Ankara BTR Başvuruları ne zaman?

Kodla Büyü
zodiac' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
Bende de açıldı ama ortaokullar yok, benim yeni okul bu sene pilot okul olacaktı ama listede yok..

ortaokulda mı çalışıyorsunuz hocam? pilot okul derken fatih projesi 2.fazda kurulumu yapılacak okullar arasında mıydı okulunuz?

Okul yeni yapıldı, şu an bir çalışma yok. Akıllı tahtalar vs. yok yani. Ortaokulda çalışıyorum. Ama BT labı var. Sınıf için görevlendirme yapılmayacak mı acaba?

abozkurt06' Alıntı:
Ankara Milli Eğitim Müdürlüğ tarafından Fath Projesi Kapsamındaki okularda yapılacak Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Görevlendirmeleri, Fatih projesi kapsamına alınan yeni okuların kesinleşmiş listesi henüz tamamlanmadığı içi başvurular 26.08.2014 tarihinde saat 10:00 da başlayacaktır.

http://www.ankaraegitici.net/

yeni okulların listesi kesinleşmediği için başvuruları uzattılar ama yeni okullar listede yok bu nasıl iş anlamadım, anlayan biri var mı?

ahmetfx' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
Bende de açıldı ama ortaokullar yok, benim yeni okul bu sene pilot okul olacaktı ama listede yok..

ortaokulda mı çalışıyorsunuz hocam? pilot okul derken fatih projesi 2.fazda kurulumu yapılacak okullar arasında mıydı okulunuz?

Okul yeni yapıldı, şu an bir çalışma yok. Akıllı tahtalar vs. yok yani. Ortaokulda çalışıyorum. Ama BT labı var. Sınıf için görevlendirme yapılmayacak mı acaba?

hocam bende aynı durumdayım sizinle ama söylenen 1-2 haftaya tahtaların kurulacağı yönünde, ek görevlendirme de mi acaba yeni ortaokullara görevlendirme yapılması düşünülüyor?

Sayın Öğretmenimiz 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Değerlendirme Çalışmaları kapsamında tarafınızca hazırlanan yıllık Çalışma klasörü üzerinden yapılan değerlendirme çalışmaları sonucunda bu görevlendirme dönemi için BTR öğretmenliği kapsamında çalışmalarınıza ara vermeniz uygun görülmektedir. Saygılarımızla
Anadolu lisesinde çalışıyorum. Bu mesaj görünüyor. Ne yapacaklar benim çalıştığım okula ben varken görevlendirme mi yapacaklar çok merak ediyorum.

jack_sparow' Alıntı:
Sayın Öğretmenimiz 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Değerlendirme Çalışmaları kapsamında tarafınızca hazırlanan yıllık Çalışma klasörü üzerinden yapılan değerlendirme çalışmaları sonucunda bu görevlendirme dönemi için BTR öğretmenliği kapsamında çalışmalarınıza ara vermeniz uygun görülmektedir. Saygılarımızla
Anadolu lisesinde çalışıyorum. Bu mesaj görünüyor. Ne yapacaklar benim çalıştığım okula ben varken görevlendirme mi yapacaklar çok merak ediyorum.

hocam bu nasıl bir mesaj ya şaka gibi:) sizin okulunuza başka branştan biri istersen onu mu görevlendirecekler ayrıca bu değerlendirme sonucu ne demek ne oldu ki böyle bişi düşünmüşler?

jack_sparow' Alıntı:

Hiç olmamış bu mesaj bence.

zodiac' Alıntı:
jack_sparow' Alıntı:

hocam bu nasıl bir mesaj ya şaka gibi:) sizin okulunuza başka branştan biri istersen onu mu görevlendirecekler ayrıca bu değerlendirme sonucu ne demek ne oldu ki böyle bişi düşünmüşler?
pdf şeklinde yaptığımız çalışmaları istiyorlar. bende bunu saçma buluyorum.göndermemiştim. ondan olsa gerek

jack_sparow' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
jack_sparow' Alıntı:

pdf şeklinde yaptığımız çalışmaları istiyorlar. bende bunu saçma buluyorum.göndermemiştim. ondan olsa gerek

ne olursa olsun siz oranın kadrolu bt öğretmenisiniz siz btr isterken siz varken başkasını oraya görevlendirmeleri kadar saçma bişi olamaz bence

Sayın Öğretmenimiz, 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Değerlendirme Çalışmaları kapsamında tarafınızca hazırlanan yıllık Çalışma klasörü müdürlüğümüze ulaşmamıştır. Bu nedenle BTR Görevlendirmesi için müracatınızı kabul edemiyoruz. Eğer Çalışma Klasörünüzü gönderdiyseniz konu ile ilgili olarak çalışma klasörünüzü teslim ettiğiniz Eğitici Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni ile temas kurmanız gerekmektedir. Saygılarımızla

Bende klasörü gönderdiğim halde böyle bir mesajla karşılaştım, sorun ne olabilir ? Bu mesajla karşılaşan var mı ?

Bir arkadaşın göndermediği "Çalışma Klasörünü" incelemişler, bir arkadaşın da gönderdiği klasöre yok diyorlar.. Filmlerdeki gibi raporlar mı karıştı acaba? Bu sene Ankara'ya geldik hayırlısı bakalım :)

Merhaba arkadaşlar ben de il dışı tayinle geldim Ankara'ya. Bizim çalışma klasörümüz yok nasıl olacak bizim başvurularımız. Bir de siteden başvuru kısmına tıklayınca iletişim bilgilerini güncelleme bölümü geliyor. Kaydet butonuna basıyorum hata mesajı veriyor.

