24 Nisan. Okulda olan var mı?

Kodla Büyü
Hem tamirci değil, öğretmen olduğumuzdan dem vurulur hem tatil günü okula gidilir. İlk önce kendi içimizdeki çelişkiden kurtulmamız lazım. Siz öğretmensiniz ve bugün size tatil. Kim ne derse desin.

Formatörüm, evdeyim, yatıyorum sabahtan beri.... Telefonumu hiç açmadım... Hiç bişey umrumda değil... Herkes tatil yaparken okula gitmek .....Ben yokumm...

ok_series' Alıntı:
ertugcum' Alıntı:
bende okuldayım... bugün okula gelmeyen diger branstaki arkadaslarımız ek ders alıyorlar mı?

Ben evdeyim.... idareye sormuştum 24 nisanda gelecekmiyim diye ...
Onlarda okula sadece idareciler gelecek geri kalan herkes için ( formatör ve rehber öğretmen de dahil ) tatil demişlerdi.

AMA bu seferde internette problem çıkmış 1 saatliğine uğradım okula internet problemini hallettim. :+1:

hocam bildiğim kadarıyla öğretmenler 24 Nisan da ekders alıyorlar.

Amisos' Alıntı:
Hem tamirci değil, öğretmen olduğumuzdan dem vurulur hem tatil günü okula gidilir. İlk önce kendi içimizdeki çelişkiden kurtulmamız lazım. Siz öğretmensiniz ve bugün size tatil. Kim ne derse desin.

Amisos hocam helal olsun söyleye söyle dilimde tüy bitti

Hocam arkadaşın biri konu açmıştı onda da yazdım benden sonra yorum yapan arkadaş da durumu net olarak açıkladı. Ama halen bizim öğretmen arkadaşlarımız illa okula gitmek istiyorlar kendileri bilirler. Ama yine söyleyecem arkadaşlar ÖĞRETMENSİNİZ idareci değilsiniz...

her-telden-f29/24-nisanda-calisiyormuyuz-t85929.html

Geri