Antalya Alt Yapı Semineri Harcırahlar Yattı Mı

Kodla Büyü
Mebbis'te Hizmetiçi Eğitim Bilgileri Listesi'ne de eklenmemiş hala seminer bilgileri... Sizlerde de durum aynı mı?

bu ne yaaa. ne zaman yatacak bu para. kimi arıyacağız bunun için verin nosunu arayalım.

suckan10' Alıntı:
bu ne yaaa. ne zaman yatacak bu para. kimi arıyacağız bunun için verin nosunu arayalım.

Bir önceki sayfada verilen telefon numarası;
0312-4175070 den 4204 dahili numaraya bağlanın.

Yarın arayıp hakkettikleri sözleri duymalarını sağlayacağım.

aradım arkadasların soylediği inceleme bitmek uzere imiş ve birkac gune yatar diyorlar... :-1:

esariaslan' Alıntı:
aradım arkadasların soylediği inceleme bitmek uzere imiş ve birkac gune yatar diyorlar... :-1:

Bürokrasiden nefret ediyorum...yaşasın serbest piyasa ekonomosi :)

Ben aradığımda da aynısını söylemişlerdi (geçen hafta)... ama hala bir gelişme yok...

Arkadaşlar 19 Aralık 2012 tarihinde seminer bitti. Seminerin bittiği gün mutemetlerin bize söylediği şey 1 Hafta İçerisinde paraların yatacağı idi. 1 Hafta bekledim. Baktım para yatmamış, 26 Aralık 2012 tarihinde Ankarayı aradım. Telefonda bana çok sabırsız olduğumu ve 31 Aralık 2012 den önce paranın yatacağını söylediler. Ancak yatmadı. İnatla 02.01.2013 tarihinde tekrar aradım yine 1 hafta bekleyin dediler.
1 hafta geçti aramadım belki onların 1 Haftası 12 gündür dedim ve 14.01.2013 tarihinde aradım.
Bana ne deseler iyi, hocam siz Antalya Merkezdeki seminerden mi bahsediyorsunuz yoksa Antalya Side deki seminerden mi? Her telefon açtığımda Antalya side alt yapı semineri dediğim halde adam anlamamış yada anlamak istememiş.Oysa adamların 1 hafta sonra yatar diye oyaladıkları paralar Antalya Merkezde yapılan bir seminerin parasıymış. Adamlar 400 kişilik alt yapı semineri dosyalarını incelemeye başlamamış bile. Yakında biter dedikleri dosyalarda Antalya Merkezde yapılan seminerin dosyaları. Günde 40 dosya inceleseler 10 gün bizim dosyaları incelemesi sürer.. Arkasından 1 hafta sonra paranız yatar diyerek 1 Ay oyalarlar. Tahminim İlkbaharın ilk çiçeği çıktığı zaman paralar yatacakmış gözünüz çiçeklerde olsun. Selam ve saygılar..

0312-4175070 den 4204 bağlanınnnn.

şimdi aradım. dünden itibaren başlandı haftaya bitirilecek dedi bir baaayan.

Ohoooo işimiz var valla... Cepten harcadığımız parayı almak için bile ne uğraştırıyorlar böyle... Diğer bakanlıklar bu kadar eziyet etmez sanırım

Ankara Yatmış hemencecik çektim, tekrar sayalım derler diye içerde tek kuruş bırakmadım :puhaha:

Adana da arkadaşlar yattığını söyledi ama benim yatmadı hala. Bankamız değişti hangi hesaba yatırırlar acaba?

arkadaşlar paraların yatmış ama bizde bir şey yok
Bizi unutmuşlar otelde yediklerinize sayın diyorlar.... :x

Geri