Android Telefona Format Atma

Kodla Büyü

wertyu6

Süper Üye
Süper Üye
Android telefona yeni geçtim arkadaşlar. bu konuda baya geri kaldım.
2. el s3 geçti birinden.

ben bu telefonun hafızasını tamamen silip tekrar işletim sistemi yükleyebilirmiyim acaba?
yüklenebiliyorsa nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz?

telefondaki bütün tuşlara aynı anda basınca bir ekran geliyormuş.. oradan oluyormuşşş diye duydum..

Re: Ynt: Android Telefona Format Atma

Yesilcin sitesinde aradığınız herşey var hocam.

güçtuşu+aşağı sestuşu ve menü tuşuna birlikte basıp wipe data veya factory olması lazım oradan yes deyip format atabiliyorsunn...

Ayarlar>Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla deyip SD kart formatı da seçerseniz herşey zaten sıfırlanacaktır...

OZOGUL' Alıntı:

teşekkürler hocam.

schumix' Alıntı:
Ayarlar>Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla deyip SD kart formatı da seçerseniz herşey zaten sıfırlanacaktır...

hocam ben aslında şunu da merak ettiğim için sordum.
sonuçta bu telefonların da işlemcisi ram i hafızası var, bu anlamda bilgisayar ile benzerlik gösteriyormu diye sormuştum.

bütün cevap yazan arkadaşlara teşekkürler...

wertyu6' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:

teşekkürler hocam.

schumix' Alıntı:

hocam ben aslında şunu da merak ettiğim için sordum.
sonuçta bu telefonların da işlemcisi ram i hafızası var, bu anlamda bilgisayar ile benzerlik gösteriyormu diye sormuştum.

bütün cevap yazan arkadaşlara teşekkürler...

Hocam,

MAC bilgisayara Windows kurulamayacağı gibi her telefonun da kendi işletim sistemi mevcut . Uyarlanmış bir işletim sistemi olmak durumunda. Elinizdeki cihaz için tasalanmış olan sadece Android işletim sistemi mevcuttur. Örneğin olurda bir gün Apple bu cihazın işlemcisi için uyarlama yaparsa ancak o zaman iOS yükleyebilirsiniz.

Geri