5. siniflardan dersim alınmış

Kodla Büyü
yesimim2000' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
ne demek oluyor yani dersimiz kaldırıldı mı hocam?

Hazırlık sınıflarının haftalık ders çizelgesi kesinleşmedi ancak mevcut imamhatip ortaokul ve ortaokulların haftalık ders çizelgesi açıklamalara göre açılacak olan sınıflar için malesef.

hocam kaldırılamaz ki bakanın açıklaması var 5 ve 6.sınıflarda zorunlu dediler, açıklamalarda kaldırılacak mı yazıyor ya da dersin adı geçmediği için mi kaldırılabilir diye düşünülüyor?

Açıklamalarda resim müzik beden eğitimi dersi de yok sadece mevcut ortaokul çizelge açıklamasında 4 saat seçmeli var ama bizim dersimiz 5. Sınıfta zorunlu. Seçmeli 5. Sınıfta yok sadece 7 ve 8 de. o sebeple açılacak yabancı dil hazırlık 5. Sınıfları bu açıklamalara göre açılırsa o zaman sıkıntı oluşacak onu anlatmaya çalışıyorum. (Pilot okullar için çizelge daha çizelge kesinleşmedi)

arkadaşlar yönetmeliğe göre ingilizce ağırlıklı sınıflar açıldığında bizim dersimiz alınıyor, zaten kafalarına göre yapamazlar e-okul öyle yönlendiriyor. ortaokulda çalışmaktayım ve 2 yıldır bizim okulda 3 tane ingilizce sınıfı var. 5. sınıfta ders yok, 6da yeniden geliyor. uygulamada bir yanlışlık yok yani

gmaslan' Alıntı:
arkadaşlar yönetmeliğe göre ingilizce ağırlıklı sınıflar açıldığında bizim dersimiz alınıyor, zaten kafalarına göre yapamazlar e-okul öyle yönlendiriyor. ortaokulda çalışmaktayım ve 2 yıldır bizim okulda 3 tane ingilizce sınıfı var. 5. sınıfta ders yok, 6da yeniden geliyor. uygulamada bir yanlışlık yok yani

iyi de hocam böyle olursa hangi okulda norm kalır anlamadım, 5lerden dersimiz gitti bi 6lar kaldı onlarıda başka bir bahane ile alırsalar ne olacak?

Matematik veya fen bilimlerini arttirsalar anlayacagimda 16 saat yabanci dil bu ne be.

bznesm_srkn' Alıntı:
bence 5 lerde devam eder

bencede öyle diyordum hocam ama öyle değil işte, 5.sınıflarda DERSİMİZ KALDIRILIYOR, bu sene pilot okullarda ve isteyen imam hatiplerde uygulanacak.

Geri