AÖF SINAVLARI SINAV GÖREVLİSİ BİLGİ GÜNCELLEMELERİ

Kodla Büyü

bahtsız_bedevi

Aktif Üye
AÖF sınavlarında görev almak isteyenler aşağıdaki linkten bilgi güncellemelerini en geç 10.07.2012 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.Bu konu ile ilgili yazı (Antalya'da)okullara geldi.
Not:Güncelleme yaparken iban numaranızı ve fotoğrafınızı girmeniz istenmektedir.

http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/

Evet hocam yeni uygulama bu.Sanırım artık sınav ücretleri peşin ödenmeyecek,hesaba yatacak(benim tahminim bu.yoksa iban numarasını neden istesinler ki?)

Okulla alakası yok ogretmenım siteye gıyorsunuz tc vs yazıyosunuz sizin telinize mesaj gelıyor ve sısteme gırıp bılgılerınızı guncellıyor resımler eklıyor ıbanınızı yazıyorsunuz hepsı o...ÖSYM için GİS'i nasıl akip edıyorsanız bunuda takıp edeceksınız ve eylul ayında butunlee sınavları içinb bugun kaydınızı yapıp sınavları bekleyın...Kolay gelsin

Bu sisteme ilk defa giriş yaptım ben ve kurum hizmet bilgileri asker öğretmen olarak çalıştığım yer olarak görünüyor. Değiştirilemiyor da. Bilgisi olan var mı ?

bağlı olduğunuz kurumdan kayıt yaptırınız dedi. vakti geçtiği içindir belki de

Uçmuş AÖF benide olmadığım bir okulda öğretmen olarak gösteriyor üstelik stajyerim henüz.
hadi sizin asker öğretmen olduğunuz okul beni hiç gitmediğim bir okulda öğretmen yapmışlar :)

"Sistemde kaydınız bulunmamaktadır. Lütfen bağlı olduğunuz kurumdan kaydınızı yaptırınız".
Ne yapmamız lazım...

Sistemde kaydınız bulunmamaktadır. Lütfen bağlı olduğunuz kurumdan kaydınızı yaptırınız

ist_koord' Alıntı:
Uçmuş AÖF benide olmadığım bir okulda öğretmen olarak gösteriyor üstelik stajyerim henüz.
hadi sizin asker öğretmen olduğunuz okul beni hiç gitmediğim bir okulda öğretmen yapmışlar :)

hocam Sadece il doğru bende değilse okul benim okulum değil hatta Bitlis'de öyle bir okul yok garip bir ismi vardı :D

Bir Yerden cevap buldum "Arkadaşlar Ben Müdür Yardımcısı Olarak Geçen Hafta Sinavbilgi@anadolu.edu.tr Buraya Mail Attım Hemen Bana Döndüler Konayadki Temsilci İle Görüşün Dişye Konayadki Temsilciyle Görüştük Bizi Sisteme Tanıttı Sağolsun Ben De Şimdi Öğretmen Arkadaşlaar Mail Attım İsteyenler Gelsin Sisteme Tanıtalım Diye Elimizden Gelen Bu Hayırlı Çalışmalar."

Arkadaşlar sisteme kaydı olmayan okullar var. AÖF'e kayıtlı olan okul müdürlüklerine şifre gönderildi. Buradan kurum yetkilisi öğretmen ekleme silme gibi işlemleri yapıyor.
Sistemde kayıtlı değilsiniz şeklinde uyarı alan arkadaşlar eylül ayını beklesinler. AÖF il mem'lerden okul bilgilerini alıp onlara şifre tanımlayacak. Okulları kayıtlı olan arkadaşlar sistemdeki cep telefonları güncelse kayıtlarını kendileri de yapabilirler.

Bu ösym nin gis sistemine benziyor. Ben de kendi okulumu kayıt ettireceğim diye aylar geçmişti. Aöf için okul kayıt işlerini nasıl yapacağız acaba ? Bizim müdür , müdür yardımcısı bilgisayar dedin mi direk kaçıyor bu iş de bana bakar :)

dream81' Alıntı:
"Sistemde kaydınız bulunmamaktadır. Lütfen bağlı olduğunuz kurumdan kaydınızı yaptırınız".
Ne yapmamız lazım...
karinca_52' Alıntı:
Sistemde kaydınız bulunmamaktadır. Lütfen bağlı olduğunuz kurumdan kaydınızı yaptırınız

sizin okullara AÖF ye sistem kaydı olareak bilgilerinizi heniz girmemişler
Okullarınızı arayıp giriş yapmalarını söylerseniz iyi olur sanırım yarın son gün BİLGİNİZE ...

Ben açık öğretim fakültesi bürosunu aradım bu yapılan işlem daha önceden sınavlarda görev yapan öğretmenlerin güncelleme işlemidir dedi. Sınavlarda daha önce görev almamışsak okulumuzun milli eğitime görev almak istediğini bildirmesi gerekiyormuş. İlde bu işle ilgilenen aöf yetkilisi bina bilgilerini milli eğitimden alıp uygunsa şifre gönderecekmiş.

Benim bulunduğum okulda ne ösym ne de Aöf sınavları yapılıyor; dolayısıyla sisteme kayıt ettirecek programda yok, okul başvursa bile şehrin dışında olduğundan uzak olduğundan vermezler.

Benim gibi durumda olnalar ne yapmalı ?

Geri