Alan değişikliği ile ilgili bir soru...

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Menzun olduğum alan elektronik öğretmenliği.
Şuan bilişim tekn. öğretmeniyim.
Alan değişikliğine başvurup elektrik öğretmenliğini seçebilir miyim?

sınıf öğretmenliği mezunuyum. yan alanım resim iş .kılavuzda diplomasında yan alan ibaresi bulunan kaydı var fakat diplomamda değil mezuniyet belgesinde yan alan kaydı var
bu durumda olan sınıf öğretmenleri yan alan değişikliğine başvuruda bulunabilir mi? :? arkadaşlar yorumlarınız.....

Sanırım başvuramıyorum.
Mebbis de sadece elektrik elektonik tek/elektronik
şeklinde açılıyor..
Yardımlarınız için teşekkürler.

ozvatan' Alıntı:
sınıf öğretmenliği mezunuyum. yan alanım resim iş .kılavuzda diplomasında yan alan ibaresi bulunan kaydı var fakat diplomamda değil mezuniyet belgesinde yan alan kaydı var
bu durumda olan sınıf öğretmenleri yan alan değişikliğine başvuruda bulunabilir mi? :? arkadaşlar yorumlarınız.....
başvurursun hocam.. ben 2001'de okuldan aldığım yan alan belgesini geçen hafta cuma gönderdim anında işlediler.

ali hocam senin de başvurman lazım, çünkü bizim yan alan da bilişim teknolojileri yazmıyor ki, "Bilgisayar destekli eğitim" yazıyor.

aliantep27' Alıntı:
Sanırım başvuramıyorum.
şeklinde açılıyor..

Benim gibisin hocam sen de...

Sadece elektronik olarak başvurabilirsin, elektrik değil...

Meslek lisesi Grafik ve Fotoğraf Bölümüne başvuru yapabiliyormuyuz?
Bu branş tam benlik 10 yıllık tecrübe de var :D

hocam sadece elektronik öğretmenliğine başvurabilirsin benim ilde açık olmadığı için seçemiyorum. İnşallah seneye artık ..... Senin yerinde olsam hiç durmam..

aliantep27' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
Sanırım başvuramıyorum.
şeklinde açılıyor..

Benim gibisin hocam sen de...

Sadece elektronik olarak başvurabilirsin, elektrik değil...

Siz başvuracak mısınız hocam?

Henüz karar vermedim.

ozvatan' Alıntı:

BENİMDE diplomamda yazmıyor 99 mezunuyum.mezuniyet belgemde resim iş yazıyor

mse' Alıntı:
ozvatan' Alıntı:
başvurursun hocam.. ben 2001'de okuldan aldığım yan alan belgesini geçen hafta cuma gönderdim anında işlediler.

bizde cuma ilçe milli eğitime yolladık ama işlenen bir yer göremiyorum mebbiste..siz nerden gördünüz işlendiğinii..??

mse' Alıntı:
ali hocam senin de başvurman lazım, çünkü bizim yan alan da bilişim teknolojileri yazmıyor ki, "Bilgisayar destekli eğitim" yazıyor.
Hocam mebbiste sadece elektronik öğretmenliği açık
elektrik açık değil
nasıl başvuracam ki

Geri