24 Kasım'da öğretmene ikramiye+Ekders 12 TL olsun

Kodla Büyü
Re: Öğretmene 1 maaş ikramiye ve ek derse zam!

Malıye bakanının katılmadığı toplantıya kulak bıle asmayın.. Bunlar ancak karar alır, ben de alırım kararı oturduğum yerden :idea:

Re: Öğretmene 1 maaş ikramiye ve ek derse zam!

daha çok zaytung haberi gibi duruyor

Re: umarız gerçek olsun

bu şuralar bizim zümreler gibi. Şu yapılacak bu yapılacak şuna karar verildi. Çok ümitlenmeyelim bence.

öğretmen düşmaları şimdiden başlamışlar "365 Günün 115 Günü Çalışan yarım gün Çalışanlar için Çok Para öğretmenler yatarak kazanıyor hak etmiyorlar.."

24 kasımda Öğretmene 1 maaş ikramiye ve zam

ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN BİR MAAŞ İKRAMİYE-

Genel Kurul'da, öğretmenlere her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde bir maaş ikramiye ödenmesi, ek ders ücretinin saat ücretinin 6-7 liradan 12 liraya yükseltilmesi önerileri kabul edildi. Milli Eğitim Bakanı Çubukçu'nun, önerileri oylatırken bu maddelerin herkes tarafından kabul görmesi üzerine, ''Anlaşılan maddi konularda bir mutabakat var'' diye espri yapması üzerine salonlar gülüşmeler oldu.

Re: 24 kasımda Öğretmene 1 maaş ikramiye ve zam

hocam sabah sabah ne güzel haberler bunlar. insanın inanası geliyor vallahi...

Bu kurulda sanıyorum tüm öğretmenlerin sözleşmesi yapılması kararıda çıkmıştı. Kanımca kurul erken saatlerde toplandı, uykuluydu hepsi....

ancak cebimize ikramiye girince inanırızzz

hknky' Alıntı:
Bu kurulda sanıyorum tüm öğretmenlerin sözleşmesi yapılması kararıda çıkmıştı. Kanımca kurul erken saatlerde toplandı, uykuluydu hepsi....

Komisyonda bu karar alınmış sanırım ama sendikalardan tepki gelince genel kurulda rapordan çıkarmışlar. Ama böyle bir karar almış olmaları bile ilerisi için bir ipucu sanki.

1 nisan falan da değil ki böyle şakalar yapıyorlar.
Para cebimize girmeden inanmam açıkçası.

haydi bakalım inşallah :sleep:

imkansız tanımını yapmak isteyenlere işte bir örnekte bizim milli eğitimden

Hocam ikramiye çıplak maaş üzerinden verilir, o da 80-150 tl arasında olur.Küçümsemiyorum.Allah bereket versin ama, diğer meslek gruplarının yorum yapacağı kadar da değil

saban sabah gözlerim pörtledi okuyunca böyle bişey gerçek olabilir mi :eek: :eek: :eek:
düşüncesi bile güzel bi de gerçekleşirse :)))))

inanıyım mııııııı..........ııııııııııııııııııııı.....

şura kararları atma tutma yöntemiyle yapılır,biyerlerden geri döner.
Bende bazen böyle yaparım,
mesela; sayısal loto çıksa ne yaparım diye kendi kendime düşünürüm, araba alırım, ev alırım, uzun süreli tatile çıkarım, benim şura kararlarımda bunlar
sonuç: sayısal loto çıkmaz hayaller suya düşer
:mrgreen:

forumda gülüşmeler oldu

Umut fakirin ekmeğidir. Genede umudum var :)

şurada böyle bir karar alınmış ama şura kararlarının bir bağlayıcılığı var mı bilmiyorum.

Geri