Antalya hayırlı olsun formatörlük uzatıldı

Kodla Büyü
il koordinatörüyle konuştum. bu fatihle ilgili liste hakkında. eylül ayında bu liselere sistemler kurulurken bazı görevlerimiz olacakmış. şimdilik o listelerle ilgili işimiz yok

Valla aklıma geldi de şimdi, hiç görev almayanlara sonradan bir şey çıkarmazlar umarım?

e şimdi ne olacak? fatih projesinde kendi okulumdan başka 2 tane liseye görevlendirilmişim..ne yapılacak görevlerimiz ne olacak?

Arkadaşlar kusura bakmayın ama şu yorumlara bakıyorum da biz bilişimcilerde bir istikrarsızlık var bir yandan formatörlük uzatıldı diye sevinçten uçan arkadaşlar var bir yandan formatörlüğe lanet okuyanlar var şimdi bizler ne yapalım neye destek verelim ben dahi şaştım

ANCAK HERKES FORMATÖRLÜĞÜN SAÇMALIĞI ÜZERİNDE UZLAŞIRSA BİRLİK OLABİLİRİZ....

eeeee' Alıntı:
ANCAK HERKES FORMATÖRLÜĞÜN SAÇMALIĞI ÜZERİNDE UZLAŞIRSA BİRLİK OLABİLİRİZ....
evet hocam haklısınız. diğer türlü sıkıntı oluyor. ben şu an formatör değilim ve çok mutluyum. haftada bir günüm boş. bilgisayarlara canım isterse bakıyorum, istemezse bir ara bakarım diye geçiştiriyorum.

karşı olduğumuz formatörlüğün uzatılmasına bile sevininr hale gelmişiz :(

ben formatörlüğün uzatılmasına sevindim çünkü okulumuzda bu yıl bt dersi seçilmedi. formatörlük uzamayınca ne oluyor sanki.. aynı idari işleri yapıp ek ders alamıyorum. yetmezmiş gibi bütün öğretmenlerin gözünde "norm fazlası, oturduğu yerden para kazanan öğretmen", oluyorum! bir saat bile dersi olmayan bir bt öğretmeninin formatörlüğün uzatılmasına sevinmesinden normal ne olabilir..

ha düşürüldüğümüz durum saçmalık mı? kesinlikle :(

arkadaşlar benim okulum muratpaşada bizim okula yazı hala gelmedi muratpaşada olan varmı varsa onlara bildirildimi bilgilendirirseniz sevinirim

nilayse' Alıntı:
Emel hocam bizim okula da gelmedi daha yazı. Manavgat'ta mi sıkıntı var acaba
benim okula yazı gelmedi bunlar kurum netten mi gönderiyolar bilmiyorum hocam ama görevlendirmelerle adımız var bende bilmiyorum hocam hala bişey imzalamadım

arkadaşlar ben de bir şey imzalamadım henüz. listede adım vardı, mebbis'te de haziran'a kadar görevlendirildiğim yazıyor..

herkes formatörlüğe kaldığı yerden devam ediyor sanırım. bugün müdür formatörlerin çalışma esasları ile ilgili bir yazı yazmış bana. okulumuz sabahçı olduğu için (misafir okul var) ben 3 te çıkıyordum, çıkış saatimi 5 yapmış. birde yıllık planın bitefo4@gmail adresine gönerilmesi isteniyor yazıda. bu yazıdan başka birisine ulaşan var mı?

Geri