4006 Bilim Fuarı Sözleşme Onayı?

Kodla Büyü

zeitgest

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar sözleşmeleri gönderdik. Alındığına veya onaylandığına dair bir bildirim olacak mı? Paralar da yatmadı süreç nasıl işleyecek bilgisi olan var mı?

Konuyu açma sebebim, il argeden biri arkadaşa sözleşmeniz onaylandı mı tarzında birşeyler söylemiş.

zeitgest' Alıntı:
Arkadaşlar sözleşmeleri gönderdik. Alındığına veya onaylandığına dair bir bildirim olacak mı? Paralar da yatmadı süreç nasıl işleyecek bilgisi olan var mı?

Aynı durumdayız hocam. Hibe parası yatan okullar var mı?

hala yatmadı arkadaşlar, en son burada konuşulduğunda 2 hafta içinde yatacak diye mesaj göndermişti Tubitak, 2 haftanın bir haftası geçti önümüzdeki hafta içinde yatmazsa, Tubitak ın sözleşmeler gönderildikten 1 ay içinde yatma sözünün süresi dolmuş olacak. biz harcamalarımızı yapıyoruz, bende acaba sözleşme ulaşmadı mı diye merak etmiyor değilim, dünya harcama yaptık. Diğer başlıkta bir ildeki temsilcisinin söylediğine göre para yattıktan sonra tekrar bir değerlendirme olacak onay vermezlerse para geri alınacak demişler. Umarım doğru değildir.

bilisimci61' Alıntı:
Diğer başlıkta bir ildeki temsilcisinin söylediğine göre para yattıktan sonra tekrar bir değerlendirme olacak onay vermezlerse para geri alınacak demişler. Umarım doğru değildir.
İl temsilcisi demiyor onu hocam. Başvuru çağrısında ve sözleşme metninde yazıyor.

Bu projeler maddiyat olmadan nasıl yapılacak merak ediyorum doğrusu. Ben de cebimden harcadım. Çöpe atacak halimiz yok, çocuklara hem çalışın diyip hem de ortada malzeme yokken nasıl anlatacağız? Seneye 10 proje diyip 2500 TL desteğe düşerse şaşırmam. Hem neden 20 proje orası da meçhul. Geçen yıl 30'a yakın kaydadeğer projeyi, 5000TL'nin üzerine çıkarak yaptık. Toplamda 72 projemiz vardı. Tabi bunların yarısı teknoloji tasarım dersinde yapılan tasarım projeleriydi.

0312 298 95 44 pazartesi bu numaradan arayip bilal beyden cikip cikmadigini ve hibe durumunu ogrenebilirsiniz.
Facdeki 4006 grubundan gelmiz

valla hala yatmadı para bizim kendi cebimizden harcadığımmız para 2500 lira oldu yatırmazlarsa çok zor durumda kalacaz. yatan var mı? ses soluk çıkmadı bu nasıl iş anlamadım böyle saçma iş olmaz

Aynı durumdayiz bizde harcıyoruz para yatmadı adamlar neden harcadınız biz yatırmadan derler mi derler itiraz da edemeyiz beklemedeyiz

Mobil-Tapatalk @bilisimcil

bilisimcil' Alıntı:
Aynı durumdayiz bizde harcıyoruz para yatmadı adamlar neden harcadınız biz yatırmadan derler mi derler itiraz da edemeyiz beklemedeyiz

Mobil-Tapatalk @bilisimcil
derler hocam adamların umrunda değil. Bu ülkede işlerin adam gibi gittiği bir kurum olsa şaşırırım zaten

Para yatmayınca bende malzeme almadım. Zaten alamamda. Umurlarında olmaz bizim harcadıklarımız.

Geri