2022000424 nolu 3.02.03.02.040 - Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Bende bu kursu geçen sene aldım ama resen babada gelmis. Ne yapmamız lazim bilen birisi yönlendirirse memnun oluruz.

Daha önce alanlar okul idaresine böyle bir dilekçe ile başvurduklarını söylediler.

.......... MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

Bakanlığımız 2022000424 nolu 3.02.03.02.040 -Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursuna 11800723440 TC kimlik numaram ile beni resen kursa almıştır. Fakat ben bu eğitimi daha önce Cisco üzerinden aldığım için söz konusu resen kursumun iptal edilmesi hususunda,

Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

Ad soyad

İmza

Ek:Katılım Belgesi

Büyük Veri ve Analiz Eğitimi Kursu, Temel Bilişim Teknolojileri Kursu ,Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursuna almışlar resen beni de. Üçü de neredeyse aynı tarihler arasında.

Bu tür uzaktan kursların nerdeyse tamamı https://www.netacad.com/ aracılığıyla veriliyor ve mebbis üzerinden kişisel bigilerinizin paylaşılması şartı koşuluyor kişisel bilgilerin devlet haricinde bir kurumda toplanması ilerde nası sonuçlara yol açar biemiyoruz

Merhaba
Bana bugün tebliğ edildi. Yazıda hangi link üzerinden eğitimin gerçekleşeceği yazıyor.
Eğitim saatleri: 09:00-15:00

Zahide hocam eğitim hangi gunler veriliyor(haftasonu da dahilmi) ve egitim nereden veriliyor netacad tenmi veriliyor cisconun egitimimi

Son düzenleme:
Bu kurs tüm bilişim öğretmenlerine otomatik tanımlanmış anladığım kadarıyla.
Meslek lisesindeki BT öğretmenleri için sanırım. Ben ortaokuldayım, alınmadım resen.
MEGM, yüzyüze olarak da açmış. Ortaokulda olduğumdan başvuramadım. Keşke bize de açsaydı YEĞİTEK, yüzyüze eğitimi. Uzaktan uzaktan, işin pratiği öğrenilemiyor, maalesef.

Arkadaşlar gelen yazida eğitim 9-15 saatleri arasinda senkron denilmekte.Bizler görevli izinli mi olacağız.

Arkadaşlar gelen yazida eğitim 9-15 saatleri arasinda senkron denilmekte.Bizler görevli izinli mi olacağız.
Bize yazı gelmedi. Sadece kurs olduğu bilgisi geldi. 9-15 arası uzaktan senkron kurs mu olur. Artı 2. Haftası Şubat tatiline geliyor internet olmayan yere gideceğiz ne olacak. Bunlar düşünülmemiş heralde

Kurs dersleri canlı olarak mı yapılacak onu anlamadım? Yani belirtilen tarihlerde canlı olarak kursa katılmak mümkün değil.. Bir de bu tür kurslara neden resen atama yapılır anlamış değilim. Hem bence Network herkesin severek yapabileceği bir dal/iş değil.

IMG-20220113-WA0014.jpg

Hocam bilisim zümrelerinin WhatsApp grubundan geldi görüntü. okuldan çıktigim icin yazinin evrak kodunu bilemiyorum.dun bize tebliğ ettiler imzalayıp geçtik.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Mesleki Gelişimi Destekleme ve İzleme Daire başkanlığını aradım az önce kurs saatlerinin 09.00-15.00 arası olduğunu resmi bir yolla teyit etmiş olduk..

bu faaliyetin tatil zamanı yapılmasına bir şekilde tepki gösterilmeli diye düşünüyorum. sendikalar devreye girmeli

9-15 saatleri arasında okulda mı olacağız yoksa görevli izinli mi olacağız?
Hocam canlı ders şeklinde olduğu için okulda kendi dersimize nasıl girebiliriz. Yüzyüze kurs gibi sonuçta.
Artı tatilde olması çok büyük problem. Yazık diyorum bizlere

Saçma sapan bir iş olmuş. İzinli miyiz değil miyiz belli değil? Tatilde resen atama nasıl yapılıyor, yasak değil mi? Sınava girmezsek veya başarılı olamazsak ne olur ki?
Bunlar açıklanmadan resen atama!

Veri izni verdim mebbis üzerinden, netcad hesabı açtım. Başka bir hazırlığa gerek var mı arkadaşlar? İlk kez alıyorum bu kursu...

Saçma sapan bir iş olmuş. İzinli miyiz değil miyiz belli değil? Tatilde resen atama nasıl yapılıyor, yasak değil mi? Sınava girmezsek veya başarılı olamazsak ne olur ki?
Bunlar açıklanmadan resen atama!
Tatilde olması konusu çok büyük yanlış.
Arkadaşlar mudurlerimize şunu iyi anlatmaliyiz. Bu kurs yüz yüze gibi bire bir canlı ders şeklinde ve okulda kendi dersimizde yapılamayacak bir kurstur. Dolayısıyla son hafta okula gidilmemelidir.

Geri