50 bin TL araç tavsiyesi

Kodla Büyü

ttalan46

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir araç almayı düşünüyorum. Otomatik vites ve HB düşünüyorum. Aracı geri satma konusunda sıkıntı yaşamayacağı bir araç tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler...

Ben opel astra sedan benzinli araç sahibiyim aracın her şeyinden çok memnunum on numara araba.. Size tavsiye ederim ancak şehir içi fazla yakıyor onuda söyleyemeliyim.

hocam yeni golf düşünüyorum ama bu paraya biraz zor. Opel astra'da olur fakat nedense 2.el fiyatı çok değer kaybediyor.

ttalan46' Alıntı:
hocam yeni golf düşünüyorum ama bu paraya biraz zor. Opel astra'da olur fakat nedense 2.el fiyatı çok değer kaybediyor.

Hocam ileride ne olur bilemem ama ben astrayı alalı 3 ay oldu şu an aldığımdan 1000 TL fazlaya satsam alacak kişi var..

hocam şu an 2013 model siyah bir astra hb var. fiyatı ortalama 49000 TL. opel astra çok yaktığından, tüp takılmadığından ve fiyatı çok düştüğünden biraz uzak duruyorum.

Yakıt konusunda haklısınız ona bir şey diyemem ben aylık 500 km geçmeyen biri olduğum için bu konuda çok problemim yok.. Ancak yanlış bildiğiniz bir şey var astralara bayi garantili landirenzo lpg takılabiliyordu en son ben aldığımda hatta bana da tavsiye ettiler ben istemedim..

hocam golf bulabilsem alacağım fakat fiyatları oldukça yüksek. sıfır golf 58000 TL, ikinci eli 63000 TL olan var. :scared:

Sıfır alacaksan baz versiyon Golf 47 bin TL. Eğer ikinci el alacaksan zaten yine GOLF versiyonuna sen karar ver artık...

1disposal' Alıntı:
Sıfır alacaksan baz versiyon Golf 47 bin TL. Eğer ikinci el alacaksan zaten yine GOLF versiyonuna sen karar ver artık...
hocam araç mutlaka otomatik olacak. Manuel istemiyorum. Sıfır ve otomatik golfun fiyatı 54000 TL. Aslında benim alacağım golf 2012 model ve 1.2 TSI modelidir. Ortalama 49000TL gibi bir değer istiyor.

hocam bu dönemde 50 bin lira gibi paraya gidip ikinci el araç alma derim,kredi kullanacaksan HYUNDAİ ile bi görüş öğretmenlere özel bu ay indirimleri var ayrıca i20 ve i30 larda hyundai finans ile uzun vadelere çok düşük faizle kredi sağlıyorlar.ben i20 almayı düşünüyorum,örneğin ben 36 ay vade ile almak istediğimde 0,44 faizle kredi çıkıyor

Mr.Spermata' Alıntı:
hocam bu dönemde 50 bin lira gibi paraya gidip ikinci el araç alma derim,kredi kullanacaksan HYUNDAİ ile bi görüş öğretmenlere özel bu ay indirimleri var ayrıca i20 ve i30 larda hyundai finans ile uzun vadelere çok düşük faizle kredi sağlıyorlar.ben i20 almayı düşünüyorum,örneğin ben 36 ay vade ile almak istediğimde 0,44 faizle kredi çıkıyor
hocam 50 bin TL'ye HYUNDAİ almam. İkinci el olup 1000 km altında ve sıfır araca oranla 7-8 bin TL aşağı olan araçlar var. Araç garajdan çıkmamış. Bence HYUNDAİ verilen paraya yazık. Bu benim fikrim. Hatta şu an almayı düşündüğüm aracın sıfır fiyatı 59 bin TL ve 4000 km'lik aracı 49 bin TL'ye alıcağım. Aracın hiçbir yerinde bir problem yok. 2013 modeldir. Teşekkürler.

Mr.Spermata' Alıntı:
hyundai ye hiç yaklaşma hocam. ben bu kadar değer kaybeden araç görmedim. sıfırı 39500 tl olan dizel araç 2. elde anında 31-32 bine düşüyor. tam bir zarar makinesi

hocam ne gerek var 6000 de koyun golf 1.4 125 bg highline alın manuel vites.
Eşiniz yada sizde acemi düzeyde şöförlük olsa bile yeni arabalar zaten o açığı kapatıyorlar.
gül gibi araba şehir içi yakıt : 6,4,en dolusu yok yok.param olsada ben alsam :D

3bin 5bin fark için sakın GOLF'ten vazgeçme... Al kullan anlarsın ne demek istediğimi...

ttalan46' Alıntı:
Sizce aşağıdaki araçlardan hangisini alayım dersiniz?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5172/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 2963/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4049/detay
hepsinin ortalama fiyatı 48000 TL - 49000TL arası
teşekkürler....

golf de 1.4 olsaymış golf derdim
performans için 1.4 daha iyidir, bir de araç içinde sürekli 3-4 kişi yolculuk edecekseniz büyük motor daha iyidir.

Hocam evdeki ayakkabı kutularında bişeyler mi buldun :lol:
50 bin tl ye araba alan öğretmen :alkis:

Geri