Ankara'da demeç verebilecek BT öğretmeni gerekli

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

the_korsan

Site Admin
Yönetici
MERHABA ARKADAŞLAR..
Ankara dan Kavaklıdere / ANKARA civarına yakın bir oturan arkadşalar gerekiyor..

ANKA haber ajansı demeç verecek arkadaş gerekiyor bana özelden telefon bildirirse görüşebiliriz.

teşekkürler

gene kafalarını kuma gömmüş bilişimciler.

konu 120 kere görüntülenmiş ama mesaj yazan yada ankaralı olan hiç çıkmamış

Kullanıcı girişi yapmayacaktım ama kafayı yicektim bişiler yazmasam. Yav arkadaşlar bu durum hepimiz için geçerli nerde bu insanlar ben gidicem 1000 km öteden demeç vermeye

Çok sakin birinsanımdır ama yazıklar olsun BT öğretmenleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii diye bağırasım var. ölmüş hücrelerimiz sanırım.

sayın hocalarım ben çankırıdayım gitmek isterim ama eşimle farklı illerdeyiz o geleceği için gidemem en cok dertli olanlardan duygusuz hocam vardı ona özelden ulaşırsak iyi olur

neyse karamsar olmayalım - 1 gün daha bekleyelim , illaki gören ve gönüllü olan olur..

gerçekten ilginç. bu bölümü seçenler gerçekten a sosyal insanlar mı diye düşünüyorum. yani herşey sadece internetten mesaj göndermek demek mi????

:-1:

hemen bırakmayın meseleyi bir iki işi cevap vermedi diye. ben eminim ki biz bu sorunların altından kalkacağız. ve eminimki eskisinden daha iyi olacak sesimizi duyurursak

istanbuldakilere sürekli laf söyleyenler arasında eminim ankaradaki arkadaşlar da vardı.Şu anda kendileri nerede gerçkten merk ediyorum.

Belki arkadaşlar demeç verme kanunlara aykırı diye çekiniyorlardır...en azından herhangi bir sendikanın il yada ilçe yöneticisi bulun ona yaptırın orada...

Bu demeçe ek olarak birde Egitim-Bir Genel Bşk.Yrd. ile bugün görüştüm ve belgeleri yazıları herşeyi derleyip yazıp çizip yolladım, sözü aldım, orası içinde bir arkadaş gerekli olabilir fakat artık bu işi kendim yapmam lazım sanırım.

Demeç için Çıkarsa bir arkadaş çıkar, ismi yayınlanmayacağı için aslında bir sıkıntı da yok, çıkmazsa da sorun değil bakarız bir çaresine inş.

saygılar

Ben Karabük'teyim gerekirse giderim, demeç vermek için illa yüzyüze görüşmek mi lazım. Yazılı olarak versek olmaz mı?

Ankara daki arkadaşlar durumlarından çok memnunlar galiba, alt tarafı dertlerimizi anlatıcaklar... üzücü... :-1:

biraz durumu açsak iyi olacak Ankara dakilere hazır bülteni verseler ve bir iki şey de söyleseler yeter sanırım.. Yani fotoğraf yok isimi yanlış versen de olur... lütfen arkadaş ya adam gibi duruş olmadıktan sonra ne işiniz var bu forumda... nasıl olsa yarın bir gün Ankara dan biri norm sıkıntısı var ne yapacağız diye yazar karşıma çıkmasın...

inanakyol' Alıntı:
http://www.memurlar.net/haber/1240/

Bir öğretmenin okul içindeki idari işleyişe (örneğin okul müdürünün işleri nasıl yürüttüğüne ilişkin bilgi vermesi) ilişkin basına bilgi vermesi suç ancak mesleğin daha ileriye gitmesine ilişkin öneriler sunması, maaş artışlarını eleştirmesi suç değildir.

işte zaten bizim sorunumuz tam anlamıyla bu. Herkes birşeyler söylüyor ama icraata gelince kimse taşın altına elini koymuyor. Bundan dolayı işten atılacak değiliz ya. Sendikalardan bu konuda yardım da alınabilir. Onlar böyle işlerin kurdu ne de olsa..

Anlaşılan tepki verilmesi için Ankaradaki formatör arkadaşların da norm fazlası olması gerekecek..

bizimle irtibata geçen olmadı, artık kendi başımızın çaresini bakacaz birisini bulacaz.

iyi forumlar

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri