2753 kere okunmuş

Kodla Büyü

Donkişot

Üye
2753 kere okunmuş bir konu var, markalarımızı yazalım diye.
ghost bence bu 2753 kişiyi bul ve at.
seviye geri gelsin :D
ya da eleştirenleri at, sonra niye kimse kalmadı diye üç ayda bir konu aç.

Araban yok diye yapıyorsun, çekemediğin için yapıyorsun değil mi Donkişot :mrgreen:
Şaka bir yana bahsettiğin konudan daha saçmaları onlarca açıldı:)

araba markası yazmakla forumun seviyesinin ne alakası var. seni atarak forumdan başlanabilir bu işe, hiç değilse araba markası yazarken kimsenin kimseye hakaret ettiği yok. bu kadar çok içine oturduysa forumdan yardım toplayıp sanada bi el arabası alalım.

Konular devamlı bilgisayar içerikli olacak diye bişey yok, farklı konularla forumun renklenmesi daha güzel. :)

Beni at kendini at herkesi at. Hocam bu forum çok amaçlı bir forum, insanlar egolarını tatmin ediyor, paylaşım yapıyor, evleniyor, sorularına cevap buluyor. Ben ego tatmini yapmıyorum, sorulara cevap veriyorum diye atılmıştım demeki ego tatmin etmek, siteden kız tavlamaya çalışmak gerekiyormuş :D

2009'un en çok atılan üyesi Ali ÇİMEN :D

alpozturk2002' Alıntı:
Araban yok diye yapıyorsun, çekemediğin için yapıyorsun değil mi Donkişot :mrgreen:
Şaka bir yana bahsettiğin konudan daha saçmaları onlarca açıldı:)

böyle bir konunun neresini saçma olarak görebildin şaşırdım doğrusu? tamam burası bilişim teknolojileri öğretmenlerinin çeşitli paylaşımlarda bulunduğu ve öğretmenlik mesleğiyle alakalı sorunların paylaşıldığı bir yer fakat güncel yaşamdan bişeyler paylaşamayacağımız sonucu çıkmaz bence buradan. eğer açılan konuların saçmalığı tartışılacak olursa yada bir sırılama yapılsa eminim bu konu başlığı başı çeker.

yani o kadar kişiye seviyesiz veya deviyesi düşük mü diyorsun? yazdığın mesajdan benim anladığım bu. :-1:

Olur @Donkişot herkes sizin istediğiniz tarzda konu açar üyeleri tembih ederiz yani. siz bize liste oluşturun biz onları uzaklaştırırız.
@ali_cmen yeni bir uyarı gerek yok sanırım bir derdiniz varsa yönetim burda. Eğer bukadar çok atıldıysanız demekki bir sebebi var önce sebebi kendinizde arayın şayet bulamazsanız bize bildirin biz size nedenlerini açık açık yazarız.
Forumla ilgili sorunu olanlar şurdan devam edebilirler böylece konu amacına ulaşabilir.
duyurularimiz-f3/forum-neden-durgun-ve-gergin-t43537.html

Donkişot' Alıntı:

Forumu yazın kapatmıştık biliyorsun değilmi? ama niye geri açtığımızı öğrenmen mümkün olmyacak.. senin kafan bozulmuş git dışarı biraz hava al..

benim derdim kimse ile değil, mesleğimle ve burada bişeyler yapmaya çalışanların derdide bu,
araba muhabbeti bizim okulun her köşesinde var, okuluda kapat olurmu?
Ben diyorum arkadaşlar kimse alınmasın reklam başı link veren sitelere takılmak istiyorsanız benim için önemi yok yada çocukların dönem ödevleri üzerinden tklama rekoru kıran siteleri tasarlayan zihniyetteyseniz yine önemli değil, ama birileri sizin için çabalıyor ve siz görmüyorsanız gerçekten sizin adınıza üzgünüm, halen bu işten cebimize bir maaş para giriyor zannediyorsunuz değilmi?

Admin kardeşler sizlerden ricam kilitlemeyin bu tür konuları, yazsın herkes ne yazacaksa bırakın herşey görünsün, muhakkak hayırlısı ne ise o olur ...

ben her konunun tartışılabileceği kanaatindeyim. konu ilginizi çekmediyse okumazsınız . o da alt sıralarda kaybolur gider zaten.

donkişot sana katılıom.arkandayım baba.destekçinim :lol:
hasariyi atalım sorun kalksın :puhaha:

Donkişot' Alıntı:

Asıl, açtığın bu başlık forumun en gereksiz tartışma nedeni olan konusu...

ct442002' Alıntı:
Donkişot' Alıntı:

Asıl, açtığın bu başlık forumun en gereksiz tartışma nedeni olan konusu...
:+1: :+1: :+1:

Geri