Akıllı telefondan anlayanlar. Fikrinize ihtiyacım var

Kodla Büyü

El-Aziz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 6300' dan androide geçmek istiyorum. Telefona çok fazla para vermek istemiyorum ama kaliteli ürün kullanmak istiyorum:) Araştırmalarım sonucunda Motorola xt910 modelini gördüm ama buradaki tüm telefoncuları gezmeme rağmen telefonu bulamadım. Motorola Türkiye' den desteğini çekmiş sanırım. O yüzden hiç bir telefoncu getirmiyor. Sizce bu telefonu almam mantıklı mı? telefon bozulduğunda ya da parçaya ihtiyaç olduğunda servis imkanı bulabilir miyim? Kısaca telefonu almalı mıyım? Bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. İşte telefon:
http://www.hepsiburada.com/liste/produc ... yId=371946

android güncellemesi almamış eğer hala gingerbread ise ve genelde en çabuk güncellemeyi Samsung, Sony, HTC vermekte. şu an en son güncellemeyle jellybean 4.1.2 oldu. ilerde program destek sıkıntısı yaşaman muhtemel güncelleme vermezse

madlion' Alıntı:
android güncellemesi almamış eğer hala gingerbread ise ve genelde en çabuk güncellemeyi Samsung, Sony, HTC vermekte. şu an en son güncellemeyle jellybean 4.1.2 oldu. ilerde program destek sıkıntısı yaşaman muhtemel güncelleme vermezse
Hocam ileride dediğiniz ne kadar ileride? Ya zaten telefonla öyle çok fazla oyun falan oynayacağımı ya da çok fazla vakit geçireceğimi sanmıyorum. Zaten hassas telefonlar. 3-4 yıl ancak idare eder diye düşünüyorum samsung, sony ya da bir başkası... Böyle düşününce hem çok para vermek gelmiyor içimden hemde çok fazla detaya inmek

sigarayı bırakınca paralandınız tabii :))

hepsiburada dan alma ama. 25 gündür uğraştırıyorlar beni.

Bu kadar verdikten sonra neden Motorola alınır hala anlamış değilim. Muadili Samsung yada Htc al.. Aslında makinenin özellikleri iyi ama ekran boyutunu göremedim. Akıllı telefon alınca keşke ekranı daha büyük olanı alsaydım diyorsun.. Sana tavsiyem; ekranı büyük olsun, LED olsun, gorilla glass olsun. ee bunlar zaten bunlar bu modelde var dediğini duyar gibiyim :mrgreen: ama tasarımda önemli ki motorola bu konuda hep sınıfta kalmıştır..

endorfinnn' Alıntı:
sigarayı bırakınca paralandınız tabii :))

hepsiburada dan alma ama. 25 gündür uğraştırıyorlar beni.
Hocam valla sorma:) sigarayı bıraktım cebimde para kalıyor ya. Harca harca bitmiyor Allah a şükür:) Aklıma gelen herşeyi alıyorum gerçekten. Çünkü yılda 2500 tl sigaraya vermeyeceğim artık... Araba bile alınır ya o paraya:)

google play storeda yeni çıkan programlar 4.0 ice cream ile başlayabiliyor. ha şu demek değil birçok firma hala gingerbread içinde uygulama geliştiriyor çünkü bir çok tablet ve telefon hala sizin telefonun durumunda. ama işte çağ öyle bir çağki aslında sizin almak istediğiniz telefon jellybean bile kaldıracak donanıma sahip. ama Motorola firması Romu güncellemez ise sizde anca piyasada başkaları tarafından yapılan romları yükleyip kullanırsınız(bunu garantisi bittiğinde yapın.) Ama fiyat olarak bu donanım uygun fiyat olduğu kesin. ben mesela 2. el http://www.sahibinden.com/ilan/alis...wt19i-live-with-walkmansiyah-114268570/detay/ şu telefonu satıyorum ama fiyatı yüksek. sizinkinin donanımı ise gayet iyi birçok grafik oyunuda kaldırır.

tuncay2744' Alıntı:
Bu kadar verdikten sonra neden Motorola alınır hala anlamış değilim. Muadili Samsung yada Htc al.. Aslında makinenin özellikleri iyi ama ekran boyutunu göremedim. Akıllı telefon alınca keşke ekranı daha büyük olanı alsaydım diyorsun.. Sana tavsiyem; ekranı büyük olsun, LED olsun, gorilla glass olsun. ee bunlar zaten bunlar bu modelde var dediğini duyar gibiyim :mrgreen: ama tasarımda önemli ki motorola bu konuda hep sınıfta kalmıştır..

Hocam çünkü bu modelin muadili htc, samsung, sony 1500 tl' den aşağı değil. S3 mini alayım dedim, hem özellikleri bundan kötü hem de gorilla glass kullanmamışlar s3' te araştırdığım kadarıyla. Ama dediğiniz gibi tasarımı pek şık durmuyor ama 2 kat para vermekten iyidir.

