2015 Merkezi Hizmetiçi Eğitimler Yükleniyor...

Kodla Büyü
Bakanlıkta birşeyler oluyor galiba... Gerçekten çok geç kaldılar, dönem bitmek üzere.

k,mseden ses seda yok..bir hizmetiçi seminerler vardı öğretmenin elinde şimdi onuda aldılar...tebrikler meb :alkis: :alkis:

Çok şükür 2 tane öğretmen yetiştirme genel müdürlüğüne ait kurs yüklenmiş. Darısı diğer kursların başına....

Son birkaç senedir fatih projesi kursları hariç hiçbir kurs yok sanırım

Ogretmenlerin kendilerini gelistirmelerine on ayak olacak kurslar daha cok acilmali.hergun bakiyorum daha bisey yayinlanmadi yaa :?

caylakcekirge' Alıntı:
Çok şükür 2 tane öğretmen yetiştirme genel müdürlüğüne ait kurs yüklenmiş. Darısı diğer kursların başına....
Hemen 144 başvuru yapılmış. Bu sınıf öğretmenleri yok mu. Bizden çok eğitim meraklısı :)

sadece 5 kurs görünüyor şimdilik. yükleme tamamlanmamış herhalde.

Yükleme tamamlanmamış ama excel belgesinden inceleyip, notunuzu alırsanız, eklendiğinde başvuru yaparsınız.

bir yılda en fazla kaç başvuru yapılıyo veya böyle bir sınır var mı arkadaşlar

5 başvurunun beşi de çıkma ihtimali var mı mahalli kursalar da buna dahil mi gecen hafta mahalli kursa katıldım yılda bitane hizmetiçi eğitime gidiliyo diye bişey okudum hakkım doldu mu. biraz acıklayıcı cevap ?

sukrugaya' Alıntı:
5 başvurunun beşi de çıkma ihtimali var mı mahalli kursalar da buna dahil mi gecen hafta mahalli kursa katıldım yılda bitane hizmetiçi eğitime gidiliyo diye bişey okudum hakkım doldu mu. biraz acıklayıcı cevap ?

çıkma ihtimali kesin yok hocam..... çıkabilirde çıkmayabilir de

egeli_09' Alıntı:
Gözükmüyor arkadas kurslar nasıl bir sistem bu!!!
Sayın hocam, henüz sisteme tanımlanmamış, ancak excel belgesi olarak yayınlandı.

Hizmetiçilerden mahalli olarak 5 tanesine başvuru yapabilirsiniz. Bunlardan şartlarınız tutar ve onaylanırsanız 5'ine de katılabilirsiniz.
Merkezi hizmetçilerden de 5 tanesine başvurabilirsiniz. Şartlarınız tutar ve onaylanırsa bunlardan yıl içerisinde sadece 1 tanesine kabul edilirsiniz, diğer başvurularınız büyük ihtimalle reddedilir.
Bazı eğitimler birden fazla kademeye sahip olabiliyor. Örneğin, geçmiş yıllarda sistem yöneticisi kursu vardı, 3 kademeydi ve yıl içerisinde 3'üne birden gitmiştik. Bu tür kursların ilk kademesine gittiğinizde diğer kademelerine de isteğiniz halinde re'sen alınabiliyorsunuz.
Aynı isimli kursun farklı illerdekine başvurabilirsiniz, sorun yok.
Şartlarınız tutuyorsa, mutlaka başvurun. Çoğu kurs, seminer eğitim açısından pek bir şey vermese de oradaki dostluklar ve gezdiğiniz, gördüğünüz şeyler paha biçilmez.

Geri