Android oyun tavsiye

Kodla Büyü
bunların hepsini denemek lazım iyiymişş ben şimdilik parking mania takılıyom yetiyodu bunları görünce bitim kanlandı :D

BXJsq7z-GrSECAJGYKG7ZDgVlCqR2bzqs_x1VDwkyMRy8YGp7lwnmOheOYcrrEIXAdc

iKlsFtSJRYu3m0XxvjiC-keJnR7FxHQVwZoNbMxAdNeh7cluEqa4UYnF9nR8RiM9IqA

Cut the Rope: Time Travel
Subway Surfers
Siege Hero
Where is My Water?
Temple Run: OZ

ben bunları oynuyorum ama İOS'ta. Muhtemelen androidde de vardır.

note 2 telefonum var hiç oyun oynamamıştım, buradaki oyunları görünce canım çekti, hemen birkaç tanesini kurup oynamaya başladım,
bağımlılık yapıyomuş :)

sahininces' Alıntı:
note 2 telefonum var hiç oyun oynamamıştım, buradaki oyunları görünce canım çekti, hemen birkaç tanesini kurup oynamaya başladım,
eyvah eyvah hocam geçmiş olsun artık : )) hocam ben de yeğen tablet almış ona oyun indirip yükleyelim dedik sonra du bakalım nası bi şeymiş dedik derken sonra elimizden alamadılar : ))

baybayrak' Alıntı:
sahininces' Alıntı:
eyvah eyvah hocam geçmiş olsun artık : )) hocam ben de yeğen tablet almış ona oyun indirip yükleyelim dedik sonra du bakalım nası bi şeymiş dedik derken sonra elimizden alamadılar : ))
Aynen hocam bi bakim diyosun; elini derken kolunu kaptırıyosun, çok zaman alıyo ya, nerden yükledim ben şu oyunları?? :verymad:

mystreous' Alıntı:
@ercinc98
hocam sen bu soruyu mu bekliyordun? döktürmüşsün :)
Ders bitmişti, eve gitsem ne yapacam, yeni tablet oyun ne var diye internette gezniyordum, bu konu ana sayfada çıktı.
Daha önce denediklerimi yazayım da arkadaş bir sürü .apk ile uğraşmasın dedim.
Bir de arkadaşlar sitede arama yaptıklarında bişey çıkmadı demesinler diye resimli attım.

Geri