Akıllı telefondan anlayanlar. Fikrinize ihtiyacım var

Kodla Büyü
Unutmadan, bu cihaz güncelleme almayacak ve garanti kontrolü yaparsanız internetten, garanti dışı ibaresi görürsünüz..

El-Aziz' Alıntı:
Arkadaşlar 6300' dan androide geçmek istiyorum. Telefona çok fazla para vermek istemiyorum ama kaliteli ürün kullanmak istiyorum:) Araştırmalarım sonucunda Motorola xt910 modelini gördüm ama buradaki tüm telefoncuları gezmeme rağmen telefonu bulamadım. Motorola Türkiye' den desteğini çekmiş sanırım. O yüzden hiç bir telefoncu getirmiyor. Sizce bu telefonu almam mantıklı mı? telefon bozulduğunda ya da parçaya ihtiyaç olduğunda servis imkanı bulabilir miyim? Kısaca telefonu almalı mıyım? Bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. İşte telefon:
http://www.hepsiburada.com/liste/produc ... yId=371946

Kardeş
Motorola kaliteli telefonlar üretiyor. Çok sağlam. Ancak Motorola Türkiyeyi fazla iplemeyen bir firma.
Ürettiği modellerin yarıdan azını belki 1/4 ini getiriyor. Mesela senin gösterdiğin modelin yanında bir tane daha madel var. Toplam 2 çeşit Motorola Android var Türkiyede. Ama ABD de kim bilir kaç çeşit var. Başka bir örnek kapaklı telefon olarak dünya kadar çeşidi var Motorolanın. Ama burada 1 tane bile yok şuan. TR Yazılım desteği güncelleme neredeyse sıfır. Bunu bizzat yaşadım.

Hülasa Motorola almanı tavsiye etmem.

Arkadaşlar telefonu pazartesi günü aldım. Razr xt 910... Gerçekten çok hoş telefon. Çok ince, ekran görüntüsü olsun, kamerası olsun, dokunmatiği olsun harika. İlk iki gün belki geri gönderirim diye ekran jelatinini sökmemiştim ama artık kullanmaya karar verip söktüm. Almayı düşünen arkadaşlar tereddüt etmeden alabilirler. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon... Hatta alınabilecek en iyi telefonlardan biri

Peki telefonları alırken SAR değerlerine dikkat ediyor musunuz?
Vücudumuza sonradan eklediğimiz bir organa dönüşen telefonların özelliklerinden bazıları eksik kalabilir ama vücuda verdiği zarar da gözardı edilmemeli.
Gördüğüm kadarıyla Samsung bu konuda çok iyi. Arayı belirgin biçimde açmış durumda...

Gündemdeki bazı telefonların SAR değerleri:
http://www.chip.com.tr/galeri/cep-telef ... 18_79.html

Geri