ANKET : Sizce Nasıl bir koalisyon olmalı?

Kodla Büyü
emekliliginizi, cocuklarinizi düşünün. hangisi çok verir.suri yeye giden paraya maaşım 300 tl artmisti

Nasil bir koalisyon olur bilmem de su ankiler, "bizim kiymetimizi bilsinler" mantigiyla halkin her turlu is ve islemini yokusa surecek sekilde bir tavir sergileyecektir. Guvenlik, saglik, egitim gibi hizmetlerde halkin aldigi hizmet azalirken odedigi ucret artacaktir. Diger partiletin buna izin vermemeleri ve halktan yana tavir koymalari sarttir. Sabah alt yazida gordum 118 tane Emniyet Muduru emekli edilmis. Buradaki niyet ne olabilir sizce? :(

AKADEMİA' Alıntı:
Nasil bir koalisyon olur bilmem de su ankiler, "bizim kiymetimizi bilsinler" mantigiyla halkin her turlu is ve islemini yokusa surecek sekilde bir tavir sergileyecektir. Guvenlik, saglik, egitim gibi hizmetlerde halkin aldigi hizmet azalirken odedigi ucret artacaktir. Diger partiletin buna izin vermemeleri ve halktan yana tavir koymalari sarttir. Sabah alt yazida gordum 118 tane Emniyet Muduru emekli edilmis. Buradaki niyet ne olabilir sizce? :(

Zan ile hüküm verilmez. Var mı bu konuda yaşadığınız veya şahit olduğunuz bir olay?

Emeklilik olayıda aklını Okyanus ötesine kiralayanların emeklilikleridir. Onlar zaten kendilerini çoktan emekli etmişler.

Buzkırıcı' Alıntı:
Memura Seçim Piyangosu!
Memur ve memur emeklilerine yapılacak yeni zamların görüşüleceği toplu sözleşme masasının yasa gereği 3 Ağustos’ta kurulması gerekiyor. Bu tarihekadar partiler arasında uzlaşma sağlanırsa memur, zam pazarlığını koalisyon hükümetiyle yapacak. Koalisyon kurulamazsa masaya seçim hükümeti oturacak, memur içinbüyük zam şansı doğacak.
bu ise bakın boşverin kim diye
Keşke toplu sözleşme maasasında memursen ve içerisinde eski iktidarın hiç bir şekilde ortak olmadığı bir koalisyon hükümetinin temsilcileri karşı karşıya gelseler. :D
Eski iktidarın geçen 13 yılda memurlara ve öğretmenlere verdiklerini gördük.

En çok da memursen in karşısında yandaşı olmayan bir hükümet temsilcileri yer aldığında talepleri neler olacak merak ediyorum. Yine hükümetin teklifinden daha az hakları isteyip kimseye söylemeden hemen imza mı atacaklar :puhaha: yoksa şahin kesilip yıllardır gerçek enflasyondan düşük zam alan memurların haklarını mı isteyecekler :?:

Seçim öncesi asgari ücreti artırma yarışına giren partilerin de hükümete geçtikten sonra iş memur maaşı ve öğretmen atamalarına gelince neler verebileceklerin hep birlikte izleyeceğiz.

Geri