El-Aziz' Alıntı:
tuncay2744' Alıntı:

Hocam çünkü bu modelin muadili htc, samsung, sony 1500 tl' den aşağı değil. S3 mini alayım dedim, hem özellikleri bundan kötü hem de gorilla glass kullanmamışlar s3' te araştırdığım kadarıyla. Ama dediğiniz gibi tasarımı pek şık durmuyor ama 2 kat para vermekten iyidir.
dayanıklı tel. su geçirmez

El-Aziz' Alıntı:
Arkadaşlar 6300' dan androide geçmek istiyorum. Telefona çok fazla para vermek istemiyorum ama kaliteli ürün kullanmak istiyorum:) Araştırmalarım sonucunda Motorola xt910 modelini gördüm ama buradaki tüm telefoncuları gezmeme rağmen telefonu bulamadım. Motorola Türkiye' den desteğini çekmiş sanırım. O yüzden hiç bir telefoncu getirmiyor. Sizce bu telefonu almam mantıklı mı? telefon bozulduğunda ya da parçaya ihtiyaç olduğunda servis imkanı bulabilir miyim? Kısaca telefonu almalı mıyım? Bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. İşte telefon:
Motorola xt910 modeli Motorola RAZR adıyla satılıyor zaten

işlemci ram hafıza dayanıklılık hepsi çok iyi.. fiyata göre... sadece çözünürlük s3 e göre biraz düşük oda oyun ve sarj performansını artırıyor.. int.te videoları vardı.. çamura felan buluyorlar yıkıyorlar fln..

istanbul38' Alıntı:
işlemci ram hafıza dayanıklılık hepsi çok iyi.. fiyata göre... sadece çözünürlük s3 e göre biraz düşük oda oyun ve sarj performansını artırıyor.. int.te videoları vardı.. çamura felan buluyorlar yıkıyorlar fln..
Hocam tasarımı çok hoşuma gitmedi. Birde yedek parça, aksesuar falan bulamam diye endişe ediyorum. Yoksa telefonun donanım özellikleri, populer markaların 1500 dolaylarındaki telefonlarınınki kadar neredeyse.

El-Aziz' Alıntı:

şu anda işini görecek en iyi f/p telefonu lg p970 optimus -fiyatı 500 küsürlere kadar düştü. kamera çok iyi çok ince ve en önemlisi lg icecream sandwich 4.0.4 güncellemesini ocak 25 te geçte olsa aldı.çok şey beklemez ama herşeyi yapsın dersen budur.

Hocam ben samsung Galaxy S duos aldım çok güzel memnunum. Galaxy s3 mini den daha güzel evde ikisi var kıyaslamasını yaptım.

hocam bende motorolla razr ile samsung s3 mini arasında gidip geliyorum. razr güncelleme durumu korkutuyor. sanırım s3 mini alacam..

motorola atrix kullanıcısıyım gayet memnunum...çünkü bu özellikteki telefonlar 1000 tl den başlıyor....ben 670 tl ye almıştım...şu an fiyatı 600'e kadar indi...
telefondan gayet memnunum...ele oturuyor ama bi daha kine telefon alırsam 4"ten büyük olacak....
samsung markasına bir türlü ısınamadım....iphone a da o kadar para vermeye gerek yok...telefon alacaksanız ya sony ya da htc ya da f/p den dolayı motorola alın

Ben de düşünüyorum cep tel almayı hatta kredi kartı ödeme aşamasına kadar geldim son anda vazgeçtim. Almayı düşündüğüm samsung galaxy ace 2 gitti gidiyor da 650 tl idi. Hala ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum. Kullndığım telefon Nokia 2300. Artık sesi falan çıkmıyor arada bir. Yere çarpınca ses geri geliyor.

Motorola teli ben de düşünmeye başladım. Ne sipariş ettiniz. Nereden sipariş ettiniz. Bilgi verirseniz ben de karar verebilirim alacağım tele.

turboaga' Alıntı:
Motorola teli ben de düşünmeye başladım. Ne sipariş ettiniz. Nereden sipariş ettiniz. Bilgi verirseniz ben de karar verebilirim alacağım tele.

http://www.teknolojiankara.com/Products ... efonu.html

565 liraya düştü fiyat...hiç kaçırma derim....ben memnun kaldım...
telefonun bir sürü özelliği var....parmak okuyucu,gorilla glass,ekran genişliği 4" , 1 gb ram ,

GSM Şebeke
3G, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA( 3G), HSUPA
Boyut:117.8 x 63.5 x 10.1 mm
Bluetooth
USB
MicroUSB v2.0
Çözünürlük:540 x 960 piksel
Dahili:16 GB
Harici:32 GB
Konuşma süresi:8.4 saat
Megapiksel5MP
Çözünürlük:2592x1944 piksel
Dijital zum
Flaş
Video Kaydı
İkinci( dahili) kamera
Java
eAAC,MP3,WAV,WMA

Video oynatma
DivX,H263,H264,M94,WMV,xVID

Android OS, v2.2(Froyo)

_ Dock Hediyeli_

hocam

samsung galaxy s3 mini kesinlikle tavsiye ederim başka telefonlara bakmayın

Ben vatan bilgisayardan Motorola razr xt910 sipariş ettim. Bugün kargoya verilmemiş hatta daha faturasını bile kesmemişler. İnşallah pazartesiye kadar uzamaz teslim süresi.

Arkadaşlar atrix i ben de ciddi olarak düşünüyordum. LAkin bu telefonun amerikada ve avrupada servise dönen onarılan telefonların onarılarak ülkemize sokulduğunu öğrenince vazgeçtim. Aman dikkat edin. Yoksa bu telefonun ederi 565 tl değil kesinlikle. ABD de bile daha pahalıya satılmakta.. Eğer aldıysanın iyice kontrol edin. Kesin vidalarında açılma izleri vb. görürsünüz.

Geri