22 Ekim Eyleminden kareler&VİDEO

Kodla Büyü
Re: 22 Ekim Eyleminden kareler

Panpam yok mu benim panpam :D

Devlet bizi DELETE LEDİ ÇOK GÜZEL olmuşş

video da paylaşcam beni takip etmeye devam edin ;)

hasari sadece manyak olsam keşke...

omd panpama hürmetler..

bizde orda olmak isterdik olamadık. koca bi monitör fırlatırdım valla klavyelerin sütüne .deleteledi :)
eylem süper olmuş tebrikler

teşekkürler arkadaşlar, hakkımızı savunduğunuz için ... :alkis:

erdcan' Alıntı:
bizde orda olmak isterdik olamadık. koca bi monitör fırlatırdım valla klavyelerin sütüne .deleteledi :)
eylem süper olmuş tebrikler
inşallah bir daha ki sefere hocam.. teşekkürler.

Internet hocam size de teşekkürler

smhs ve hayalcisuat takdirleriniz için teşekkürler, bir dahaki eylemde sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız.

esila63 hocam katılım bir önceki eylemden daha azdı ama bu kez Hacettepe böte son sınıf öğrencileri kpss dersanesinden toplanıp gelmişler böte deki asistanlar ve hocalarda destek olmuşlar.. geçen atamada 160 atama yapılmış ve taban puan 89 imiş.. öğrencilere de dank etmiş yani artık :mrgreen:

Çalışanlardan gelen çok AZDI ! Net sayı veremiyeceğim..
Birlik olabilsek daha neler başarırız da işte.. :roll:

:+1: :+1: :+1:

Eline sağlık sarı sarı...bir sonraki eylem için ben bir kasa ayarladım bile şimdiden..bir de arkadaşın dediği gibi monitör patlatsak bir tane..Ama süpürgede götürmek lazım..Çünkü krıdıklarımızı kuzu kuzu topladık unutmayalım..Bu arada MEB bizi DELETE ledinin fikir babası gitar hocam Murat İŞBİLEN e borcumuz çok büyük...Basın ın ilgisini çeken ve röportajlarda spikerlerin lütfen bunu sölermisiniz dediği ilk şey bu...MEB bizi DELETE ledi'''''

pinarsan83' Alıntı:
:+1: :+1: :+1:

Eline sağlık sarı sarı...bir sonraki eylem için ben bir kasa ayarladım bile şimdiden..bir de arkadaşın dediği gibi monitör patlatsak bir tane..Ama süpürgede götürmek lazım..Çünkü krıdıklarımızı kuzu kuzu topladık unutmayalım..Bu arada MEB bizi DELETE ledinin fikir babası gitar hocam Murat İŞBİLEN e borcumuz çok büyük...Basın ın ilgisini çeken ve röportajlarda spikerlerin lütfen bunu sölermisiniz dediği ilk şey bu...MEB bizi DELETE ledi'''''
senin de ağzına sağlık hocam süper ifade ettin kameraya, ben de arkanda iyi dekor yaptım ama dimi :D

Eyleme giden arkadaşların hepsini canı gönülden kutluyorum. "Ömer DİNÇER bizi de güncellesene" :+1:

yüreğinize sağlık.eyleme giden bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.norm fazlası olduk sloganları süperdi. :++:

bir avuç insanın çırpınışları bu. ama ben beğendim oraya emek verip gelenlere teşekkür ederim birileri cefa çekecek birileri sefa görecek

cesur_yürek' Alıntı:
bir avuç insanın çırpınışları bu. ama ben beğendim oraya emek verip gelenlere teşekkür ederim birileri cefa çekecek birileri sefa görecek
:+1: Bir avuç ama işlevsel ;)

Arkadaşlar hepinizin emeğinize sağlık, teşekkür ediyorum. Eğitici Formatör olarak çalıştığım süre boyunca tamirci gibi görülmekten bıktım. Çığlığınıza destek olmak için orada olmak isterdim. Ben bu mesleği öğretmenlik yapmak, teknoloji öğretmek, eğitim sistemimizin kalitesini artırmak için girdim teknik servis gibi çalışıyorum. Emin olun bende bıktım. Dersimi istiyorum. Sırf lisede formatörlük zorunlu değil diye geçtim liseye bu defa da ders kaldırıldı dediler formatörlüğe devam etmek zorunda kaldım. Artık bi düzeltsinler bu saçmalığı.

Geri