ACİLLLLLL administrator dere dışı

Kodla Büyü

rake

Aktif Üye
arkadaşlar xp de administrator ve guest kullunıcı hesapları vardı.bende administratoru devre dışı bıraktım.tum dosyalar ordaydı şimdi etkinleştiremiyorum.ne yapmam gerek.

Re: ACİLLLLLL

dosu aç hocam.
net user administrator /active:yes

ya da

net-user-administrator-şifre

yaz. şifre yazan yere adminin şifresini yaz hocam..

Bakalım olacak mı

oturumu kapat!
kullanıcı seçme ekranı geldiğinde ctrl+alt+delete yap
gelen ekranda kullanıcı adına administrator ve şifreni gir yoksa boş bırak tamam de!

dere dışı bırakınca sadece guest var hocam.yapmak istedigim.devre dışı bıraktıgımı aktiv hale nasıl getirebilirim?

rake' Alıntı:
..
olmadı derken aldığınız bir hata varmı. varsa paylaşırmısınız.

diğer kullanıcı ile oturum açabiliyormusunuz? Açabilyorsanız kullanıcı erişim düzeyi nedir eğer yönetici hesabıysa admin hesabını aktif etmeye çalıştığınızde ne hata alıyorsunuz?

diğer kullanıcı ile oturum açabilyorsanız. KULLANICI DEĞİŞTİR yada OTURUMU KAPAT diyerek oturumu kapatıp karşılama ekranına düştüğünüzde 2 defa CTRL + ALT + DEL yaparak KULLANICI GİRİŞ EKRANININ açılmasını sağlayın ve orada K.adı kısmına Administrator şifre kısmına da şifresini yazarak giriş yapmayı deneyin.

xp yi güvenli moddan açtığında admin olarak açma seçeneği çıkar ordan girip aktif edebilirsin

Ek : Konu başlığını düzeltmezseniz adminler tarafından kilitlenr...

Bkz : Forum kuralları...

arkadaşlar guvenli modda guest sadece var.administratoru devre dışı bıraktım.ne guvenli modda nede normal acılışta gornmuyor.

Parola kırma programları ile başlangıçta kullanıcılar listeleniyor oradan şifreyi kırınca bir sonraki oturum açılışında devre dışı olan kullanıcılar bile geliyor diye biliyorum. Denemenizde fayda var. Programa ulaşmak isterseniz paylaşabilirim. Active Pasword Changer

Geri