Arabamı satıyorum nekadar eder arkadaşlar?

Kodla Büyü

safi6003

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar çok temiz 2006 tdci focus ghia düz vites aracımı satıyorum.Aracım 68.000 km de henüz.Aracımın hiç bir sorunu yok.Trigeri değişti.4 lastik michlen 3000 km kullanılmadı daha.Ön amrtisörlerimi biraz titizlikten dolayı değiştirdim orjinalleri ile.Yağı suyu herşeyi tam zamanında bakıldı.Nekadar eder sizce?

valla hocam hayırlı satışlar. 23-25 arası gider sanırım. aracınızın resimleri de görelim satılmadan

Hocam ilan verdiyseniz linkini yazar mısınız? Vermediyseniz hangi şehirdesiniz ve fiyat için siz ne düşünüyorsunuz paylaşır mısınız?

Plakayı neden sildin hocam? :-1: Tramer e bir sorsaydık senin aracı

Aslında silmeme gerek yoktu.Ama herkes siliyo diye bende sildim :d
60 EV 985
847.jpg

Allah sahibine bağışlasın. Çok güzel bir araç. Satma sebebiniz nedir hocam?

plakanın silinmesi alıcıya güvensizlik verir. fotoğraflar gündüz çekilebilir ve daha net olabir ayrıca iç fotoğrafları da çok önemli . Ayrıca fiayt çok yüksek hocam geçen yıl 2008 yeni kasa full modelini 33 almıştık 50 binde ve boyasızdı pazarlık payı 750 ekleyin ona göre satacağınız fiyatı yazınız.

bence yüksek fiyat çekmişsin hocam 5 yaşında araba için. o kadar parayı veren adam neden 0 km almasınki?

kafkas' Alıntı:
Valla aslında aracımı çok seviyorum ama eşimi daha çok seviyorum :) Güçlü ve büyük bir araba olduğu için istediği gibi kullanamıyor.Bende triptonik pejo almaya karar verdim.Hem ev aldık birazda eve katkı.İşte bilinen sebepler.

alfa-turk' Alıntı:
bence yüksek fiyat çekmişsin hocam 5 yaşında araba için. o kadar parayı veren adam neden 0 km almasınki?
Valla 5 yaşında ama piyasada görünen fiyatlar bunlar.Ben oraya öyle yazdım ama pazarlık payı da var tabiki.Bu arada o fiyata 0 km dizel hemde full focus alamassın hocam.

safi6003' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
Valla aslında aracımı çok seviyorum ama eşimi daha çok seviyorum :) Güçlü ve büyük bir araba olduğu için istediği gibi kullanamıyor.Bende triptonik pejo almaya karar verdim.Hem ev aldık birazda eve katkı.İşte bilinen sebepler.

5 vites 3000 devir 130-140 larda seyrediyor galiba. 115 ps değil mi bu araç?

En çok istediğim araçlardan biri ama hakettiği gibi fiyatları da yukarıda bir yerlerde :)

kafkas' Alıntı:
safi6003' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

5 vites 3000 devir 130-140 larda seyrediyor galiba. 115 ps değil mi bu araç?

En çok istediğim araçlardan biri ama hakettiği gibi fiyatları da yukarıda bir yerlerde :)
Valla hocam aynen öyle.Motoru çok iyi.Sürat yapsanızda düşündüğünüz gibi çok yakan bir araç değil.Çok performanslı ve yakıtta cidden cimri.

Fransız arabalardan uzak durmanı tavsiye ederim. Alman ve Japon. Opel, honda, wv, nissan, toyota

tati' Alıntı:
plakanın silinmesi alıcıya güvensizlik verir. fotoğraflar gündüz çekilebilir ve daha net olabir ayrıca iç fotoğrafları da çok önemli . Ayrıca fiayt çok yüksek hocam geçen yıl 2008 yeni kasa full modelini 33 almıştık 50 binde ve boyasızdı pazarlık payı 750 ekleyin ona göre satacağınız fiyatı yazınız.
Dediğiniz gibi yarın fotoları yenileyip fiyatı da günceleyeyim ben.Peki ne yazayım hocam.

tati' Alıntı:
Fransız arabalardan uzak durmanı tavsiye ederim. Alman ve Japon. Opel, honda, wv, nissan, toyota
Hocam onlarda çok pahalı.Aslında honda jazz istiyorum ama bakalım nasip.

hocam 3 yılda 5 araba değiştirdim, citroen, opel, wv ve şimdi nissan almera var wv ve nissan süper arabalar, ikinci el de dediğim arabalara bakılabilri şimdi artık yetkili servise gidip 50-150 TL arasında arabana komple baktırabiliyorsun plakadan arabanın durumunu görebiliyorsun, fiyat konusuna gelince arabana 2 günde bakan çok kişi olmuş favoriye ekleyen kaç kişi ? ayrıca arıyan var mı?

tati' Alıntı:
hocam 3 yılda 5 araba değiştirdim, citroen, opel, wv ve şimdi nissan almera var wv ve nissan süper arabalar, ikinci el de dediğim arabalara bakılabilri şimdi artık yetkili servise gidip 50-150 TL arasında arabana komple baktırabiliyorsun plakadan arabanın durumunu görebiliyorsun, fiyat konusuna gelince arabana 2 günde bakan çok kişi olmuş favoriye ekleyen kaç kişi ? ayrıca arıyan var mı?
Bakan 428 kişi favoride 2 kişi.Tel vermedim özellikle mesajla istedim.Mesaj atanlar var.

Hocam mesajla kimse uğraşmaz tel. yaz hiç bir sakıncası yok, fiyatlara şöyle bir baktım 1 ay kadar bekliyemem diyorsan 29.750 yaz 29 gidebilir

Valla hocam bi yarın olsun bakalım.Sabah ola hayır ola.Nasip neyse o olsun.Herkese hayırlı geceler.Yarın değişiklikleri buradan yazarım.

hocam geçen sene galeride 2008 yeni kasa o aynalarında sinyal olanı çelik jantlı ve servis bakımlı 45bin km de 26500 tl veriyordu.
Bence senin malın kıymetli zor satarsın bu fiyata. arkadaşın biri demiş 23 bin falan bence ideal fiyatı o. maksimum 24bin verseler düşünme sat gitsin. 2.el gün geçtikçe değer kaybeder.

ihtaner' Alıntı:
hocam geçen sene galeride 2008 yeni kasa o aynalarında sinyal olanı çelik jantlı ve servis bakımlı 45bin km de 26500 tl veriyordu.
Bence senin malın kıymetli zor satarsın bu fiyata. arkadaşın biri demiş 23 bin falan bence ideal fiyatı o. maksimum 24bin verseler düşünme sat gitsin. 2.el gün geçtikçe değer kaybeder.
Senin baktığın araç benzinlidir hocam.Piyasayı pek bilmiyorsun galiba.

dizel bile olsa 31750 etmez hocam arabadan pek anlamam ama fiyat olarak tahminim öyle.

Hocam hangi şehirde yaşıyorsunuz?Akrabalarımdan birisi böyle bir araca talip.Aracı resimlerini görmedim,tekrar koyarsanız ön bilgi edinmiş olurum.

hocam düz 30 bine gider gibi ama bulunduğun il de önemli;hayırlı satışlar...nasip olsa da ben de binsem dizel bi focusa...çok güzel araba..

Geri