araba alış satış yardım

Kodla Büyü
18-20 bin arası araçlardan 100 bin olmamış 2006 ve üzeri model hangi araç?

Hyundai accent era
Ford Focus
Kia Cerato
ya da
????

valla ben focusların 2005 modellerinin bile 25.000 den aşağı gittiğini duymadım bir yanlışınız olmasın arabanın sıfırı 35 in üstünde nasıl olur 16 ya focus

97 r19 europa rt modeli hatckback
güneş yanığı var araçta
163.000 km de 0,204 tl yakıyor km de

Satacağım ama Aralık ayı mı uygun araçsız kalmakta istemiyorum.

araç aldığımızda servise gösteriyoruz, durumu hakkında bilgi almak için. Yetkili servis ne derece güvenilirdir., daha doğrusu bize ne derece doğru bilgi verebilir, bu araç temiz derse iç rahatlığıyla aracı kabul edebilir miyiz ?

arkadaslar 2005-2006 cıvarı renault megane 2 sedan dizel arıyorum yorumlarınızı alabılırmıyım :wink:

servisler ne derece güvenilir:ben birkaç arabada servis 1 parça boya var dedi araba 4-5 parça boyalı çıktı tam güvenilmiyor kaportada.bence iyi bir kaportacı daha net bilir.diğer arkadaşın megane dizel sorusu içinde megane dizellerin yakıtı çok çok ekonomik ama nedense internette satlı meganların büyük çoğunluğu dizel.buda beni kuşkulandırıyor.ben olsam benzinli megane alıp lpg taktırırım.

Evet hocam haklısınız ama ısın ıcıne benzın gırınce megane almak mantıksızlık oluyor

hocam benzınlı megane alıp ona tup taktırdıgımızda yakıtı dıger tupluler le pek farketmıyor o yuzden o paraya daha dusuk model toyotaya bınmek daha mantıklı bence

bas_kan' Alıntı:
Hocam bende 1998 model 238.500kmde lacivert renkli opel vectra 1.6 GL var.bir kaç parçada boya var. Bunu ne kadara satabilirim?
Bunu sattıktan sonrada 20yi yada 22yi geçmeyecek şekilde yaşını küçültebileceğim ve opele yakın yada vectradan sonra binilebilir diyebileceğimiz hangi marka ve modelleri tavsiye edersiniz? Teşekkürler...

valla ben olsam o opelin bakımlarını yaptırıp satmam çünkü çok düşük gidiyor.alacağın araba bundan daha donanımlı ve konforlu olmayacak

Geri