Almost Human (12.Bölüm Yayınlandı)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Özet: Yıl olmuş 2048… John Kennex, polis departmanına yapılan bir saldırı nedeniyle 17 ay komada kalmış, kız arkadaşı tarafından terk edilmiş ve bu sırada kaybettiği ayağı yerine mekanik bir ayak takılmış bir polis. Sonunda görevine döner ve kurallar gereği bir robotla partner olur, ki robotlardan da hiç hoşlanmayan biri. İlk robot ortağı ona geçmişle ilgili suçlayıcı şeyler söyleyince ondan kurtulur ve bunun üzerine, artık üretilmeyen bir modele tabi Dorian ile partner olmasına karar verilir. Dorian zaman zaman duygusal tepkiler de verebilen bir androidtir.

Dizi; ikilinin ortaklıkları, yaşamları ve üstlendikleri görevler üzerine kurulu bir yapım olacak. Arkasındaki isimler, Fringe'in de arkasındaki ikili olan J.H. Wyman ve J.J. Abrams.

Fragman.

Detay.

İmdb:8.6

Ekli dosyalar

• human.jpg
    human.jpg
    96.9 KB · Görüntüleme: 1,460
Re: Almost Human (Yeni Dizi)

İlgimi çekti ama JJ Abrams ismini görünce tereddüt ettim. Onun isminin geçtiği iki dizi iğrenç sonlarla bitmişti.

Fringe'i de izlemiştim, zaman içinde bazen Arka Sokaklar tadı verdiği olsa da, özellikle son sezonu müthişti.
Bunun da konusu yine biraz klasik biraz ilginç gibi görünüyor.
İşin içinde J.J. Abrams abimiz varsa bir ucundan tutasım geliyor :wink:

Teşekkürler hocam. :alkis:

Diziyi seyrettim; Fringe tadında gidiyor, böyle devam ederse kesinlikle seyretmem. Aptal gibi kaç sezon zorlaya zorlaya bitirmiştim o saçma diziyi.

1. Bölümü bende izledim. Fringe başlamış ama ilerlemeden bırakmıştım. Bu dizi bana biraz daha iyi geldi sanırım takip edeceğim eğer sıkarsa bırakırız. :)

Fragmanını izlemiştim. Yayına girmesini bekliyordum. İlk bölüm hoşuma gitti.

hakansia' Alıntı:
hangi kanalda ne zaman saat
Yabancı kanalda yayınlanıyor TV14 de genellikle yayınlandıktan bir gün sonra internetten izliyoruz. Bu süre zarfında altyazısı da çıkmış oluyor. :)

Srebrenica' Alıntı:
İlgimi çekti ama JJ Abrams ismini görünce tereddüt ettim. Onun isminin geçtiği iki dizi iğrenç sonlarla bitmişti.

Sonunu düşünen kahraman olamaz :)
J.J. Abrams azcık da olsa işin içindeymiş. İzlenir gidip aynı senaryoları barındıran, teknik açıdan kötü çekimli, bunlatıcı, kavga, dövüş, fitne fesat,çarpık ilişkilerin bulunduğu dizilerimizi izlemekten 1000 kat iyidir diye düşünüyorum.
Paylaşım için tşkrler

siz izleyin, ben yazın izleyeceğim. Sezon sonunda toplu gösterim tadında oluyor :)

2-3 sezon sonra sıkar gibi geliyor. Çok uzatmaması gerek konu itibariyle. Yoksa Arka Sokaklar tadı verebilir...

Büyük ihtimal 4. bölüm izlediğim son bölüm olacak.

Bundan sonra da yeni başlayan dizileri takip etmem. 2 sezon yayınlanır da izleyici severse ben de izleyeceğim. :)

Re: Almost Human (8.Bölüm Yayınlandı)

nereden izliyorsun @hasari hocam yabancı dizileri.
dizimag gidince pek izleyesim gelmiyor :)

Geri