A Disk Read Error Occurred

Kodla Büyü

bekmez

Site Gezgini
faz2lere win10 kurdum 10pc de sorun yok ama birinde başlıktaki hatayı verdi. neyse pc kapattım açtım düzeldi ama şimdi gene aynısını yapıyor neden olabilir?

arkadaşlar sanırım sorun hdd de ne yapmam lazım servis mi çağıramam lazım? süreç nasıl işliyor

Bir kez daha imaj yüklemeyi deneyin. Olmazsa formatlayarak sıfırdan windows kurup, deneyin.
Olmazsa servisi çağırın.

Aynı şekilde bir hata alıyorum. 14 tahtaya mersin v5 kurdum. Bir tahtada boşluktaki sorun oluştu. Okula uğradığımda önce Win 10 kurulum ile onarmayı sonra Win 8.1 tekrar kurmayı deneyeceğim. Sorunla karşılaşıp çözümü bulan var mı? Bazen normal açılıyor, bazen hata veriyor donanımsal bir sorun olabilir mi?

faz2lere win10 kurdum 10pc de sorun yok ama birinde başlıktaki hatayı verdi. neyse pc kapattım açtım düzeldi ama şimdi gene aynısını yapıyor neden olabilir?
Hocam bu sıkıntıyı ben yaşadım. Eğer image atarken usb çoklayıcı kulanıyorsanız bu hatayı veriyor. Yada kablosuz klavyede sd yada usb girişi varsa aynı şekilde hata veriyor. En son şey ise usb 3.0 usb flash kullanmamak.

Geri