2015 Merkezi Hizmetiçi Eğitimler Yükleniyor...

Kodla Büyü
benim için 2014 yılı hizmetiçi aynen böyle geçti. 4 merkezi kursun tamamından reddedilerek.
Red gerekçelerini zaten ayrı bir facia resmen.
neyse bu tablonun sorumlularını (kendimde dahil) herkesi Allaha havale ediyorum.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    118.6 KB · Görüntüleme: 3,253
bizim kurslar öğretmen yetiştirmeye bağlı açılıyor değil mi arkadaşlar

muratbedel' Alıntı:
benim için 2014 yılı hizmetiçi aynen böyle geçti. 4 merkezi kursun tamamından reddedilerek.
Red gerekçelerini zaten ayrı bir facia resmen.
neyse bu tablonun sorumlularını (kendimde dahil) herkesi Allaha havale ediyorum.

bende de aynı. farkı bende kabul edilen yok.

İnşallah bu yıl bilişimle ilgili farklı kurslar açılır;
Veritabanları, sistem yönetimi, server vb.

bizim için merkezi hizmetiçi eğitim kursları öğretmen yetiştirme ve geliştirme kısmından görülecek.. ama 2015 yılı için daha açıklanmış değil.. aralık ayının son haftası veya ocak ayı başında açıklanır genelde..

ya bende hata var ya da sistemde,,hiç bir kursu görüntüleyemiyorum nedense..

nasıl listeliyorsunuz kursları ??

mekrel' Alıntı:
bizim için merkezi hizmetiçi eğitim kursları öğretmen yetiştirme ve geliştirme kısmından görülecek.. ama 2015 yılı için daha açıklanmış değil.. aralık ayının son haftası veya ocak ayı başında açıklanır genelde..
mersi hocam :+1:

2015 Hizmet içi eğitim takviminde "Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü" kapsamında hiçbir faaliyet listelenmiyor. Bu sadece bende olan bir durum mu? Başvuru yapabilen var mı?

sekocam' Alıntı:
2015 Hizmet içi eğitim takviminde "Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü" kapsamında hiçbir faaliyet listelenmiyor. Bu sadece bende olan bir durum mu? Başvuru yapabilen var mı?
Daha yüklenmedi hocam....

caylakcekirge' Alıntı:
sekocam' Alıntı:
Daha yüklenmedi hocam....

ben de bunu merak etmiştim. Bilgi için teşekkürler :+1:

Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü - MERKEZE BAĞLI TAŞRA / BAKANLIK

Arkadaşlar bu yazan kurs yeri hangi il neresi?

bu kursalar insan kaynaklarının bizim ile alakası yok. bize lazım olan öğretmen geliştirmenin merkezi kursları.

iambilisimci' Alıntı:

5-6 tn. Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü var ama bir yer belirtilmemişse Ankara'dır.

Hizmetiçi eğitim enstitüsü Başkent Öğretmenevi'ne yakındır. Eğitim çıktıktan sonra eğitimin yeri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi veriliyor.

iambilisimci' Alıntı:

Merkez - Ankara hocam. Başkent öğretmenevinde kalıp, 10 dak. mesafe uzaklığında olan Hizmetiçi binasında eğitim alırsınız.

öğretmen yetiştirme vazgeçti herhalde eğitimlerden. Çoktan yayınlanması gerekiyordu.

biltek2007' Alıntı:
öğretmen yetiştirme vazgeçti herhalde eğitimlerden. Çoktan yayınlanması gerekiyordu.
Gerçekten çok geç kaldılar. Bizim eğitici arkadaş 19 Ocak da başlayacak olan güncellenmiş merkezi Fatih kursları var başvurmak isteyen arkadaşlara haber et diyordu.

yeni Türkiye :!:
meb'te ve tüm kamuda personel istihdam politikasında önemli değişiklikler olacağının işaretleri mi acaba bunlar!

hayır başvuru yapsak da çıkmıyor ki arkadaş.. şu ana kadar aldığım bütün egitimlere re'sen alındım

bence bu sene eğitim planlanmaz öğretmenler için! seneye ve daha sonraki seneler Allah kerim!

Geri