Araba aranıyor :)

Kodla Büyü

mrtslk

Aktif Üye
temiz araba bulmak cidden çok zor iş. 25.000tl civarı temiz toyota,honda,vw,megane II yada dizel focus araç arıyorum elinde yada etrafında gören duyan bilen arakadaşlar haber verirseler sevinirim.

Re: Acil araba aranıyor :)

çok baz paket istemiyorum zaten o yüzden bu bahsettiğim araçların fiyatlatı fırlıyor alınmaz değil alınır tabide fazlada abartmak istemiyorum. 2004model ve üzeri bu bahsettiğim araçlardan arıyorum.

hocam benim kuzende 2004 ford focus comfort var kaza değişen boya yok tertemiz sıfır hata
fiyata 21500 diyor.Araç Ankarada düşünürsen irtibata geçebilirsin

vadaaa06' Alıntı:
hocam benim kuzende 2004 ford focus comfort var kaza değişen boya yok tertemiz sıfır hata
fiyata 21500 diyor.Araç Ankarada düşünürsen irtibata geçebilirsin
tşkler hocam ama dediğim gibi focus düşünmüyorum belki dizeli olabilir ama onuda malum temiz ve az km de bulmak imkansıza yakın...

Murat merhaba Ali ben üniversiteden. Nasılsın? Duydum ki araba arıyormuşsun. Bi arkadaşımda Peugeot 207 var bir iki ay içinde satmayı düşünüyor. Düşünürsen bakarız.

Bir de sana öneri olarak Yeni Opel Corsa'ya bak derim. 2007 model üzerine. Önceki twinport olanlar değil bunlar yeni Corsa diye geçiyor. Bende 2007 var ve çok memnunum. Bi incele istersen karar senin...

Kendine iyi bak. Bu arada ben Ankara'dayım sen nerdesin?

Temiz araba bulmak hakkaten zor iş buna kesinlikle katılıyorum.
Birde aradığınız araba KM az olsun, Tamonda şurda burda çizik olmasın boya olmasın derseniz daha da zor olur.
Böyle bir araba var diyen 0 fiyatına satıyordur zaten arabayı.

O sebeple sana uyan bir araba bulmak baya bir beklemek gerektirir.

Aceleyse işiniz hemen 0 almaya gidin derim.

2. el de sıkınıtısnı sonra yaşarsınız.

biranönce bulsak iyi olacak alıştıktan sonra arabasızlık zor çünkü. evet temiz bulmak zor ama yok değil hayırlısı sabredip etrafa gereken yerlere haber edip beklicez... çünkü oyle araçlar netten pazardan düşmüyo düşsede bize denk gelmio :(

Hocam eskişehirde arkadaşım 2004 model megane autenque arabasını satmayı düşüyor. Araba servis bakımlı 75bin de ilgilenirseniz irtibata geçebilirsiniz

şu sıralar 2. el araç fiyatları yüksek. eğer imkanınız varsa 0 km tavsiye ederim

hala aranıyor :) bildiğiniz araçlar varsa paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar...tşkler

OPEL VECTRA CDX var bende 2000 model.2.0 motor 1.6 V.dijital klima, direksiyondan kumandalı CD li teyp, 4 cam otomatik, 109.000 de çok orjinal bi araba. benden önceki sahibi de öğretmendi.ondan önce de bi alamancıdaymış.çarpağı vuruğu taklası yok.kaportacı 3 parçada lokal boya var dedi.ön ve arka kol dayama, anti patinaj sistemi vs vs vs yok yok araçta.sıralı sistem lpg var ruhsata işli, 2012 ağustosa kadar vizeli.ilgilenenlere duyurulur.bu arada renk gümüş gri;)

opel astra edition modeli çok güzel ve donanımlı tavsiye ederim. sürüş zevki, konfor ve güvenlik sınıfının en iyi arabası diyebilirim....

xmet' Alıntı:
OPEL VECTRA CDX var bende 2000 model.2.0 motor 1.6 V.dijital klima, direksiyondan kumandalı CD li teyp, 4 cam otomatik, 109.000 de çok orjinal bi araba. benden önceki sahibi de öğretmendi.ondan önce de bi alamancıdaymış.çarpağı vuruğu taklası yok.kaportacı 3 parçada lokal boya var dedi.ön ve arka kol dayama, anti patinaj sistemi vs vs vs yok yok araçta.sıralı sistem lpg var ruhsata işli, 2012 ağustosa kadar vizeli.ilgilenenlere duyurulur.bu arada renk gümüş gri;)
hocam araba nerde..
Ne kaç türk lirası istersiniz :?:

Bir arkadaşım 2008 astra hb satıyordu. Dizel olması lazım. 78000 deydi diye hatırlıyorum. İlgilenirseniz fiyatı sorarım.

valla hocam ben de baktım baya, oto pazarına da gittim ANKARA da. şu an sıfır araçlar çok uygun ama sen B sınıfı değil C sınıfı araç almak istiyosun onlar da 35 den başlıyor. ben C sınıfı gibi duran B sınıfı reno clio grand tour almaya karar verdim. forumda da paylaştım fikir almak için. tanıdık vs. ya da şans olacak ki temiz ıuygun bulasın. ii şanslar, Allah yardımcın olsun.

keşke 1 hafta önce olsaydı bu başlık.vw golf 2005 model arabamızı (çiziksiz hatasız ve 0 alındığından beri bizdeydi üstelik) 23000 tl ye doğuş otoya 2011 model golf alırken verdik.piyasa değeri 25000 den başlıyo bakarsanız nette.ucuza aldılar haliyle bu fiyata bi meslektaşımıza vermeyi tercih ederdim doğrusu.inşallah bulursunuz istediğiniz gibi bi araba.ama bence 0 alın paranız varsa

hocam neden acil?? acilsatılır da neden acil araba alınır bilmiyorum ben :oops:

hocam ben arabamı satmayı düşünüyorum. 2008 peugeot 207. 52binde ve sorunsuz sıfır gibi araç. bakımları düzenli ve servisince yapılmıştır. herhangi bir hatası yoktur. düşünürseniz fiyat konusunu da konuşabiliriz. 2 havayastığı, abs, klima, merkezi kilit, parksensörü, metalik gri.

dizel mi hocam arac?? ayrıca nekadar düşünüyorsunuz??

gitarist6207' Alıntı:
hocam ben arabamı satmayı düşünüyorum. 2008 peugeot 207. 52binde ve sorunsuz sıfır gibi araç. bakımları düzenli ve servisince yapılmıştır. herhangi bir hatası yoktur. düşünürseniz fiyat konusunu da konuşabiliriz. 2 havayastığı, abs, klima, merkezi kilit, parksensörü, metalik gri.

sedaa hanım 2011 model golfu satmadan önce haber verirseniz sevinirim :)

Geri