya kurs için. izlenimlerim ve tecrübelerim şunlar;
1- öncelikle laptoplarınızı veya tabletlerinizi yanınıza alın, kursta lazım değil ama kurs dışında sıkılırsanız bakarsınız. birde lazım olur sa kullanırsınız. biz mesela video falan indirme işini yaptık.
2- öğretmenevi güzeldir, pahalı diyenler içinse parası zaten ödeniyor gerek yok yol zahmeti çekmeye. kurs yerine yürüyerek 2 dk falan öğretmenevi. 3 kişilik oda ayarlıyorlar kahvaltı dahil 55 lira. öğlen yemeğini orda ayarlıyorsunuz grup olarak, akşam ise sizin seçiminize bağlıdır.
3- nakit veya kredi kartı alın etrafta yakınlarda banka atm si yok, o yüzden sıkıntı yaşamayın.
4- ulaşım ankaray metrosuna binerseniz bahçelievler durağında ineceksiniz.
5- harcağınız bütün paraları karşılıyorlar ortalama 610 civarı para yatar hesabınıza kurstan 10 gün sonra. aklıma gelenler bunlar :)

Hocam kursunuzun son günü yani Cuma günü kurs saat kaçta bitti acaba? Bilet durumlarımızı ona göre ayarlamak lazım.

kıyafet zorunluluğu yok, hiç sormadılar veya söylemediler bile kıyafetleri. ulaşım kolay metroyla her yere gidebilirsiniz. 8.30 gibi başlar 4.30 gibi bırakılırsınız. size lazım olan 10 luk ego kartı ve gezecek para. :lol:

ders içeriği zor değil merak etmeyin. hocanın dediğini yapın yeterli. akıllı tahta görmeyen, kullanmayan varsa sıkıntı yaşar ancak, diğer türlü zevkli ve eğlenceli bir anlatım oluyor.

cuma öğle yemeği vakti geldiğinde bıraktılar bizi. belli de olmaz ama hocaya bağlı bir durum, o yüzden kesin bir şey söyleyip, arkadaşları yanlış yöne sevkedemem. bizi 12 gibi bırakmışlardı.

hayırlısı ise bizde geliyoruz elazığdan 4 arkadaş var liste bugün okula geldi umarım eğlenceli olur.

hocam 5. onay gelmeyince otobüse kaldık cumartesi akşam 7:30 murat turizm :+1:

sen uçakla mı geleceksin hocam bu arada okul neresi senin yoksa çağrı sen misin :eek:

onaylandı onaylanmadı diye dönüt gelmiyor.Ne kıytırık bir sistemleri var.Bizimkisi beklemede yani bazılarını kaale bile almıyoruz demek istiyorlar.

kurs listesini nereden bulabiliriz.okuluma yazı gelmedi.gitsem mi gitmesem mi diye kararsız kaldım.

e öğrenim şifresi gelmedi, yollukta yatmadı. Serap Öztürk'ü arayalım mı arkadaşlar? 0312 223 63 06 telefon numarası. Kursun başladığı gün bakanlık enstitü hesabına yatırıyor parayı. 14 Nisan'da para hesaplarındaydı, 6 Mayıs oldu neden hala havaleyi yapamıyorlar anlaşılır gibi değil. Faize koyup, faiziyle kendilerine koltuk mu alacaklar ki?

uyumluluk sorunu olabilir hocam ben girebiliyorum.. hizmetiçi eğitimi arayıp da ulaşabilen var mı acaba??

mekrel' Alıntı:
uyumluluk sorunu olabilir hocam ben girebiliyorum.. hizmetiçi eğitimi arayıp da ulaşabilen var mı acaba??

hocam bende giriyorum da modülün içinde başvuru kısmına tıklayamıyorum. duyuru kısmı da boş geliyor. aramalarda çalışmıyor?

Geri