Allah belanızı versin! Mehmed Şevket Eygi

Kodla Büyü

teksen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
Yüce İslâm mukaddesatını şahsî menfaatlere ve nakde tahvil edenlere lânet olsun!
İslâm'ın önündeki en son, en büyük, en korkunç engel işte bu din sömürücüsü habislerdir.

"Bu sistem bozuktur, yerine düzgün bir sistem getireceğiz" diye işe başladılar ve sonra yaptıklarını gördük. Bozuk dedikleri düzenin necis, haram, kirli, kara nimetlerine (!) kurtlar gibi saldırdılar.

Peygamber vefat ettiğinde altın ve gümüş miras bırakmadı. O ömrü ve hizmeti boyunca parayı sevmedi, paraya önem vermedi. Bir de şu, Müslüman görünen sefil ve sefihlere bakınız. Akılları fikirleri, emelleri hep para, hep menfaat, hep benlik...

Peygamber böyleleri için "Onların dinleri paraları, kıbleleri karılarıdır" buyurmuştur.

Hadis-i şerif olduğunu söyleyen var, Hazret-i Ali'nin sözüdür diyen var, şu hikmetli söze dikkat buyurunuz:
"Kişinin namazı ve orucu sakın sizi zarara uğratmasın. Siz onun dinarlar ve dirhemlerle (eurolar, dolarlar, YTL'ler) olan muamelatına bakınız."

Dindarlık lâfla, edebiyatla olmaz.
Dindar kişi asla haram yemez, dürüstlükten kıl kadar ayrılmaz, halkı aldatmaz, yalan söylemez, verdiği sözü çiğnemez ve emanetlere hıyanet etmez.
Gerçek dindar, sefaletten ölmeyi tercih eder ama haram parayla geçinmeyi hele zenginleşmeyi hiç düşünmez.
Bizi agresif dinsizler, kefere, fecere, İslâm ve Müslüman düşmanları mahvediyormuş... Hayır, hayır! Bize içimizdeki münafıklar, din sömürücüleri, mukaddesatı maddî menfaate tahvil eden alçaklar en fazla zararı veriyor.

Din sömürücülerine, mukaddesat bezirganlarına, bile bile, kasıtlı bir şekilde canavarca bir iştahla haram yiyenlere "Allah belanızı versin!" diyorum.
http://www.milligazete.com.tr/koseyazis ... ersin/1088

-İhalelere fesat karıştırırlar.
-"İşlerden" komisyon alırlar.
-Çoluk çocuklarını, akraba ve talukatlarını, hısımlarını, hemşehrilerini, hizipdaşlarını ehil ve layık olmadıkları makamlara getirirler.
-Kanunen ve hukuken inşaat yapılmaması gereken yerlere rüşvet veya baskı karşılığında inşaat yaptırırlar.
-Türkiye'nin istikbalini (geleceğini) yetiştiren eğitimi berbat ederler.
-Ben derler, başka bir şey demezler. Benlikleri için, şahsî ihtirasları için, dünyevî şehvetleri için yemeyecekleri halt yoktur.
http://www.milligazete.com.tr/koseyazis ... ersin/1088

Hocam hırsızlık yapan adamlar bir şekilde ört-bas edip savunmaya çalışıyor. Hadi onu bir nebze anlıyorum da 800 lira maaşla çalışan adam kendi parasının çalınmasını savunuyor ya. Ağzım açık dinliyorum, dinliyorum, dinliyorum...

Şevket eygi bile anladı ise bunları oldukça gelişme var demektir.

Şöyle nakledilen bir hadis var ahir zaman ilişkin:

Ahir zaman hadisi

19. Mektup 6. nükteli işaret

Hem nakl-i sahih-i kat'i ile, ferman etmiş ki:
"Ne vakit size Fars ve Rum kızları hizmet etti; O vakit belanız fitneniz içinize girecek, harbiniz dahili olacak, şerirleriniz başa geçip hayırlılar ve iyilerinize musallat olacaklar."

Zaten bu son olaylarda işin arkasında İran'ın olduğu garantilendi. Osloda da İran vardı bence ve arkasında Fars kızları dediği şey de ortaya çıkacaktır. Bakın bir gün bunların iç hesaplaşması ile bütün kasetler dökülecektir ortalığa. Üstelik HD.

Ebu cehil kendi kendine şöyle diyordu:
"Ben de biliyorum Muhammed (s.a.v) Allah'ın peygamberidir ama niye benim gibi zeki ve nüfuslu biri değil de o peygamber seçildi."

İşte bugün müslümanların arasındaki çekişme ve delilsiz iftiraları kabullenme ebu cehilin bu fesatlığı ile aynıdır.

oraya koyduğunuz yazıda yazar sistemin değiştirilmesinden bahsetmiş soruyorum size bunun anlamı nedir, bulamadıysan ben söyleyeyim, şeriatten bahsediyor, belkide hiç dikkat etmediniz, neyi örnek olarak buraya koyduğunuzun farkında değilsiniz, çünkü gözleriniz kararmış akp yi eleştireceğim diye ne yaptığınızı bilmiyorsunuz.

hocam en baştan söyleyeyim yazdıklarım sana yada senin kişiliğne değil sana hitaben düşüncene ve senin düşüncendekilere yazılmıştır.

yazdıklarını okuyan biri senin ve senin düşüncendekileri çok dindar islama düşkün olarak yorumlar, ama şimdi kuran şeriati gelsin ozaman desem gözleriniz fal taşı gibi açılır, hemen yerlerinizden zıplar klavyeden zehrinizi kusarsınız, madem islam bu kadar önemli vede islam ile eleştiriyorsunuz insanları, gelin islamda birleşelim kaldıralım türk ceza hukukunu koyalım islam hukukunu, ama yoookk sizin yazınız sadece akp için, akp yi eleştirmek dışında islam lafı duyduğunuzda laiklik dersiniz, koca bir duvar örersiniz islamın önüne, geç bu yazıları hocam geç.

Geri