6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

Kodla Büyü

XanaDu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İlk yazılıda bbnet yardımıma koşmuştu. Bu defa da bizim çorbada tuzumuz olsun :) İşinize yaraması ümidiyle...

Ekli dosyalar

• 6. Sınıflar 1.2 Yazılı.rar
    21.4 KB · Görüntüleme: 5,164
Paylaşım için teşekkürler ama hocam size söyleyeyim sorular zor olmuş, benim öğrenciler yapamazlar, misal kapasite birimlerini aşağıdan yukarıya yazamazlar. (bu konuyu işlemedim ama işlesem öyle olacağından eminim) Web site uzantıları yine zor.. Bence daha çok doğru/yanlış, eşleştirme tarzı yapın.

Hocam sınavı dün yaptım. Öğrencilerimin yapabileceğine inandığım şekilde hazırladım. Şu ana kadar okuduğum kadarıyla notlar iyi. Örneğin bir sınıfın notları; 15 tane 5 alan öğrenci (5 tanesi 100), 6 tane tane 4 alan öğrenci, 3 tane 3 alan öğrenci ve 3 tane 2 alan öğrenci var. Seçme sınıf filan değil ama genel olarak öğrencilerimizin durumu iyi diyebilirim. Ayrıca öğrencilere kısa notlar aldırarak, sınavı sadece defterden yapacağımı söylemiştim.

esmed' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler.Bir şey sormak istiyorum benim sınav 15 ocağa kaldı .Ortak sınav tarihinde her gü dolu olduğu için en son benimki kaldı.Ama şimdi düşününce iyi yapmadım gibi 430 a yakın kağıdı okuyup girebilir miyim ki?çok sınıfım var labaratuarım yok çok zoruma gidiyor artık her hafta ne yapsam diye düşünmekten.Kimse yardımcı olmuyor olmasınıda bekleyemem aslında .Ne bileyim galiba çok sıkıldım o yüzden yazıyorum bunları.
Benim öğrenci sayısı da yaklaşık o civarda hocam. O sıkıntıyı yaşamamak için 6. sınıfları diğer branşların yazılıları başlamadan yaptım. 5. sınıfları da dönemin sonuna doğru yapacağım. Siz de bölseydiniz böyle keşke.

"Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersinden 100 alan öğrenciler bir araya gelerek “100’ümüz Gülüyor” isminde bir dernek kurmak istemektedirler. Bu derneğin web sitesinin uzantısı ne olmalıdır?"

Soru 10 numara.Çok güzel yakalamışsınız. :++: :puhaha: Tebrikler hocam. :alkis:

Elinize sağlık.

xozato' Alıntı:
"Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersinden 100 alan öğrenciler bir araya gelerek “100’ümüz Gülüyor” isminde bir dernek kurmak istemektedirler. Bu derneğin web sitesinin uzantısı ne olmalıdır?"

Soru 10 numara.Çok güzel yakalamışsınız. :++: :puhaha: Tebrikler hocam. :alkis:
Elinize sağlık.
Teşekkürler hocam :)

hocam paylaşımınız için teşekkürler ama gerçekten benim öğrenciler içnde zor geldi. Hatta son soru dönüşüm sorusunu ben üniversitelilere Bilgisayar kursu veiyorum onlar bile çözemediler defalarca anlatmama rağmen :)

sivayseri' Alıntı:
hocam paylaşımınız için teşekkürler ama gerçekten benim öğrenciler içnde zor geldi. Hatta son soru dönüşüm sorusunu ben üniversitelilere Bilgisayar kursu veiyorum onlar bile çözemediler defalarca anlatmama rağmen :)
Sağlık olsun hocam :) Benim 6. sınıfların durumu iyi maşallah ama 5'ler düşük geldi. Onlara da bu sınavın daha kolaylaştırılmış ve değiştirilmiş halini sormuştum ama genel başarı seviyesi düşük çıktı.

Geri