Altın(Ons) - Anket

Kodla Büyü
fed piyasadan kademeli olarak 10 ar milyar dolar çektiği için piyasada dolar arzı artıyor. eski bolluk dönemi bitti maalesef. geçme ihtimali düşük derim

1427 de bir direnç var oraya gidebilir ordan sonra da ya devam ya da geriye dönüş olur

papakaa' Alıntı:
fed piyasadan kademeli olarak 10 ar milyar dolar çektiği için piyasada dolar arzı artıyor. eski bolluk dönemi bitti maalesef. geçme ihtimali düşük derim
dolar arzı artıyor demişsiniz bu durumda azalması gerekmez mi?

haklısın hocam yanlış söyledim. teşekkür ederim

Arkadaşlar dolar-altın yorumları yapıldığı . üyelerin görüşlerini söylediği sürekli güncel bi site varmı takip etmek için.

yatırım araçları konusunda benim kendi ürettiğim bir teorim var. altın, dolar, euro gibi araçlar şimdiye kadar ulaştığı en yüksek değere eninde sonunda tekrar ulaşacaktır. örneğin ons fiyatı 1800lü rakamları gördüyse tekrar bunu görecektir. belki 1 ay belki de birkaç senede

Altın bugün yaklaşık 2 tl yükseldi sabah 94 lerdeydi şimdi 96 oldu

sonzeybek' Alıntı:
yatırım araçları konusunda benim kendi ürettiğim bir teorim var. altın, dolar, euro gibi araçlar şimdiye kadar ulaştığı en yüksek değere eninde sonunda tekrar ulaşacaktır. örneğin ons fiyatı 1800lü rakamları gördüyse tekrar bunu görecektir. belki 1 ay belki de birkaç senede
tam sizin dediğinize karşılık gelmesede cycle konusunda çalışan insanlar çok, ama kendi ürettiğim demeden önce
forexfactory.com gibi sitelere bir göz atın sadece bizim düşündüğümüzü sandığımız birçok şey zaten düşünülmüş.

Geri