amazon.com alışveriş yapan varmı ??

Kodla Büyü

allpier

Seçkin Üye
Seçkin Üye
daha önce amazon.com veya amazon.co.uk da alışveriş yapan varmı türkiyeye gönderiyorlarmı ürünleri orjinalmi

kitap aldım ve hiç sorun yaşamadan 10 günde bana ulaştırdılar.ayrıca bazı ürünleri(elektronik,ev eşyası) her ülkeye gönderemiyorlar gümrük sebebiyle. kitap ve cdlerde sorun olmuyor bildiğim kadarıyla. orjinal mi derken neyi kastettiğinizi anlamadım?

parfüm almayı planlıyorum onun için sormuştum sanırım onda gümrük sorunu çıkar.

amazon.co.uk den sonyericson kulaklık ve hafıza kartı almıstım hersey dahil tr dekinin 3 de 1 fiyatına gelmişti

allpier03' Alıntı:
Parfümlerin ülkemize girişi yasaklandı hocam. 2011 yılı nisan ayında gümrük müsteşarlığının sitesinde de mevzuata eklendi. Parfüm alırsanız geldiği gibi geri gidiyor ve paranızın iadesi de yok.

yasarsahbaz' Alıntı:
allpier03' Alıntı:
Parfümlerin ülkemize girişi yasaklandı hocam. 2011 yılı nisan ayında gümrük müsteşarlığının sitesinde de mevzuata eklendi. Parfüm alırsanız geldiği gibi geri gidiyor ve paranızın iadesi de yok.

bilgilendirme için teşekkürler.

fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum canon sx230. bir de video kamera eğer olursa. herhangi bir sıkıntı olur mu? gümrük-vergi vs. bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Geri