352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
Sonuçları Açıklandı arkadaşlar. Bu başlık altında gidecek olan arkadaşlar birbirine yardımcı olsunlar...

Benimde

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN

Herkese hayırlı olsun

erken açıklamışlar hem de baya erken. biz 12 sinden teslim olduk ayın 10nunda öğrenebildik.Sınav olmayınca çabuk oluyor demek ki..

asker öğretmen olarak yada uzun dönem gitme olayı bu sene sanırım yok doğrumudur arkadaşlar herkeze kısa dönem çıkıyor muş yoksa yanlış mı biliyorum

metemli' Alıntı:
asker öğretmen olarak yada uzun dönem gitme olayı bu sene sanırım yok doğrumudur arkadaşlar herkeze kısa dönem çıkıyor muş yoksa yanlış mı biliyorum
yanlış biliyorsunuz hocam. asker öğretmenlik çıkan arkadaşlarım var.

kısa dönem çıkan arkadaşlar şimdiden geçmiş olsun,uzun dönemlerin dırdırlarını dinlemek zorunda kalcaksınız:)))

by_katliam' Alıntı:
kısa dönem çıkar arkadaşlar şimdiden geçmiş olsun,uzun dönemlerin dırdırlarını dinlemek zorunda kalcaksınız:)))

aynen :mrgreen:

sizinki de askerlik mi beeee, poşeetttt, sizin askerliğin kaç katını yapıyoz biz, benle mi bot bağladın falan filan :D

Benim yedek subay çıktı. Ankara Polatlı brans meslek Kurası diyor .1 aylık acemilik sonra astegmen.iyi mi kötü mü gorecez artik. Herkese hayırlı olsun.

wepster' Alıntı:
Benim yedek subay çıktı. Ankara Polatlı brans meslek Kurası diyor .1 aylık acemilik sonra astegmen.iyi mi kötü mü gorecez artik. Herkese hayırlı olsun.

gecen yıl bende polatlıdaydım 12 gun acemilikten sonra askerı okullarda öğretmnlık yapıorsun.

Hocam acemiliği 12 gün mu oluyor valla öyle ise cok iyi
Bide hocam askeri okullarda öğretmenlik kesin mi yoksa şansa göre mi oluyor
Sizi nereye verdiler hocam ogretmenlik için. Teşekkür ederim şimdiden

wepster' Alıntı:
Hocam acemiliği 12 gün mu oluyor valla öyle ise cok iyi
Bide hocam askeri okullarda öğretmenlik kesin mi yoksa şansa göre mi oluyor
Sizi nereye verdiler hocam ogretmenlik için. Teşekkür ederim şimdiden
öğretmen olmayabilirsin,normal subaylıkta yapabilirsinn

wepster' Alıntı:

Benimde aynen hocam. Ne iş yapcaz biz polatlıda :oops:

oy oy oy dönem olmuş 352.. ey torunlarımın torunlarının torunları söyleyin ben mi yapayım he?? :D

wepster' Alıntı:
2011 yılında aynı seninki gibi çıktı bana da kardeşim. 15 gün Polatlı da acemilik çektik. sonra kura çektik. Ankara Jandarma Okullarında BT öğretmenliği yaptım sonrada...

18 kişiydik. Bilgisayar öğretmeni ve mühendisi. Çıkacağın yerler kesin; Ankara, Balıkesir, Konya. Acemilik sonunda sınav var. Derece yaparsan eğer kendi yerini kendin seçiyosun. Ben öyle yaptım. Kuraya kalmak istemedim...

Parhelion' Alıntı:
oy oy oy dönem olmuş 352.. ey torunlarımın torunlarının torunları söyleyin ben mi yapayım he?? :D

:puhaha: bu saatten sonra ben yapayım poşeet ...

bir gün sordular ziraat mühendisi var mı dediler sazanlar el kaldırdı. ot yoldurdular..

yine bir gün inşaat mühendisi var mı diye sordular .....el arabası ile kum taşıdılar...

çavuşlara komutanım demeyin zaten denmesi yasak ..
acemilikte yapılıyor..
kendi arlarında abi diyorlar çavuşlar.. abi de demeyin hepsi sizden küçük...acemilikte oluyor böle şeyler...

askerlik anıları bitmez kütahya ya düşenler sorularınız için özelden mesaj atabilir.. cevaplarım..

parssan' Alıntı:
Parhelion' Alıntı:

:puhaha: bu saatten sonra ben yapayım poşeet ...

bir gün sordular ziraat mühendisi var mı dediler sazanlar el kaldırdı. ot yoldurdular..

yine bir gün inşaat mühendisi var mı diye sordular .....el arabası ile kum taşıdılar...

çavuşlara komutanım demeyin zaten denmesi yasak ..
acemilikte yapılıyor..
kendi arlarında abi diyorlar çavuşlar.. abi de demeyin hepsi sizden küçük...acemilikte oluyor böle şeyler...

askerlik anıları bitmez kütahya ya düşenler sorularınız için özelden mesaj atabilir.. cevaplarım..

hocam ben kütahya msj attım

goodielife' Alıntı:
wepster' Alıntı:
2011 yılında aynı seninki gibi çıktı bana da kardeşim. 15 gün Polatlı da acemilik çektik. sonra kura çektik. Ankara Jandarma Okullarında BT öğretmenliği yaptım sonrada...

18 kişiydik. Bilgisayar öğretmeni ve mühendisi. Çıkacağın yerler kesin; Ankara, Balıkesir, Konya. Acemilik sonunda sınav var. Derece yaparsan eğer kendi yerini kendin seçiyosun. Ben öyle yaptım. Kuraya kalmak istemedim...

Branş kurası dedikleri öğretmenlik için mi kardeşim? yedek subaylık yapma durumumuz var mı acaba?

bazı arkadaşlar usta birliğinide yazmış, nerde yazıyor acaba bende sadece acemi gözüküyor? ankara/etimesgut zırlı birl.

hakançöllü' Alıntı:
bazı arkadaşlar usta birliğinide yazmış, nerde yazıyor acaba bende sadece acemi gözüküyor? ankara/etimesgut zırlı birl.

bende de yazmıyor hocam gidince belli olacakmış

Geri