22 EKİM EYLEMİNİ ERTELEYELİM

Kodla Büyü
Anket açalım. %70 ertelensin çıkarsa ertelensin. Gerçi fikir belirtenlerin %90 ı ertelensin diyor ama...

hocam anket açmayınız...Bu eylem ertelenmiyecek...Biz haftalardır bunla uğraşıyoruz..VE bunun stresiyle fır dönüyorum..Gece yarılarına kadar mail atıp insanları desteğe çağırıyorum...Lütfedip takdir edeceğinize...Köstek olmaya çalışyorsunuz..Biz bu eylemi yapacağız.Ha 2 güne ben ölürüm kaza geçiririm bişey olur katılamam ama eylem yine yapılacak isterse tek başıma oliyim..ben Mebin önüne gidip bir bilg kasasını gömecem...

Ayrıca bu eylem bizim tarafımızdan ancak iptal edilir ertelenmez..Bu kararda düzenleyen bizlere aittir..O kadar emek verdik maddi manevi!!!

BT ANKARA EYLEMİ 22 EKİM 2011 CUMARTESİ SAAT 11.30 YKM ÖNÜ(GÜVENPARK)BULUŞMA 12.00 MEB ÖNÜ BASIN AÇIKLAMASI

pinarsan83' Alıntı:
Hocam ben verdım tabiki ilk eylemde ve yapılan tüm eylemlerde de canım sağsa yine olacağım..Keşke Ankardakilerin ve Türkiyede geri kalanların hesabını ben verebilseydim....Ancak kendi hesabımı verip...Mesleğine sahip çıkmayanları kınayabilirim....12 000 kişinin kaçı vardı geçen yıl ki eylemde???Duyarsızlığımı kınıyorsunuz bu eyleme gelmeyen binlerce BT öğretmeni yüzünden beni mi suçlamaya çalışıyorsunuz anlayamadımm??

Ama Ankaradaki BT öğretmenlerinin bir kısmına haber ulaştırabildiğimizi düşünüyorum....Üniversitelerle zaten özel görüştük...Cumartesi bakacağız artık..Kaç kişi olursa olsun Önemli olan ses getirmesi...Ama ben 25 tane arkeoloğun eylemini haberlerde manşet manşet izlemiştim ç
nkü kendileri mumya kılığına girmişlerdi sadece 25 kişi....Hayırlısı olsun artık bu saatten sonra,,,Bu güne uyanmayanlar bu gün bizim söylememizle uyanmıyacaklar....Ne zaman ki onların canı yanacak o zaman bişeyler yapalım diye eylem yapalım diye ççıkacaklar ortaya....

siz fazla gergin ve yorgunsunuz sanırım neden suçluyum ki sizi. Aksine tebrik ederim. Benim sitemim orda yine hayal kırıklığına uğramamak için ankara da olup eyleme katılmayanlara

Geri