ANKARA FATİH PROJESİ EKİBİ Yine Bir İlki Başardı

Kodla Büyü

ogretmenozkan

Site Gezgini
Ankara Fatih Projesi Koordinatörlüğü yine bir ilki başararak görevlendirmeleri tamamladı ve onaylar çıktı.
Kendilerine teşekkür ediyoruz. :+1:

evet Ankara süper çalışıyor gerçekten gerek sure açısından gerekse gorevlendirme tarihlerini ileri bir tarihe atmadan hemen başlatma açısından olsun gayet başarılı diğer illerde ornek almali bence

Ankara'da değilim ama Ankara Fatih birimini tebrik ederim.Darısı bizim başımıza.

helal olsun ANkara ya 6 milyonluk ilin btr sini halledebiliyorlar 80 binlik illler okullar başladıktan 2 hafta sonra çok yoğunlar mış

6 yıldır Ankara'dayim. Henüz 2 Eylül'e sarkan bir BTR görevlendirmemiz bile olmadı. O derece harika insanlar :++:

Ankara bitirmiş.

Bursa da ise bugün başvurular başladı..

ek belgelerle birlikte 20.09.2016  tarihi mesai  bitimine kadar ulaşacak şekilde gönderin deniliyor.

1 ekimi bulur.

Ankara Fatih projesi Ekibine ilgilerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Bakalım Rize de bu sene kasımda mı yoksa aralıkta mı yapar görevlendirmeleri.

inşallah utandırırlar beni.

hocam tatilde başvuru alıyorlar kimi duyuyor kimi duymuyor..neresi harika bunun? ben ankaranın o duyurusunu görünce eğitici formatör bizim branştan değil heralde demiştim :lol: onlar iyi niyetle eylülün başından itibaren hocalar full ek ders alsın hemde seminer döneminde rahat rahat eksikleri gidersin çalışsın diye bakmış olablirler tabide.. ağustosun ortasında duyuru çok riskli..o il e yeni atanan öğretmenler bu gelenekten haberdar olmayabilir mesela..haliyle başvuruyu kaçırır..v.s....

bahhele' Alıntı:
hocam tatilde başvuru alıyorlar kimi duyuyor kimi duymuyor..neresi harika bunun? ben ankaranın o duyurusunu görünce eğitici formatör bizim branştan değil heralde demiştim :lol: onlar iyi niyetle eylülün başından itibaren hocalar full ek ders alsın hemde seminer döneminde rahat rahat eksikleri gidersin çalışsın diye bakmış olablirler tabide.. ağustosun ortasında duyuru çok riskli..o il e yeni atanan öğretmenler bu gelenekten haberdar olmayabilir mesela..haliyle başvuruyu kaçırır..v.s....

takip edeceksiniz hocam ayrıca mail atılabilir,okuldan veya ilçeden arattırılabilir.istenilirse bi şekilde yapılır bu işler erkenden..Ayrıca okullar açılmadn görevlendirmenin olması mantıklı,tahtaların ve programların v.s hazırlanması temizlenmesi düzenlemeler derken 1 haftada bitmez o işler.Eğitim öğretime hazır hale gelmesi lazım okul açılmadan..Biz ekimde görev alyoruz sonra 15 günde tahtalar tabletler vs derken karmakarışık oluyor

asp-php' Alıntı:
Ankara bitirmiş.

Bursa da ise bugün başvurular başladı..

ek belgelerle birlikte 20.09.2016  tarihi mesai  bitimine kadar ulaşacak şekilde gönderin deniliyor.

1 ekimi bulur.

Konu Ankara'daki dostların konusu parazit yapmış gibi oluyoruz ama :oops: Bursa Meb'de görevlendirmeler 26.09.2016 - 20.01.2017 arası olacak diyor. Okullar 19'una açılmıyor muydu ki? :?

Arkadaşlar 2. Görevlendirme başvuruları 5 - 26 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Ben bizzat Btr bürosuna başvuru yaptım. Ekimin başında büyük ihtimal görevlendirme onayı çıkar.

Geri