Ankaradaki Network (CCNA Discovery 2) Kursu

Kodla Büyü

awaited

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
9 -20 Temmuz tarihleri arasında ankarada yapılacak olan Network (CCNA Discovery 2) Kursu na kabul edilen arkadaş var mı?

Hocam Ben kabul edilmişim hepsi onaylanmış. Bu arada bu ilk kursum nasıl olacak bilmiyorum. Kalma ve diğer işleri onlarmı ayarlyor yoksa ben şimdiden yermi ayarlamalıyım. Başka katılan varmı bu arada. Bana nasıl olacağı ve neler gerektiği ile ilgili bilgi verirseniz.

ben de kabul edildim... ilk kurstan hatırladığım kadarıyla kursa katılacak kişi sayısına göre öğretmen evinden yer ayırtıyorlar. ilk gün kalıp kalmayacağını belirtiyorsun. kursu verecek kişi bizimle iletişime geçecektir. mail adreslerimizi ister mebbis üzerinden .ilkinde öyle olmuştu.

Hocam kalmak yada kalmamak bize ek masraf getirirmi. mebin karşıladığı ile başkent öğretmen evin de kalınırmı

eğer öğretmen evinde kalırsanız kalacağınız günün parasını önce siz veriyosunuz. meb kurs bittikten sonra yolluk hesaplarken kaldığın gün sayısına göre(haftasonları hariç) ödeme yaptığın parayı ödüyor. haftasonu kaldığınız günleri ödemiyor. öğretmen evi dışında faturalandırabileceğiniz başka bi yerde kalırsanız(otel ,misafirhane gibi) onun parasını da ödüyor meb. ödemeler en erken 1 ayı buluyor hatta 1 ayıda geçiyor.

yani kalsanız da kalmasanız da aynı gibi. eksisi sadece haftasonlarını ödememesi. bi tanıdğınızın evinde kalma durumunzu yoksa öğretmen evi mantıklı gibi çünkü eğitek e çok yakın. yol parası olmaz :))

benim de onaylanmış ama eğer kaldığımız günlerin ücretini öncelikle biz ödüyorsak işimz zor olur. Başkent öğretmenevi biraz pahalıdır..

Başkent öğretmenevinin ücretlerinin pahalı olduğunu bende duymuştum. Büyük ihtimalle de orayı ayarlamışlardır. Telefon açıp bilgi almaya çalışacağım. Ankarada görüşmek üzere....

yer: metro bahçelievler başkent öğretmenevi (konaklama+ kahvaltı) ücret:45 TL
yer: metro beşevler durağı uygulama oteli (konaklama):40 TL

konaklama ücreti peşin alınmaktadır.
konaklama günlük 40 TL, günlük yevmiye 27 TL

yemek fiyatları pahalıdır. örneğin öğretmenevi öğle yemeği 15 TL dir. Başkent öğretmenevi nde yer bulamama ihtimalinizde yüksek.

Arkadaşlar okuluna yazı yada bilgi gelen varmı. Nerede kalacağımız belli mi bilgi si olan varsa. 3 gün sonra yola çıkacağız malum ben yer felan ayarlamadım nerde kalırız sonra sokaklarda kalmayalım :)

mebbis' Alıntı:
Arkadaşlar okuluna yazı yada bilgi gelen varmı. Nerede kalacağımız belli mi bilgi si olan varsa. 3 gün sonra yola çıkacağız malum ben yer felan ayarlamadım nerde kalırız sonra sokaklarda kalmayalım :)

Merhaba hocam, başkent öğretmenevi ile görüştüm. Bizim için rezerve yapılmış. 3 er kişilik odalar. kişi başı 45 tl , kahvaltı fiyata dahil. görüşmek üzere....

Ankaradaki Hizmet içi kurs ücretleri 4-5 ay sonra yatıyor. Haberiniz olsun.
Kendinizi kışa göre ayarlayın,
Bahar çıkarsa bahtınıza.

03122969460 bu numarada ayşegül hanım diye biri varmış. bilgiyi buradan alacakmışız. Ben bugün aradım izinli imiş yarın arayın bilgi versin dediler. arayan olursa buraya bilgiyazalım. ben yarın arayıp soracağım.

Geri