Akıllı tahta morpa kampüs açılmıyor

Kodla Büyü

cesmi

Site Gezgini
akıllı tahta morpa kampüs giriş sonra eba giriş e tıklıyom sayfa açılmıyor
3 gündür sorunlu .sebeb nedir acaba.
sertifika yükledim de internet explorere

Aynı sorun bütün eba girişi olan sitelerde geçerli, morpa, z-kitaplar eba öğretmen girişi tıklandığında sürekli eba ana sayfaya yönlendiriyor.

benim de dün başıma geldi
eba öğretmen girişi ile sayfaya yönlenmiyor
eba ya geri atıyor

Hocam tarih ve saati güncelleyin. Perşembe günü bir hoca aynı sorunu yaşamış. Tarih ve saati güncelledim sorun halloldu.

Misugi' Alıntı:
Hocam tarih ve saati güncelleyin. Perşembe günü bir hoca aynı sorunu yaşamış. Tarih ve saati güncelledim sorun halloldu.

Evet tarih saatle ilgili değil okulda da evde de açılmıyor. bir an önce halledilse bari lazım oluyor. çözüm bilen varsa paylaşırsa seviniriz.

Bu durum herkeste aynı. EBA nın yönlendirmesi çalışmıyor. EBA ile alakalı bir sorun.

Morpakampusü 444 94 95 numarali iletisim hattindan aradim. Eba ogretmen giris sisteminde bakım calismasi oldugunu. Yakin zamanda acilacagini soylediler. Eger kurum sorumlusu oldugunuzu belirten muhurlu imzali bir belgeyi fakslamaniz durumunda kurum icin 1 kisilik yetkili hesap acabiliceklerini soyledi telefonda konustugum kisi
https://www.morpakampus.com/?page=anasayfa
Sayfa sonundaki İletisim bolumune bi bakip bilgi alin isterseniz. Kolay gelsin

bu şekilde kullanıcı adı şifre alındığında birden fazla öğretmen bu şifreyi aynı anda kullanabiliyorlar mı?

Merhaba;
EBA sistem güncellemesinden dolayı hata almaktasınız.
Devlet okulunda görevli iseniz;
www.morpakampus.com adresi üzerinden Öğretmen üyeliği oluşturduktan sonra, Öğretmen belgenizi ya da öğretmen kimlik kartınızı "0212 512 62 46" numaralı faks, info@morpakampus.com adresinden ise e-mail olarak ilettiğinizde aktivasyon işleminiz tamamlanacaktır.
Detaylı bilgi için 444 94 95'i arayabilirsiniz.

Saygılarımızla
Morpa Kültür Yayınları

Morpayı aradım . Orada Öğretmen Belgesi ile üye ol seçeneği var. Oradan tekrar üyelik yapmamı istediler. Üye ol dediğnizde zaten sistemde kayıtlı olduğunuza dair mesaj çıkıyor. Cep telefonunuza yeni şifre geliyor oradan girebilirsiniz.

Geri