21 Şubat-4 Mart Bilgisayar (Pardus Temel Seviye) Kursu

Kodla Büyü

gandalf13

Site Gezgini
Arkadaşlar aranızda 21 Şubat-4 Mart Bilgisayar (Pardus Temel Seviye) Kursuna gidecek olan var mı?
Benimki onaylanmış da.
Faaliyet yeri olarak Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü - MERKEZ TEŞKİLATI / BAKANLIK yazıyor. Okula yazı gelmedi daha.

Hayılı olsun hocam. Ben de çok istedim ama malesef .Bu arada ileri seviyeye ben yerelde pardus temeli alıp katılabilirmiyim? Gittiğinizde bir sorarmısınız? Yoksa diğer kurslar hep eğiticilerin. Veya ek bir kaç tane daha temel eğitim açsalar iyi olmazmı?

Kontrol ediyorlar hocam. Hatta CS4 alanlar, bu seneki web2 lere gidemiyor. cs5 almış olmak gerekiyor.

biltek2007' Alıntı:
Hayılı olsun hocam. Ben de çok istedim ama malesef .Bu arada ileri seviyeye ben yerelde pardus temeli alıp katılabilirmiyim? Gittiğinizde bir sorarmısınız? Yoksa diğer kurslar hep eğiticilerin. Veya ek bir kaç tane daha temel eğitim açsalar iyi olmazmı?
Gittiğimde sorarım hocam ne demek :D
Ben de zor buluyorum bize yönelik olanları, geçen sene Erzurum'da Wİndows 7 kursuna gittim, onaylandıktan sonra eğiticilere yönelik olduğunu fark ettim, yine de katıldım, sertifikamı da aldım.
Bu yıl dikkat ediyorum eğiticilere mi yönelik diye ben de yazmıyorum o kursları, hatamı gördükten sonra cesaret edemiyorum "Senin ne işin var bizim aramızda, eğitici değilsin?" derlerse diye. Tabi bu işin şakası, gerçekte bakanlıktan korkuyorum.

gandalf13' Alıntı:
Arkadaşlar aranızda 21 Şubat-4 Mart Bilgisayar (Pardus Temel Seviye) Kursuna gidecek olan var mı?
Benimki onaylanmış da.
Faaliyet yeri olarak Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü - MERKEZ TEŞKİLATI / BAKANLIK yazıyor. Okula yazı gelmedi daha.

Hocam benimki de onaylanmış, ama okula yazım gelmedi. İnşallah faydalı bir kurs olur da eğitim boşa gitmez.

RoboTek' Alıntı:
ben de size bir tüyo vereyim o zaman."Kursu açan hangi birim ise, diğer 4 tane kursunuzu farklı birimlerden seçin mutlaka" böyle yapmazsanız %100 iptal edilirsiniz.

Peki hocam dediğinizi bundan sonra yapacağım :)
Bilişim teknolojileri branşına fazla seçenek yok, genelde aynı birim oluyor.

Gülpınar' Alıntı:
gandalf13' Alıntı:
Benimki onaylanmış da.

Hocam benimki de onaylanmış, ama okula yazım gelmedi. İnşallah faydalı bir kurs olur da eğitim boşa gitmez.
İnşallah hocam, orda görüşmek üzere :D

7 martta başlıycak olana katılcaz arkadaşla.Bize kalcak yer ayarlıyorlarmı.Hizmetiçii eğitim enstitüsünü aradık böyle bir kurstan haberimiz yok dediler.

Erzurum'da ayarlamışlardı hizmetiçi eğitim enstitüsünde. Bu eğitimden şüpheliyim. Daha kursun nerede olacağını öğrenemedim bile adresi bende olmadığından ve yazı gelmediğinden.
Başka katılacak olan yok mu?
Merkez teşkilatında daha önce kursa giden branşdaşım yok mu? :?:

hocam kursa başladıktan sonra bu başlıktan bizi bilgilendirirmisiniz.bizim kurs sizinkinden sonra.hazırlıklı gitmiş oluruz.

Benim de onaylanmış. Hiç bişey bilmiyorum da eğer ağır bişey olacaksa ben gelmeyim şimdiden :p

Benim de onaylanmış aynı kurs. Eğitimin verileceği yer, kalacak yer vb. konularda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi :) Bu arada Ankara'da havalar nasıl Muğla'dan geleceğim :)

evet arkadaşlar benimde onaylanmış bende geliyorum ama nerde kalıcaz nasıl gidicez kalacağımız yere o problem, ben sitesine girdim ama açık bir adres yok bakanlık diyor ama bakalnlıklarda nerde kurs verilecek? bilen bir arkadaşım varsa aştiden yolu tarif edebilirmi:D 15 yıl ankarada yaşadım ama nereye gideceğimi bilmiyorum :roll:

kalacak yer olarak ankara başkent öğretmen evi ayarlanmış diye biliyorum. o da aştiye 5 dakika filanmış. eğitim teknolojileri genel müdürlüğü de o öğretmenevine yakınmış diye duydum :roll:

aa öğretmen evi ise güzel, arkadaşımda söylemişti ama o da tam emin değildi, görüşürüz arkadaşlar o zaman:)

