23 Marttaki Güncelleme Eğitimi ile ilgili gelişme varmı.

Kodla Büyü
87,5la bitirdim sonunda. ama yine de sınav heyecanı yaşadım süre yüzünden sanırım :)

o kadar dikkat ettim 2 soru boş bırakmışım ama bitti çok şükür 85.

Ben de bu gün sınavı bitirdim. 10. soruda süreye baktım 20 dk kalmış. Panik yaptım 7 boş 8 yanlışla 62,5 aldım. Geçtim ama medya okuryazarlığından 80 alıp bundan 62,5 almak :? utanıyorum.

Pazar günü sakin kafayla yaptım. 92,5 aldım. Sınav stresini özlemişim, başlarda yeter mi zaman dedim. Bitirdiğimde 20 dk. daha vardı :)

Süre de sıkıntı yok, Antropi açık olursa iyi oluyor.

Ben de 90 ile bitirdim ama benim Mebbis bilgilerime işlenmemiş henüz. Mebbis sayfasına işlenmiş olan arkadaş var mı?

karekedi' Alıntı:
Ben de 90 ile bitirdim ama benim Mebbis bilgilerime işlenmemiş henüz. Mebbis sayfasına işlenmiş olan arkadaş var mı?
eğitim süresi daha tamamlanmadı hocam 6 nisandan sonra işlemeye başlanır..

Ben ikinci kez aldım ilkinde elektrikler gidince bizim köyde yarım kaldı sınav. Bunda da hızlıca bir sıkıntı olmadan bitireyim diye 20 dk da falan bitirdim. 85 puan.

Sınavı bitir dediğimde bir pencere çıktı. Sınav sonuçları merkeze gönderilecek diye. Onayladım. 90 olarak notumu gördüm ama lms ana ekranında sınav sonucum gözükmüyor bir sorun mu oldu sizde de böyle mi arkadaşlar?

arkadaşlar kurs notları vardı forumda aradım bulamadım. link verirseniz çok sevinirim..

o açık bu açık...ne anladım ben o işten..boşuna 9 yanlış çıkarmamışız.bende diom herkesmi mükemmel arkadaş bi benmi embesilim :|

oyyy bebek uyanacak kaygısıyla 20dk.da bitirdim 87.5 aldım o 20dk da bile mızıldandı ya ooooyyy oy ben nerelere gidem.

72,5 aldım.. bir 80-90 alırım diyordum... kendi kendime hayıflandım..

bitti 90 aldım. yok mu fulleye. Antropide kaydedilen videonun kaç fps olduğunu sormuşlar ya sırf yapamayalım diye mi acep :)

Geri