Bu sene sadece Liselere mi görevlendirme olacak ? Ortaokullara görevlendirme yok mu ? Bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim ...

drejog' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben de il dışı tayinle geldim Ankara'ya. Bizim çalışma klasörümüz yok nasıl olacak bizim başvurularımız. Bir de siteden başvuru kısmına tıklayınca iletişim bilgilerini güncelleme bölümü geliyor. Kaydet butonuna basıyorum hata mesajı veriyor.

Kaydet'e basınca size e-posta göndermesi lazım. Çıkış yapıp tekrar deneyin isterseniz. Sistemi yeni mi kurdular anlamadım. Her sayfa yenilediğimde bişeyler eklendi.

drejog' Alıntı:
Bende sizinle aynı durumdayım hocam, sanırım bizim için klasör sıkıntısı olmayacaktır, sonuç olarak geçen sene biz burada değildik.
Btr başvurusu sırasında
"Microsoft JET Database Engine error '80040e23'

Record is deleted.

/bilisim/sistem/btr/basvuru.asp, line 251 " şeklinde bir hata alıyorum. Serverdaki veritabanı sanırım güncelleniyor, kısa sürede halledilir sanırım

kaydet butonuna basıyorum hata mesaı geliyor.
Record is deleted.
/bilisim/sistem/btr/basvuru.asp, line 251"
İlk denediğimde mail geldi onay kodu yazdım kaydete bastım hata mesajı geldi. Ondan sonra hep yukarıda yazıdığım gibi bir hata mesajı alıyorum.

otherm' Alıntı:
Bu sene sadece Liselere mi görevlendirme olacak ? Ortaokullara görevlendirme yok mu ? Bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim ...

evet bende merak ediyorum ortaokullara görevlendirme olmayacak mı çünkü ortaokullarda da fatih projesi çok yakında başlayacak.

celebi1152' Alıntı:
drejog' Alıntı:
Bende sizinle aynı durumdayım hocam, sanırım bizim için klasör sıkıntısı olmayacaktır, sonuç olarak geçen sene biz burada değildik.
Btr başvurusu sırasında

Record is deleted.

/bilisim/sistem/btr/basvuru.asp, line 251 " şeklinde bir hata alıyorum. Serverdaki veritabanı sanırım güncelleniyor, kısa sürede halledilir sanırım

Koordinatörlerden tanıdık falan da yok. Eski yerimizde bi telefonla tüm işlemimizi yaptırıyorduk :)

şimdi iki tane okul açıldı.
Çubuk Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Çubuk Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hangisini seçsem acaba

drejog' Alıntı:
şimdi iki tane okul açıldı.
Çubuk Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Çubuk Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hangisini seçsem acaba

Ortaokullar liste de yokmu hocam ?

merhaba arkadaşlar ben de kullanıcı adı veya şifresi hatalı mesajı ile karşılaşıyorum. Şifrem tarayıcıda kayıtlıydı zaten ankara mebin sitesindeki bilişim sistemleri açılıyor ankaraegiticideki bağlantıdan giriş yapamıyorum. müdür yardımcısından tekrar şifre istemeden önce burdan sormak istedim aynı hata ile karşılaşan var mı

Ankara mebin sitesinde 2013-2014 yazıyor değilmi. tc kimlik no son 10 hanesini denedinmi hocam

Arkadaşlar ortaokullar listelerde yok. Fatih öncelikli okullar dolmadan diğer okullara görevlendirme yapılmıyor.İstirseniz bekleyip ikinci görevlendirmelerde başvuru yapabilirsiniz.

ModeXL' Alıntı:
Arkadaşlar ortaokullar listelerde yok. Fatih öncelikli okullar dolmadan diğer okullara görevlendirme yapılmıyor.İstirseniz bekleyip ikinci görevlendirmelerde başvuru yapabilirsiniz.

Hocam ikinci bir başvuru olacağı noktasında acaba emin misiniz?

celebi1152' Alıntı:
ModeXL' Alıntı:

Hocam ikinci bir başvuru olacağı noktasında acaba emin misiniz?

Hocam bundan önceki dönemlerde olmuştu. Ama Fatih öncelikli okullar dolmazsa ikinci başvurularda da aynı okullar açılıyordu. Bilgidiğim kadarıyla sadece uzak köy okullarında görev yapan arkadaşlara istisna tanınıyor.

arkadaşlar ben ilk defa giriş yapıyorum ancak tcnin son 10 hanesini girdim olmadı. ilk defa deneyenlerdede aynı durum var mı

Arkadaşlar eskisi gibi başvuru formunu doldurup mudur onay..evraklar şeklinde dosyayi teslim mi edecegiz yoksa ilgili linkteki basvuru formunu doldurmamiz yeterlimi ?

Başvuru süresi hakkında bilgi verilmemiş bunlarla ilgili
Bilgi verirseniz sevinirim.

otherm' Alıntı:
Sayın Öğretmenimiz, 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Değerlendirme Çalışmaları kapsamında tarafınızca hazırlanan yıllık Çalışma klasörü müdürlüğümüze ulaşmamıştır. Bu nedenle BTR Görevlendirmesi için müracatınızı kabul edemiyoruz. Eğer Çalışma Klasörünüzü gönderdiyseniz konu ile ilgili olarak çalışma klasörünüzü teslim ettiğiniz Eğitici Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni ile temas kurmanız gerekmektedir. Saygılarımızla

Bende klasörü gönderdiğim halde böyle bir mesajla karşılaştım, sorun ne olabilir ? Bu mesajla karşılaşan var mı ?

Al benden de o kadar. Millet gerek yok dediği halde oturdum, güzelce hazırlayıp gönderdim. Bu da bana KAPAK olsun

Geri