Benim de onaylandı. Kurs eğitek de yapılacak. Başkent öğretmen evine 5 dak. uzaklıkta. Beşevler diye geçiyor. Aştiye yine metro ile 8-10 dak uzaklıkta. Yani ulaşım yönünden hiç bir sıkıntı yok. Katılacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Bilmiyorum kaçta başlıyor ama ayın 21'inde saat 9'da orda olmayı düşünüyorum, gerçi bu kararım Ankara!ya gittikten sonra değişebilir.
Kursun yerini ve kalacak yerimi öğreneyim de...

Abim Ankara'da oturuyor, onun yanında kalmam sorun olur mu ki acaba, bilen var mı?

gandalf13' Alıntı:
Bilmiyorum kaçta başlıyor ama ayın 21'inde saat 9'da orda olmayı düşünüyorum, gerçi bu kararım Ankara!ya gittikten sonra değişebilir.

Abim Ankara'da oturuyor, onun yanında kalmam sorun olur mu ki acaba, bilen var mı?

Hayır hocam sorun olmuyor, istediğiniz yerde kalabiliyorsunuz, yatak paranızı da kesmezler, daha iyi olur.

Gülpınar' Alıntı:
gandalf13' Alıntı:

Hayır hocam sorun olmuyor, istediğiniz yerde kalabiliyorsunuz, yatak paranızı da kesmezler, daha iyi olur.

Seyma hocama ve size teşekkürler,
Kurs tam olarak nerde, okulunuza yazı geldi mi?
Bizim okula hala gelmedi de

Kursa ben de katılıyorum arkadaşlar bugün yazım da geldi.Eğitim yeri olarak eğitek kalacak yer olarak da Başkent öğretmen evi olarak belirtilmiş ama yazının içeriğinde saat yok.Saat kaç gibi orda olmayı planlıyorsunuz...

Arkadaslar kurs icin istediginiz yerde kalabilirisiniz. ama yeriniz yok ise baskent ogretmenevi hemen egitekin yanında saat 9a 10 kala orada olursanız eger iyi olur. Eger baska hotelde kalırsanız meb belli bir kısmını karsılıyor yaklasık 350 TL ye kadar olanını eger fatura alırsanız tabi birde kıyafet takım giymenize gerek yok aa cok sivilide hos karsılamıyorlar uzaktan gelecekler havalar cok soguktur dikkatli olun deri. Dersleri bakanlık yetkilileri degilde ozelden kisiler gelecekki bazı gruplara super otesi kaliteli egitmenler rastlıyor. baska merak ettiginiz sorunuz var ise yazarsanız cevaplandırırım

Ankara'yı çok iyi bilmiyorum. Cuma akşamı Muğla'dan Eskişehir'e gideceğim. Pazartesi sabahı da Hızlı Tren ile Ankara'ya gitmeyi planlıyorum. İlk tren 07:00'da 08:30'da Ankara'da olacağı planlanıyor. Tren garından eğitimin yapılacağı yere nasıl gidebilirim ve yetişebilir miyim sizce?

just imagine' Alıntı:
Ankara'yı çok iyi bilmiyorum. Cuma akşamı Muğla'dan Eskişehir'e gideceğim. Pazartesi sabahı da Hızlı Tren ile Ankara'ya gitmeyi planlıyorum. İlk tren 07:00'da 08:30'da Ankara'da olacağı planlanıyor. Tren garından eğitimin yapılacağı yere nasıl gidebilirim ve yetişebilir miyim sizce?

hocam tren garından Tandoğan metrosuna geçin, kime sorsanız gösterirler zaten, gara yakın. 2 durak sonra Bahçelievler metrosunda inin, oraya çok yakın, hemen görürsünüz zaten.

vadaaa06' Alıntı:
Kursa ben de katılıyorum arkadaşlar bugün yazım da geldi.Eğitim yeri olarak eğitek kalacak yer olarak da Başkent öğretmen evi olarak belirtilmiş ama yazının içeriğinde saat yok.Saat kaç gibi orda olmayı planlıyorsunuz...

Hocam yazı gelmedi de okula imkanınız varsa yazıyı taratıp atar mısınız? Olmazsa yavıda geçen adresi ve telefon numaralarını yazar mısınız?

bana da bugün geldi yazı. arkadaşlar ben başkent öğretmen evini aradım bugün. dedilerki size eğitek söylemiyo galiba ama ücretleri kendiniz ödüyorsunuz dedi. 3 kişilik odalar 40 tl imiş. nasıl olacak anlamadım bende. bende pazartesi sabah ankarada olmayı düşünüyorum

Geri