Adobe Creative Suite 3 Web Premium kur yardım......!

Kodla Büyü

zeusmk

Üye
slm arkadaşlar, Adobe Creative Suite 3 Web Premium kurmaya çalıştım. ilk etapta msn ve internet explorer'i kapatmamı istedi. msn'yi kapattım. ama internet explorer'i neyaptıysam kapatamadım. bağlantı kablosunu bile çıkardım. olmadı. msconfig yaptım yine kurulum kapatmamı istedi ctrl + alt gr +del yaptım işlemlerden kapatmaya çalıştım yine olmadı. internetle entegre çalışan bütün programları kapattım hala "internet explorer'i kapatın" diyor. kullandığım explorer 7.0 ve 1 gb ram kullanıyorum. bunu nasıl kurabilirim lütfen yardım. burda cevaplarsanız veya mail atarsanız sevinirim. tşk

mehmetkoleoglu@hotmail.com

aa evet ya bendede aynı sorun var anlamadım bi türlü. cevaplayabilirseniz bende çok sevinirim...

su durmu bıraz aacarmısıız explorere penceresını kapattısanız boyle bır sorun olmaması gerekıyor

malesef arkadaşım. expolorer penceresini de kapattım. adsl kablosunu da çıkardırm. internetle ilgili bütün programları da kapattım. hala "internet expolorer'i kapatmadan kuruluma devam edilmez." diyor. okuldaki bilgisayara kurdum. ama evdekine kuramıyorum. üşenmesem expolorer'ı kaldıracağım. ama birileri bir çözüm getiriri diye bekliyorum. lütfen..

explorer ayarlarını nasıl sıfırlayacağım yöntemi nasıl ? explorer ayarlarını sıfırlamaktan kastın ne ?

metecan hocam. dediklerini yaptım ama yine kuramadım. hala exploreri kapat diyor. başka bir önerin var mı ?

Hiç kurma hocam berbat bişi sistemi çok ağırlaştırdı hepsini ayrı ayrı kur daha iyi valla ben 1 saatte kurdum 2 saatte anca sildim

benim bilgisayarımda kurulum hızı fena değildi. bilgisayarı da pek kastırmış gibi gelmedi. acaba önceki sürümlere göre avantajı nedir? bi de arkadaşlar biz napcaz bunlarla? yani eğitim yazılımı hazırlayın mı diyolar?

sonunda explorer 7 yi de kaldırdım. yine olmadı. iki gecedir yatmıyorum. arkadaşlar lütfen yardım.

öncelikle explorer 7 den olduğunu sanmıyorum.arka planda explorer çalıştıran bir trojeniniz olabilir. Daha sağlıklı bir kurulum için Abode ürünlerini kaldırmanızı ve CCleaner programı veya başka bir program ile temp v.s. içindekileri silmenizi öneririm. benim arkadaşımda kuramıyordu bunları yaptık dört dörtlük kurdu. ayrıca bende explorer 7 de var.:)

Geri