46" smart,3d özellikli tv alacagım. öneriniz?

Kodla Büyü
ben de bu aralar tv bakıyorum hocam yalnız araştırmalarım sonucu plazma almaya karar verdim

kötü yanları parlak görüntü vermemesi,fazla enerji tüketimi,ömrü sanırım

iyi yanları renkleri çok daha iyi göstermesi,fiyat/performans oranı

lg 50ph670s inceliyorum

Hocam Vestel 9060 aldım cidden çok hoş bir tv, bakmanızı tavsiye ederim. En hoşlanmadığım kısmı ise kablosuz adaptörün harici olması!

teknosadan almıştım kampanyada idi samsung 46f6340 mı 7340 mı ne gayet kullanışlı kibar süper ve hızlı
klavyeside yanında hediye idi

gitti gidiyordaki magazalardan al hocam fiyatları çok uygun ordan almadığıma çok pişmanım

Lg 42lm620 va bende memnunum çok güzel alet lg tavsiye ederim yeni la serilerinin 47 inçleri 2000 lira civarı

PHİLİPS AMBLİGHT 2 VAR BENDE görüntü 10 numara duvarı şenlik haine çeviriyor çok tatlı izlemesi kesinlikle. 4 tane gözlük verdiler ama benim gözümü ağrıttı o yüzden 3 d sini kullanmadım hiç. altyazı sorunu var fakat notepad 2 ile altyazıyı açıp unicode UTF 8 YAPINCA ALTYAZILAR DÜZELİYOR. AMA HERSEFERİNDE BUNUNLA UĞRAŞMAK SIKICI OLABİLİYOR. FİLM FORMATLARINDAN DESTEKLEMEYENİNİ HİÇ GÖRMEDİM ŞUANA KADAR DA HER HAFTA EN AZ 2 TANE FİLAN FİLM İZLİYORUZ.

http://www.youtube.com/watch?v=q0CtprBB19k

vestel 42pf9060 aldım hocam çok memnunum. görüntü kalitesi iyi. fiyat performans oranına bakılacak olursa alınabilir.
tavsiyemdir.

hocam bu konuda forum.donanimhaber.com sitesinde tvlerle ilgili oldukça faydalı araştırmalar tavsiyeler var.. ben yaklaşık 1 ay araştırdım ve Philips 6000 serisinde karar kıldım. çok memnunum.. ekranda lg ve philipslerde olan ekstra koruma mevcut. bütün teknolojileri destekliyor. altyazı konusunda philips güncellemeleri işi biraz çözüyor.. smart tv olunca ileride bu eksikliği kapatacak uygulama yayınlarlar.. 6000 serisini servislerde öneriyor. hiç problem çıkmıyor.. bana göre eksisi: kumanda biraz kaba ve arka tarafında klavye var..günlük kullanması rahat değil.

Lg 47LM660S var ben de. tavsiye ederim, çünkü fiyat performans olarak çok iyi ,
alt yazı desteği mükemmel, film,dizi vs için çok ideal.
Şuan piyasa da yok LA serisi var. 47LA660S

Geri